Pomoc przy pracy naukowej

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
agatacerole
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 13:47

Pomoc przy pracy naukowej

Postautor: agatacerole » 28 lut 2013, o 17:23

Dzień dobry,

jestem studentką historii trzeciego roku na Uniwersytecie Jagiellońskim. Piszę pracę licencjacką o Szczecinie, a właściwie o Szczecinianach. Tematem mojej pracy jest bowiem życie codzienne w mieście w 1945-1950 r. Korzystam głównie z archiwaliów ale również z dzienników i gazet. Najwięcej informacji dowiaduję się jednak od świadków tamtych lat. I stąd moja prośba, czy znają Państwo kogoś kto zgodziłby się ze mną porozmawiać. Uprzedzam, nie zależy mi tylko na sztywnych datach i szczegółach, pomocnym dla mnie będzie nawet najmniejsze wspomnienie. Byłoby mi niezmiernie miło przeprowadzić taki wywiad. Zdaję sobie sprawę, że jest to prośba bardzo trudna do spełnienia. Jednak kto nie próbuje ten nie osiąga celów. Mimo, iż na co dzień mieszkam w Krakowie to przyjazd na umówione spotkanie nie byłby dla mnie problemem. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która chciałaby uczestniczyć w takim ,,projekcie".

Najlepiej kontaktować się ze mną poprzez emaila- agatacerole@gmail.com lub telefonicznie 509268050.

Z góry dziękuję

Agata Dembek-Dziwosz
Stau
Moderator
Posty: 498
Rejestracja: 1 sie 2009, o 10:19
Lokalizacja: Szczecin - Stary Turzyn

Re: Pomoc przy pracy naukowej

Postautor: Stau » 28 lut 2013, o 17:27

Witam,

Skontaktuję się z Tobą mailowo.

Pozdrawiam.
"Dziki to lud doświadczony w walkach na lądzie i morzu. Przyzwyczajony żyć z rabunku i grabieży. W przyrodzonej jakiejś dzikości - zawsze nieposkromiony" <--- Herbord o mieszkańcach Pomorza - XII wiek.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron