Nowy Ober

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Nowy Ober

Postautor: Iwonka » 26 paź 2011, o 20:29

Myślałam, że mnie coś ominęło, ale nie znalazłam informacji na temat naszego nowego naczelnego redaktora. Admin minuuusik. :lol:
Tradycyjnie wypadałoby pogratulowac takiego stanowiska. :)
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Nowy Ober

Postautor: Stau » 26 paź 2011, o 20:58

Iwonka pisze:Myślałam, że mnie coś ominęło, ale nie znalazłam informacji na temat naszego nowego naczelnego redaktora. Admin minuuusik. :lol:
Tradycyjnie wypadałoby pogratulowac takiego stanowiska. :)
Dzięki, ale to troszkę na wyrost. Ja tylko pomagam wrzucać/zdejmować teksty, co czynię od jakiegoś już czasu, nic ponadto. No może czasami potnę artykulik i powstawiam śródtytuły jak w przypadku "Czterech pancernych" oraz "Kierowcy". Daleko mi do zasług "starszyzny". Pozdrawiam :).
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Re: Nowy Ober

Postautor: Iwonka » 26 paź 2011, o 21:06

Stau pisze:
Iwonka pisze:Myślałam, że mnie coś ominęło, ale nie znalazłam informacji na temat naszego nowego naczelnego redaktora. Admin minuuusik. :lol:
Tradycyjnie wypadałoby pogratulowac takiego stanowiska. :)
Dzięki, ale to troszkę na wyrost. Ja tylko pomagam wrzucać/zdejmować teksty
A już myślałam, że będziemy zgadywac, kto został wybrany. :lol:
Daleko nie daleko, wszystko przed Tobą. :) Kciuki trzymamy.
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nowy Ober

Postautor: Busol » 29 paź 2011, o 17:12

Iwonka pisze:Admin minuuusik. :lol:
Tak to mój błąd przeprqaszam... Rzeczywiście Stau pomaga praktyczniejuż od stycznia w redagowaniu portalu i wiele nowych tekstów i informacji to jego dzieło... Mam nadzieję, że wyjdzie z tego dużo dobrego, tym bardziej, że swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się także przy tworzeniu encyklopedii....

Miałem to oficjalnie ogłosić na urodzinach portalu które z wiadomych powodów nie odbyły się. Potem czekałem na spotkanie jesienne ale jak niektórzy wiedzą, zostałem pozbawiony na pewien czas praktycznej możliwości chodzenia i siedzenia :( i temat spotkania się przesunął a teraaz zamknęłi piwnicę kany do remontu...

Natomiast tytuł obera byl przywiązany do moderatora. Jak pewnie wszyscy widzą - nas także nie omijaja zmiany jakie można obserwować w róznych tematycznych serwisach społecznościowych. Forum w obecnej postaci jest dużo "spokojniejsze" niż kiedyś i moderowanie pratycznie nie jest potrzebne...

Ale mam nadzieje ze uda sie oficjalnie przedstawić i porozmawiać o tym wszystkim na jakims spotkaniu na zywo (tylko kurde gdzie) :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Re: Nowy Ober

Postautor: Finki » 29 paź 2011, o 23:26

Ober jest jeden;)
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Re: Nowy Ober

Postautor: kgirl » 30 paź 2011, o 11:27

Finki pisze:Ober jest jeden;)
Tylko jeden. Zupełnie jak z flaszką... ;)
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
5lipca
Posty: 224
Rejestracja: 5 lip 2010, o 11:18

Re: Nowy Ober

Postautor: 5lipca » 31 paź 2011, o 12:15

PS. I
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, o 22:28 przez 5lipca, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: Nowy Ober

Postautor: maciozw » 1 lis 2011, o 08:16

Co do miejsca spotkania polecam "Wyszaka". Miejsce ze wszech miar pasujące na spotkanie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości