Projektor na spotkanie

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Projektor na spotkanie

Postautor: Busol » 7 lut 2005, o 10:17

Zanim zaczne szukac sam - mam pytanie...

Czy ktoś może jest w posiadaniu lub ma możliwosć łątwiego pożyczenia projektora multimedialnego. Chodzi o to, że jak już bedziemy na naszym spotkaniu w sobote to moze udało by sie nam pokazać kilka zdjęć które nie mogły znaleźć się w galerii (i jak na razie jeszcze nie mogą tam się znaleźć) a są fajne oraz kilku innych rzeczy.

Podłaczylibyśmy toto do notebooka Yomasa (on jeszcze nie wie o tym ale go przekonam) ew. do komputera BI ale ten nie wiadmomo czy wyzdrowieje.
Pytanie do kadenta - czy jest tam jakaś ściana na której moglibyśmy coś wyuświetlac lub ekran lub czy trzeba samemuy sobie zorganizować...

Prad i przedłużacz oczywiście mozemy sami zorganizowac...
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 7 lut 2005, o 11:24

Busolku, nie musisz mnie przekonywac - sam mialem w planach sie porozumiec z Bachem zeby przygotowal jakies materialy bo mam zamiar wziasc laptopika. Co do prundu to chyba tez nie byloby problemu - BI wsiadzie na swoj rower i bedzie pedalowac :)
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 7 lut 2005, o 13:01

Yomas, Ty wredolcu, przepraszaj zaraz mój czarno - czerwono - żółty rower, ale już!
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 7 lut 2005, o 13:58

Dobrze, w ramach przeprosin wypoleruje go na wysoki polysk ale pod warunkiem ze na spotkaniu spelnisz swoj kolarski obowiazek...

PS. Busol - pomysl z rzutnikiem jest znakomity i trzymam kciuki za to, ze go gdzies znajdziesz na to nasze spotkanie
Adam_R
Posty: 167
Rejestracja: 27 maja 2004, o 21:34

Postautor: Adam_R » 7 lut 2005, o 21:45

W ktoryms z ostatnich numerow chipa albo entera byl opis jak zrobic sobie projektor z monitora albo telewizora. Chyba, ze to byl wczesniejszy prima aprilis...
www.puszczabukowa.prv.pl
Awatar użytkownika
kadent
Posty: 253
Rejestracja: 5 gru 2004, o 00:39
Lokalizacja: Finkrewalderstrasse

Re: Projektor na spotkanie

Postautor: kadent » 7 lut 2005, o 23:19

Busol pisze:Zanim zaczne szukac sam - mam pytanie...
...
Pytanie do kadenta - czy jest tam jakaś ściana na której moglibyśmy coś wyuświetlac lub ekran lub czy trzeba samemuy sobie zorganizować...

Prad i przedłużacz oczywiście mozemy sami zorganizowac...
Ja, natürlich.
Jest ekran, dość duży elektrycznie opuszczany. Chcę być tam jutro i ustalić parę szczegółów

PS.
Prąd w gniazdkach jest! :D Nie trzeba pedałować

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości