Czy Pilchowo, Bartoszewo i inne takie?

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Czy Pilchowo, Bartoszewo i inne takie?

Postautor: Jezu » 13 lut 2005, o 11:08

Witam Szanowne Grono Miłośników.

Na wstępie proszę o wybaczenie za lekkie zboczenie ze ścisłego tematu witryny. Postanowiłem jednak rzucić tu swoje pytanie, jako szczecinopochodne, gdyż od dłuższego czasu obczytuję sobie oraz przeglądam witrynę i widzę, że drugich takich fachowców próżno by szukać.

Chodzi mi mianowicie o to czy zachowały się może jakiekolwiek archiwalne materiały na temat przyległego do Szczecina Pilchowa (dawniej Polchow). Mieścina, sądząc po kościele jest dość wiekowa. Próbowałem szukać różnych materiałów po internecie ale wyniki mam krytycznie marne.

Wydaje mi się, że interesujące mogłyby być również materiały o przyległych terenach w obrębie Puszczy Wkrzańskiej gdyż rejon ten jest nieustannie penetrowany przez różnej maści miłośników pedałów. Efektem zgromadzenia ciekawskich materiałów na powyższy temat mogłoby być spreparowanie jakiegoś ciekawego wypadu cyklistów w plener celem przeprowadzenia wizji lokalnej połączonej z konsumpcją.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron