TVN - właśnie trwa program o Podziemnym Szczecinie !!

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
ArkadiuszSz
Posty: 404
Rejestracja: 9 paź 2004, o 14:34
Lokalizacja: Szczecin-Altdamm

TVN - właśnie trwa program o Podziemnym Szczecinie !!

Postautor: ArkadiuszSz » 6 mar 2005, o 23:06

Właśnie leci Nie do wiary o tajemnicach podziemii szczecińskich.Koledzy z ZGR-u nieźle nadają. :wink:
Ars Longa! Vita brevis.
========
GG 1893442
Skype: izy_dorek
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 6 mar 2005, o 23:22

Tak dla uzupełnienia to nie z ZGRu tylko z "Podziemnego Szczecina".
Awatar użytkownika
shiba
Posty: 397
Rejestracja: 17 wrz 2004, o 22:22
Lokalizacja: Neu-Westend
Kontakt:

Postautor: shiba » 6 mar 2005, o 23:43

Tak dla uzupełnienia to nie z ZGRu tylko z "Podziemnego Szczecina".
ta, dokladnie...
Kolejne arcy ciekawe "Nie do wiary"; można by sobie zadać pytanie czy za tymi drzwiami nie stoi przypadkiem SS-man albo czy w tej studnii nie znajduje się bursztynowa komnata.

Mam pytanie czy wejśćie do bunkra na Szmaragdowym nie jest przypadkiem zamurowane???
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

"NIE DO WIARY"

Postautor: Jsz » 6 mar 2005, o 23:44

Informacja prasowa z dnia 15 marca 2005:
"... sklepy ogrodnicze i budowlane w Szczecinie odnotowały w ostatnich dniach zwiększoną sprzedaż szpadli, kilofów. Zaczyna brakować już ww. asortymentu w hurtowniach. Jest to niezwykłe zjawisko jak na tę porę roku, czyżby działkowicze rozpoczęli kopanie ogródków? Sklepy metalowe donoszą o wykupie piłek do metalu, a hurtownie elektryczne informują o lawinowym wykupowaniu przez klientów latarek oraz baterii..."
Ostatnio zmieniony 7 mar 2005, o 11:41 przez Jsz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shiba
Posty: 397
Rejestracja: 17 wrz 2004, o 22:22
Lokalizacja: Neu-Westend
Kontakt:

Postautor: shiba » 6 mar 2005, o 23:46

Informacja prasowa z dnia 15 marca 2005:
"... sklepy ogrodnicze i budowlane w Szczecinie odnotowały w ostatnich dniach zwiększoną sprzedaż szpadli, kilofów. Zaczyna brakować już ww. asortymentu w hurtowniach. Jest to niezwykłe zjawisko jak na tę porę roku, czyżby działkowicze rozpoczęli kopanie ogródków? Sklepy metalowe donoszą o wykupie piłek do metalu, a hurtownie elektryczne informują o lawinowym wykupowaniu przez klientów latarek oraz baterii..."
Dobre!! :D :D :D
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 6 mar 2005, o 23:58

Nie wiem czy trzeba będzie czekać do 15 marca.
I to jest najgorsze, najpierw lawina ekploatorów amatorów, potem zwiększona aktywność służby zdrowia i policji, a na koniec kolejne ciekawe miejsca zostaną na wieki zamurowane, zasypane lub zaspawane bo tak pozbywa sie chyba problemów najłatwiej....
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 7 mar 2005, o 00:05

hehe

ja powiem tak, zaden eksplorator amator ktory po obejrzeniu NDW pojdzie na poszukiwania przejsc w schronie nad szmaragdowym lub na unii lubelksiej niezgarnie tego na co od dawna sie inni przymierzaja, co najwyzej takie czlowieczki moga tylko troche pomoc poprzez rozkucie kilku miejsc

reszta zajma sie osoby ktore do tej pory wiele miejsc "Sprzawdzily> nad szmaragdowym

nieprzewiduje rowniez aby ktos mogl teraz cos sprzed nosa zgarnac, jesli zaczna kuc te sciane o ktorej PEPA w NDW mowil i pokazywal to chyba by musieli na zmiane w kilku kuc przez dobre kilka dni

beton jest tak piorunsko twardy a stal niemiecka tak twarda ze szok,
dla przykladu - 1 pret zbrojeniowy w scianie zostal wyciety w 2 miejscach przy uzyciu 4 brzeszczotow !!! a srednica pretow to zaledwie 15 mm

beton bardzo mocny - odwalenie kawalka betonu jaki bylo widac po prawej na zdjeciu zajal jakies 4 godziny walenia non stop mlotkiem
Piotr22
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2005, o 15:40

Postautor: Piotr22 » 7 mar 2005, o 00:07

Gratulacje dla ekipy "Podziemnego Szczecina " program wyszedl fajnie . Spodziewalem sie wiekszego koloryzowania tego materialu przez ekipe TVN , ale nie bylo za tak zle .
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 7 mar 2005, o 01:41

Tylko żeby nie chciał każde coć tam sobie na pamiątk ę wziąśc, a to kawałek rury, a to porecz etc. Do schronu na szmaragdowym to się chyba już niestety złomiarze dorwali, gdzieś o tym pisali że juz sobie rury do wyniesienia przygotowali, czekać tylko jak schodki potną i wywiozą.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 7 mar 2005, o 07:11

Mi się najbardziej podobał kawałek o Uni Lubelskiej. Ja jeszcze nie byłem za tymi dziwiami. Czy tym tunelem nie doszło by się do podziemnego składu szpitalnych odpadów toksycznych :?
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 7 mar 2005, o 08:14

Bartez pisze:hehe

beton jest tak piorunsko twardy a stal niemiecka tak twarda ze szok,
dla przykladu - 1 pret zbrojeniowy w scianie zostal wyciety w 2 miejscach przy uzyciu 4 brzeszczotow !!! a srednica pretow to zaledwie 15 mm

beton bardzo mocny - odwalenie kawalka betonu jaki bylo widac po prawej na zdjeciu zajal jakies 4 godziny walenia non stop mlotkiem
No to teraz już wiadomo, kogo mieli na myśli gdy mówili w programie, że : 'tutaj ktoś próbował się przebijać' czy, 'tam ktoś robił już podkop' 8)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 7 mar 2005, o 08:29

Gratulacje - program bardzo mi sie podobal. Nieco koloryzowania jednak bylo choc mi osobiscie nie przeszkadzało.

A na powaznie to moze program ten mógłby pomóc w dotarciu do rónych (niekoniecznie w progrmie pokazanych miejsc). Na bardzo poważnie oferuje wsparrcie w ej materi na ile bede mogl. W sensie zalatwienia jakichs pozwolen - byc moze haslo 'sedina.pl' moze ulatwi... Ale to nie temat na forum.

A przy okazji przypominam ze PEPA i Alex (czyli nasi gwiazdorzy) udzielają sie na naszyum forum w temacie "Podziemny Szczecin"
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 7 mar 2005, o 09:49

co do ulatwien

sprawa wyglada tak
szary czlowiek badz grupa ludzi nieposiadajaca osobowosci prawnej w niektore miejsca to nawet niema co marzyc o wejsciu, dlatego tocza sie batalie wewnatrz klubu aby zalozyc stowarzyszenie, to w pewien sposob ulatwi wejscia

co do tych stalowych drzi na koncu tunbelu na Unii Lubelskiej to niechaj sie BRuce wypowie, on byl na samym koncu tam gdzie to NDW mowil ze dojsci jest niebezpeczne i wymaga specjalistycznego sprzetu , heh Bruce tam poszedl sam jakis czas temu i zyje i m sie dobrze :D i jeszcze fanta znalazl :D
Awatar użytkownika
spimac
Posty: 808
Rejestracja: 12 cze 2004, o 21:50
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham UK

Postautor: spimac » 7 mar 2005, o 10:55

[quote="Jsz"]Informacja prasowa z dnia 15 marca 2005:
[ii]/quote]


A to ciekawe, deja vu jakieś czy cóś. Przecież dzisiaj dopiero 7 marca 2005!!!!! "NIE DO WIARY"
_________________
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
ArkadiuszSz
Posty: 404
Rejestracja: 9 paź 2004, o 14:34
Lokalizacja: Szczecin-Altdamm

Postautor: ArkadiuszSz » 7 mar 2005, o 11:46

Ojej, faktycznie,

tak szybko chciałem podać info na forum o tym programie ,że się zapędziłem.
Kolegów z Podziemnego Szczecina przepraszam i pozdrawiam.
Ars Longa! Vita brevis.
========
GG 1893442
Skype: izy_dorek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron