Wycieczkowce w Szczecinie

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Re: ...

Postautor: sudmar » 27 kwie 2005, o 11:55

piotr_now pisze:
sudmar napisał:
(za wyjątkiem "Vulcana)
Mareczku, w szczególności Vulcan ... chyba to miałeś na myśli ;)


Pozdrawiam
Oczywiście! Przepraszam, ale dopiero od wczoraj jestem na lądzie ;) i brak mi jeszcze kontaktu werbalnego :lol: , stąd moje "łapsusy"
Pozdrowionka!!!
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 27 kwie 2005, o 12:57

Sudmar'ku, spokojnie, nic wielkiego sie przecież nie stało ... całe szczęście, że jakiejś "syrenki" nie poznałeś .... no chyba, że jest coś o czymś nie wiem ;)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 27 kwie 2005, o 18:10

sudmar pisze:A zdjęcie zrobiono z ulicy Strzałowskiej? :?:
"DR" minął właśnie obrotnicę przy doku nr 5 i zasłania ujście rzeczki Świętej. Chyba, że się mylę to proszę o sprostowanie. Pozdrawiam
Bravo Sudmar lekko zasłania ujście rzeczki Świętej. Trochę za bardzo na północ pobiegłeś. Zdjęcie zrobiono z ul. Bolinkenerstrasse czyli Wiszesława z okien mojego mieszkania. :D

Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
mike102
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2004, o 20:16

Re: Wycieczkowce...

Postautor: mike102 » 27 kwie 2005, o 18:48

KlemensII pisze:Do galerii dorzuciłem zdjęcie wycieczkowca ,który przybył do naszego miasta latem 1991 r.
A do ktorej kategorii jesli wolno spytac, bo niestety nie moge znalezc...
KlemensII
Posty: 290
Rejestracja: 6 mar 2005, o 08:17

Wycieczkowce...

Postautor: KlemensII » 27 kwie 2005, o 19:04

Chyba stojało coś o informacji i turystyce.Ale nie ma co się przejmować jateż tych zdjęć przesłanych tą metodą nie mogę znaleźć.A trochę się tego nazbierało.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wycieczkowce...

Postautor: Busol » 27 kwie 2005, o 22:30

KlemensII pisze:Chyba stojało coś o informacji i turystyce.Ale nie ma co się przejmować jateż tych zdjęć przesłanych tą metodą nie mogę znaleźć.A trochę się tego nazbierało.
Ech... ręce opadają...

Narzekać to panie każdy potrafi

Naprawdę nic tak nie dołuje i nie odbiera ochoty do pracy jak narzekający użytkownicy... naprawdę.

Drogi Klemensie jesli moge prosić - nie podkreślaj na każdym kroku tego - naprawde pamietam ze przesłałeś i nie zapominam o tym... Czuje sie jakbym byl z czegos rozliczany... naprawdę zaczynam zamykać się w sobie.
przesłałeś - OK
Znajdzie sie ktoć kto się tym zajmie - to sie pojawią. jesli nikt sie tym nie moze teraz zajac to sam niestety nie dam rady. Jesli masz ochote - przeszkolimy i bedziesz zajmowal sie tą (kulejąca obecnie) działką na portalu...

Jesli zdjęcia z są przesyłane metodą przeslij plik trafiają do miejsca gdzie czekają na przejrzenie. Aby nie wchodzic sobie w droge jest kilka osob ktore to przegladaja ale w tej chwili maja inną pracę...

Aby tego uniknąc propnuje zakładać "albumy użytkownika" wtedy przesyła się samemu bez potrzeby czekania az ktos wszystkie zdjęcia przejrzy i poukłada...
KlemensII
Posty: 290
Rejestracja: 6 mar 2005, o 08:17

Wycieczkowce...

Postautor: KlemensII » 28 kwie 2005, o 12:35

Rozumiem ,że macie" korek" ze zdjęciami.Więc nie będę wam jeszcze utrudniał poczekam ,ąż się to wszystko ułoży i przepcha.Po prostu myślałem ,że jak "stoi napisane" ,że są już zdjęcia w galerii to są widoczne.Nie ma sprawy poczekam. Z góry przepraszam za kłopot.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wycieczkowce...

Postautor: Busol » 28 kwie 2005, o 12:39

KlemensII pisze:Rozumiem ,że macie" korek" ze zdjęciami.Więc nie będę wam jeszcze utrudniał poczekam ,ąż się to wszystko ułoży i przepcha.Po prostu myślałem ,że jak "stoi napisane" ,że są już zdjęcia w galerii to są widoczne.Nie ma sprawy poczekam. Z góry przepraszam za kłopot.
Dziekuje
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 29 kwie 2005, o 08:33

Iwonka pisze:
Bravo Sudmar lekko zasłania ujście rzeczki Świętej. Trochę za bardzo na północ pobiegłeś. Zdjęcie zrobiono z ul. Bolinkenerstrasse czyli Wiszesława z okien mojego mieszkania. :D

Pozdrawiam Iwona
Dziękuje! Z ulicą fakt - pomyliłem się o jedną krzyżówke. Te tereny znam jednak bardziej od strony Odry. Dla uściślenia jeszcze odpowiedzi to statek na Twoim zdjęciu znajduje się na 62 kilometrze "Toru wodnego Świnoujście - Szczecin"
piotr_now pisze:... całe szczęście, że jakiejś "syrenki" nie poznałeś .... no chyba, że jest coś o czymś nie wiem
:lol: :lol: :lol: "syrenke" to ja mam w domu, a średnia wieku tych "syrenek" grubo przekracza wiek "Ładogi". :lol: Ale za 50 lat - jako słomiany wdowiec - mógłbym po tym pytaniu powiedzieć: "Dziewczynki jak foczki, jedna obok drugiej, zapodają taniec brzucha na promenadzie, faceci wyemigrowali, jestem królem parkietu i tutaj okolicy" :lol:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 29 kwie 2005, o 09:40

sudmar pisze:Te tereny znam jednak bardziej od strony Odry.
A moze sudmar bys sprawil ze my tez bysmy poznali te tereny od strony odry - znaczy sie moze masz mozliwosc jakiejs wycieczki dla nas zorganizowania :-)
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 6 maja 2005, o 08:04

No i przypłynął
Pytanko: skąd zrobiono fotkę?
Załączniki
Dr.jpg
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 maja 2005, o 08:51

sudmar pisze:No i przypłynął
Pytanko: skąd zrobiono fotkę?
Z holownika z wody :-)
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 6 maja 2005, o 09:02

Niestety nie. Dla ułatwienia z kei o godz ok 7.30 i czy dźwigi w oddali coś Wam mówią?
Dobrze, że jeszcze piotr_now nie zrobił sobie przerwy i nic nie popsuje :lol:
Bogus
Posty: 1887
Rejestracja: 3 lis 2004, o 18:48

Postautor: Bogus » 6 maja 2005, o 09:46

Czy te dźwigi to są na nab. Huk a zdjęcie zrobione z terenu BON Urzędu Morskiego przy Światowida?
Awatar użytkownika
sudmar
Posty: 82
Rejestracja: 4 sty 2005, o 08:05
Lokalizacja: Friedrichshofer Weg

Postautor: sudmar » 6 maja 2005, o 09:53

No i koniec zabawy! Tak jest - w oddali nb. Huk, a za nim elewator na nb. Snop. Gratulacje i pozdrowienia!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości