Kino Helios+Stettin+Sedina

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 sty 2005, o 13:15

Busol pisze: Uprzedzam ze ludzie o slabych nerwach zostana wystawieni na obladanie (ktrotkich) ale lotniczych ujec zbombardowanego Szczecina (TAK TAK), ogladanie kamienic ktore zostaly rozebrabrane pod kościołem św. Jana Ewangelisty.
Bedzie BAAARDZO kontrowersyjny dokument gdzie P. Zarmba juz w latach 80 opowiada i podtrzymuej trafnosc pewnych swoich decyzji oraz mowi o brzydocie i braku pomyslunku z wkomponowaniem hotelu arkona w stare miasto (!!!)... Naprawde ciezki material.
Boje sie o ten fragment pokazu i o ekran - upraszam wszystkich o niekomentowanie
I ja mam się powstrzymać? Nie wytrzymam...
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 19 sty 2005, o 13:18

Bachinstitut pisze:
Busol pisze: Uprzedzam ze ludzie o slabych nerwach zostana wystawieni na obladanie (ktrotkich) ale lotniczych ujec zbombardowanego Szczecina (TAK TAK), ogladanie kamienic ktore zostaly rozebrabrane pod kościołem św. Jana Ewangelisty.
Bedzie BAAARDZO kontrowersyjny dokument gdzie P. Zarmba juz w latach 80 opowiada i podtrzymuej trafnosc pewnych swoich decyzji oraz mowi o brzydocie i braku pomyslunku z wkomponowaniem hotelu arkona w stare miasto (!!!)... Naprawde ciezki material.
Boje sie o ten fragment pokazu i o ekran - upraszam wszystkich o niekomentowanie
I ja mam się powstrzymać? Nie wytrzymam...
d

dasz radę....

Dyskusja bedzie potem, choc wydaje mi sie ze organizatorzy chca raczej porozmawiac nie o tym co sie stalo i nie mozna cofnac - bo spowoduje to dyskusje ktora i tak nikogo nie rozliczy i nie przywroci starego miasta, - ale o tym co mozna zrobic...
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 19 sty 2005, o 13:35

Bachinstitut pisze:
Busol pisze: Uprzedzam ze ludzie o slabych nerwach zostana wystawieni na obladanie (ktrotkich) ale lotniczych ujec zbombardowanego Szczecina (TAK TAK), ogladanie kamienic ktore zostaly rozebrabrane pod kościołem św. Jana Ewangelisty.
I ja mam się powstrzymać? Nie wytrzymam...
Bachu, obstawiam ze nie dasz rady.

na poczatek opad szczeki, kiedy zobaczysz panorame lotnicza zniszczonego Bollwerku z wieloma calkiem niezle zachowanymi budynkami. taak, wszyscy te zdjecia juz widzielismy - ale teraz bedzie mial tasme filmowa i obraz szerokosci kilkudziesieciu metrow. jakosc zdjec jest swietna. SWIETNA.

tak, a pozniej uslyszysz slynne stwierdzenie wypowiadane przez Piotra Zarembe, ze w celu oczyszczenia miejsca pod arterie nadodrzanska wysiedlali ludzi z juz zamieszkanych domow na Bollwerku... i jakies dziwy o miescie skierowanym architektonicznie w strone Berlina czy odslonieciu SPECJALNIE przez niemcow zabudowanego starowka Zamku Piastowskiego.


wez jakas walerianke przed seansem albo cos podobnego...
Awatar użytkownika
GRYF
Posty: 338
Rejestracja: 26 cze 2004, o 19:47

Postautor: GRYF » 19 sty 2005, o 17:29

czy była by możliwość aby ten materiał trafił potem , po jakimś czasie na SEDINĘ ??? napewno nie jeden z nas by sie z tego ucieszył mogąc obejrzeć to jeszcze raz....
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 sty 2005, o 17:36

keson pisze: na poczatek opad szczeki, kiedy zobaczysz panorame lotnicza zniszczonego Bollwerku z wieloma calkiem niezle zachowanymi budynkami.
wez jakas walerianke przed seansem albo cos podobnego...
Ciekawe, co na to inni, zwłaszcza Ci przeświadczeni o niemożliwości odbudowania naszego zacnego Altstadt. Dobrze, że nie będzie browarku, które zbyt bardzo czasami otwiera buzię.
Waleriana - dla mnie? Na pewno dla mnie?
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Adam_R
Posty: 167
Rejestracja: 27 maja 2004, o 21:34

