Pomoc w napisaniu pracy dot. portalu

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Pomoc w napisaniu pracy dot. portalu

Postautor: margarett » 12 sty 2009, o 12:25

Dzień dobry ;)
Zwracam się z ogromną prośbą do użytkowinków forum o pomoc, która miałaby polegać na odpowiedzeniu na kilka pytań dotyczących portalu i zainteresowań starym Szczecinem. Jestem studentką Wydziału Humanistycznego na US. Jako temat pracy wybrałam opis społeczeństwa korzystającego z tego portalu, dlatego bardzo ważną częścią mojej pracy jest zgromadzenie Waszych wypowiedzi, na postawie których będę mogła coś stworzyć ;). W załączniku znajduje się kwestionariusz, a w nim pytania, na które można odpowiedzieć i odesłać mi na maila malgorzata_a@o2.pl .
Nie trzeba odpowiadać na wszystkie pytania, przyda mi się cokolwiek ;) Odpowiedzi mogą być dłuższe, ale krótkimi też nie pogardzę. Jeżeli jest coś, co uważasz za istotne do opowiedzenia, nie widzę problemu, aby to dopisać pod ułożonymi przeze mnie pytaniami.
Działam za zgodą administracji, dlatego liczę na Waszą pomoc, bo bez niej nie uda mi się napisać pracy ;).

Ze względu na problem z załączeniem pliku, wrzuciałam go w zwykłym notatniku, poza tym można pytania ściągnąć z http://www.speedyshare.com/544460669.html

Pozdrawiam ;)
Załączniki
kwestionariusz.txt
(2.79 KiB) Pobrany 474 razy
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 12 sty 2009, o 16:52

Moim zdaniem kwestionariusz może być, ale p.Małgosia powinna zwrócić się do RedNacza i za jego pomocą próbować dotrzeć "głębiej". Inaczej ta praca może być "płytka".
Tym niemniej życzę powodzenia (oczywiście odpowiem i Sznowne Koleżeństwo do tego namawiam).
Absolwenci - łączcie się!
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 12 sty 2009, o 17:23

No ja już, a Wy? :)
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Postautor: margarett » 12 sty 2009, o 21:11

Dziękuje osobom, które póki co odpowiedziały mi na pytanka i zachęcam wszystkich do pomocy, ponieważ odp. póki co jest malutko ;). Dziękuję również za rady. Będę próbowała dotrzeć "głębiej", ale to już z innym zestawem pytań ;)
Oprócz kwestionariusza moja praca opierać się będzie również na licznie zgromadzonych wywiadach z gazet, czy informacji o różnego rodzaju organizowanych akcjach, również na podstawie roczników wydawanych przez Sedine.pl więc mam nadzieję, że ostatecznie praca "płytka" nie wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 12 sty 2009, o 21:46

Zachęcam do pomocy... Sam w olnej chwili wypełnię...
Do kiedy mamy czas ?
Jesli chodzi o wydarzenia wywiady i akcje polecam kalendarium sedina.pl na koncu kazdego z roczników sedina.pl tam są takie informacje zamieszczone
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Postautor: margarett » 12 sty 2009, o 22:31

hmm do kiedy czas.. najlepiej byłoby jakby osoby chętne do pomocy przesyłały odpowiedzi np do piątku, ponieważ później chciałabym skupić się już tylko na analizowaniu odpowiedzi, wnioskach i części teoretycznej. Ale nie pogardzę różnież kwestionariuszami dosłanymi później, ponieważ pod koniec miesiąca mamy publiczne przedstawienie tematów i zawsze coś można dodać czego w pracy pisemnej nie było ;)
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 12 sty 2009, o 22:48

Ja też już po.

Czy możemy liczyć po ukończeniu pracy na jakąś publikacje na portalu ?
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Postautor: margarett » 12 sty 2009, o 23:36

Jeżeli będą chętni, aby czytać moje "wypociny" :D to czemu nie, aczkolwiek dopiero uczę się pisać tego typu prace więc jeszcze nie wiem czy wyjdzie tak jakbym chciała :)
Dziękuję za zainteresowanie i podpowiedzi ;) Liczę na kolejnych chętnych do pomocy ;)
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 13 sty 2009, o 00:46

poszło
:-)
Awatar użytkownika
niewdziosek
Posty: 817
Rejestracja: 6 gru 2005, o 15:14
Lokalizacja: Zachodni Kraniec

Postautor: niewdziosek » 13 sty 2009, o 08:58

Wysłałem.
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Postautor: margarett » 13 sty 2009, o 12:28

Dziękuję, wszystkie maile odebrałam ;) zachęcam kolejne osoby, aby wypełniły kwestionariusz :)
ewaewa
Posty: 457
Rejestracja: 6 gru 2004, o 20:40
Lokalizacja: Stettin - a dziś :-( ...Mazowsze

Postautor: ewaewa » 13 sty 2009, o 21:35

Wysłane :)
margarett
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2008, o 20:57

Postautor: margarett » 14 sty 2009, o 14:50

Może znajdą się jeszcze chętne osoby do wypełnienia kwestionariusza :)?Prosze prosze :D (biore was na litość). Brakuje mi kilku wypowiedzi - niestety mamy określone minimum, które musze mieć :(.
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wysłane :)

Postautor: romeck » 14 sty 2009, o 18:17

Wysłane :)
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 14 sty 2009, o 19:14

poszło ;-)
powodzenia !!!
http://www.walkowska.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron