Gra miejska "Kryminalne zagadki Szczecina"

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
anubiska
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2007, o 15:52
Lokalizacja: Hökendorf
Kontakt:

Gra miejska "Kryminalne zagadki Szczecina"

Postautor: anubiska » 13 sty 2011, o 15:18

Morderstwo, intryga a może nieszczęśliwy zbieg wydarzeń? Zatuszowane morderstwo, troje podejrzanych i trzy motywy zbrodni, a wszystko to w scenerii podziemi Wałów Chrobrego, wież, korytarzy i sal Urzędu Wojewódzkiego i innych tajemniczych miejsc.

Sprawdź się w roli poszukiwacza tajemnic i weź udział w szczecińskiej grze miejskiej „Kryminalne zagadki Szczecina”.

Zabawę tą (współ)organizują moi znajomi z roku i zapowiada się naprawdę ciekawie :)
Tu macie plakat -> http://img155.imageshack.us/img155/2360/14988172.jpg

Szczegóły i zapisy na http://www.grymiejskie.net.pl/
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Gra miejska "Kryminalne zagadki Szczecina"

Postautor: Stau » 13 sty 2011, o 16:50

Ciekawe :). Polecam przeglądnięcie galerii - wybrali niezłe fotki "reprezentacyjne", choć wiem, że na sedinie takich zdjęć nie brakuje.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
marlenas
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2005, o 20:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gra miejska "Kryminalne zagadki Szczecina"

Postautor: marlenas » 24 sty 2011, o 17:08

Jestem dziś cierpiąca, zakwasy powodują ból przy każdym kroku, ale było SUPER i nie żałuję udziału. Nie mogę znaleźć pełnej listy z miejscami, które zajęły poszczególne zespoły. Mam nadzieję, że powtórka w lutym zostanie podzielona na etapy. Zabawa przednia i wszystkim polecam.
Marlena

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości