Strona 1 z 1

SPAM w naszej poczcie

: 21 mar 2012, o 09:44
autor: woti
Od ponad miesiąca zostałem zaatakowany przez durnowate e-maile (śmieszne propozycje pracy) nadawane DO mojej skrzynki pocztowej w sedina.pl. Od 2-3 tygodni zauważyłem, że "piszę sam do siebie oraz do kolegów". Podyskutowałem z adminami hostingu (home.pl) i okazało się, że nie mają wpływu na to, że bezczelni hakerzy założyli konta o adresach analogicznych do niektórych *@sedina.pl i rozsiewają SPAM niejako w naszym imieniu. Poszkodowanych przepraszam i jednocześnie informuję, że mój adres, tj. wojciechbanaszak@sedina.pl można wrzucić na "czarną listę" - ja NIGDY nie wysyłam e-maili z tego adresu (jedynie przyjmuję).
Co prawda to wszystko nie moja (i nikogo z nas wina), ale i tak za ten SPAM przepraszam.
PS. Może ktoś podpowie sposób na bezczelnych hakerów?

Re: SPAM w naszej poczcie

: 23 mar 2012, o 16:14
autor: bronx
Za komuny panie było lepiej, było ZOMO to i nie było SPAMU!

Re: SPAM w naszej poczcie

: 23 mar 2012, o 17:41
autor: woti
Ty se nie żartuj. Za komuny Internet był TUTAJ nieznany! Co prawda bezpieka pilnowała przemytu rubinów itp. z Afryki do PRL (via PŻM m.in.), po części na budowę laserów w Wojskowym Instytucie Technicznym (czy też WAT - Wojskowa Akademia Techniczna), ale CA (co prawda przez te literki zwani "kanadyjczykami", ale chodziło o "Sowitskaja Armia") przegrała wojnę na skutek braku szerokiego dostępu do procesorów (tzw. wojny gwiezdne, czyli wielki bluff Regana) :)
Zaś na szczecińskich ulicach niejednokrotnie ówczesny SPAM (= ulotki i napisy) nieraz chłopcy z Małopolskiej po cichu rozlepiali... żeby nie było nudno - ani ZOMO, ani dzielnicowemu ;)

Re: SPAM w naszej poczcie

: 23 mar 2012, o 20:17
autor: On Line
Ma się rozumieć że z twojego E-Mail wysyłają, tak? Czy z podobnych?

Re: SPAM w naszej poczcie

: 23 mar 2012, o 23:14
autor: Słoń_77
woti, jak otworzysz właściwości/szczegóły/źródło wiadomości to znajdziesz prawdziwego nadawcę. Sama wiadomość jest tak spreparowana, że gdy ją otrzymujesz w miejsce nadawcy jest wstawiany Twój adres i wygląda to jakbyś otrzymał wiadomość od samego siebie. Wyszukaj i zablokuj prawdziwego nadawcę.

Re: SPAM w naszej poczcie

: 24 maja 2012, o 19:44
autor: woti
Kicha. Nie udało się, nawet z mądrzejszych pomocą, zlokalizować złośliwego nadawcy. Ba, dzisiaj nadeszła złośliwa poczta SPAM od samego Arka Bisa!!!! :evil:
Zatem informuję, że proszę o likwidację "sedinowego" adresu, pozostając przy, póki co sprawnym: <wojciechbanaszak@o2.pl>
Tym samym spoko wpisujcie na czarną listę: <wojciechbanaszak@sedina.pl>