Postautor: Adam_R » 19 sty 2005, o 18:48

Kurde mam bilet ale w pierwszym rzedzie... Mam nadzieje, ze bedzie cos widac :/
www.puszczabukowa.prv.pl
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 19 sty 2005, o 18:58

GRYF pisze:czy była by możliwość aby ten materiał trafił potem , po jakimś czasie na SEDINĘ ??? napewno nie jeden z nas by sie z tego ucieszył mogąc obejrzeć to jeszcze raz....
Tak wiem. Od samego poczatku ta sprawa jest poruszana i mialy miejsce juz pierwsze rozmowy na ten temat. Ale paradoksalnie prosciej jest dolaczyc do gazety DVD z kilkuoskarowym filmem niz takie kroniki...

Zreszta jak wiecie takie problemy dotycza nie tylko filmow...

I wbrew pozorom nie kasa jest problemem, ale badzmy dobrej mysli...
Gość

Postautor: Gość » 23 sty 2005, o 22:38

Kurcze, trochê zaspa³em i dopiero dzi¶ poszed³em kupic bilety a tu - ju¿ nie ma!! Straszna pora¿ka. Mam nadziejê, ¿e bêdzie jeszcze okazja ¿eby obejrzec ten seans.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 23 sty 2005, o 23:06

Anonymous pisze:Kurcze, trochę zaspałem i dopiero dziś poszedłem kupic bilety a tu - już nie ma!! Straszna porażka. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja żeby obejrzec ten seans.
grunt to miec optymistyczne spojrzenie na swiat :wink:
dostalem wlasnie info, ze odbedzie sie 3-ci seans - czwartek, 23.00, info na stronie.
Awatar użytkownika
Zibsky
Posty: 2684
Rejestracja: 14 sty 2005, o 01:26

Postautor: Zibsky » 24 sty 2005, o 00:19

A propos seansu filmowego - pytanie - a nie daloby sie tego wszystkiego tak na DVD nagrac - dla tych co nie moge do kina, bo....
Miejmy nadzieje ze Kierownictwo przemysli sprawe - a ja juz moge wyslac zaliczke..
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szkoda, że mnie tam nie bedzie :(

Postautor: romeck » 24 sty 2005, o 00:37

Ale trzymam kciuki by fajnie wyszło :)
A nie można tego w przyszlości urządzać w jakieś dni nie wypadające w środku tygodnia?
Romek
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 24 sty 2005, o 08:13

Adam_R pisze:Kurde mam bilet ale w pierwszym rzedzie...
Nie zapomnij o zapięciu pasów 8)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 sty 2005, o 08:53

Zibsky pisze:A propos seansu filmowego - pytanie - a nie daloby sie tego wszystkiego tak na DVD nagrac - dla tych co nie moge do kina, bo....
Miejmy nadzieje ze Kierownictwo przemysli sprawe - a ja juz moge wyslac zaliczke..
Juz napisalem i podtrzymuje. Bardzo zalezy mi (i nie tylko mi bo jeszcze kilku instytucjom w Szczeinie) aby filmy te trafily do Szczecina (a przez to na Sedinę). Dlatego trwają rozmowy na ten temat na róznych szczeblach.

Ale jak juz napisalem wczesniej mam wrazenie ze prosciej dodac oskarowy film do gazety niz kroniki szczecina.

PS. Jesli chodzi o material przedwojenny - to on w calosci jest juz na sedinie - prawie 20 min w wolnej chwili zrobimy lepsza jakość...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 24 sty 2005, o 14:08

I właśnie dowiedziałem sie ze ze wzgledu na duze zainteresowanie oraz wiele starszych osób dla ktorych 23.00 to zbyt pozno - bedzie czwarty pokaz o 19 w czwartek (albo 19.15)
FoLo
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2004, o 01:12

Postautor: FoLo » 24 sty 2005, o 21:10

Potwierdzam info Busola.
W czawrtek w sumie 3 seanse: o 19:15, 21:15 i 23:00.
Niestety na 21:15 wszystkie bilety już wykupione. Pozostały ostatki na 19:15 i 23:00.
Mi po ciężkich i upartych bojach udało się zdobyc bileciki na 19:15.
Już się nie mogę doczekac :wink:

EDIT: A coś mi jeszcze chyba kobietka mówiła że chyba na 17:15 jest ale nie pamiętam :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron