Album rodzinny ze Szczecina

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Album rodzinny ze Szczecina

Postautor: Busol » 30 maja 2005, o 11:25

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :B:SS:DE:1

Zrzucamy sie ?
Kto chetny na koordynatora akcji ?
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 30 maja 2005, o 11:28

O, ale ładnie, ja się dorzucam. Na koordynatora przydał by się ktoś kto ma już konto i coś posprzedawał pozytywnie.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 30 maja 2005, o 12:07

Też mogę się dorzucić.
Ale koordynatorem nie będę, nie znam się na ebaju w ogóle.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 30 maja 2005, o 13:48

Wchodze w ściepe.
Czy aby na niemieckim e-bye można kupować z polskiego?
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 30 maja 2005, o 14:13

Ja się też mogę dorzucić chętnie, ale jestem uprzedzony do takich albumów zbiorczych. Kiedyś kupiłem Album ze zdjeciami z Buchheide i na 42 zdjęcia 4 były z Buchheide - reszta z głebi Niemiec. Jest ktoś pewien po skanie tych zdjątek, że jest to "coś" ze Szczecina???

Mogę to nawet zalicytować, ale proszę ustalić kwotę za "ile" plus jakieś 3-5 euro za Einschreiben Briefa....
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 maja 2005, o 14:18

Exadum pisze:Wchodze w ściepe.
Czy aby na niemieckim e-bye można kupować z polskiego?
Właśnie zostałes mianowany koordynatorem akcji... Ustalasz jaką kwote możemy wydać nawet ryzykjąc ze nieciekawe będa -

ja daje 20 - 25 zł :-)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 maja 2005, o 14:19

Finkenwaldczyk pisze:Ja się też mogę dorzucić chętnie, ale jestem uprzedzony do takich albumów zbiorczych. Kiedyś kupiłem Album ze zdjeciami z Buchheide i na 42 zdjęcia 4 były z Buchheide - reszta z głebi Niemiec. Jest ktoś pewien po skanie tych zdjątek, że jest to "coś" ze Szczecina???

Mogę to nawet zalicytować, ale proszę ustalić kwotę za "ile" plus jakieś 3-5 euro za Einschreiben Briefa....
To Finkendwaldczyku porposzę o licytowanie. Mysle ze spokojnie jesteśmy w stanie ściepnąć się na 100 zł. A jesli mozesz uzywajac swoichj kontakow ustalic czy rzeczywiscie duzo ze szczeina to byloby fajnie..
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 30 maja 2005, o 14:22

Ok bede licytować z takiego fajnego programiku na parę sekund przed koncem. Kase moze przelac tez bezposrednio serdeczny przyjaciel z RFn Dorian, ale teraz jest w rozjazdach. Co do zrzutki jakoś się dogadamy i rozliczymy. Może się udać, a jeśli nie chętnie polictuję za sedinę.pl na innych ciekawych aukcjach - czekam na sugestie.

Vielen pozdro
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 30 maja 2005, o 14:22

na 42 zdjęcia 4 były z Buchheide
Trzeba by wysłać zapyanie do sprzedającego coby napisał jak to wygląda ilościowo ze Stettinem.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 30 maja 2005, o 14:24

PS sprzedawca odpowiedział na moje pytanie: jest Szczecin i okolice, ale nie wie ile i czego, bo "nie zna" się na tym mieście, ale jeżeli stwierdził, że cos jest to może być coś naprawdę ciekawego....
Awatar użytkownika
maciulka
Posty: 253
Rejestracja: 26 lis 2004, o 14:04
Lokalizacja: Szczecin Śródmieście

Postautor: maciulka » 30 maja 2005, o 15:51

Wygląda na to, że jakiś zbieracz chce Was uprzedzić, a czasu pozostało niewiele... :idea:
buchheide
Posty: 52
Rejestracja: 26 maja 2004, o 07:50
Lokalizacja: Szczecin - ZAWADZKIEGO

Postautor: buchheide » 30 maja 2005, o 15:53

Cześć! To ja nadałem ten temat Busolowi, w takim razie nie włączam się do licytacji, ustępuję Finkenwaldczykowi - moge prosić o wiadomość na priv, dogadamy szczegóły (mogę pomóc przy przelewie). Jestem teraz non-stop on-line.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 30 maja 2005, o 15:57

buchheide pisze:Cześć! To ja nadałem ten temat Busolowi, w takim razie nie włączam się do licytacji, ustępuję Finkenwaldczykowi - moge prosić o wiadomość na priv, dogadamy szczegóły (mogę pomóc przy przelewie). Jestem teraz non-stop on-line.
Potwierdzam. Andrzej znany jako Buchheide jako znalawacz ciekawych rzeczy (zdjecia lotnicze) podrzucil ten pomysl. DOgadajcie sie prosze zeby jesli to mozliwe cos z tego zostalo dla Szczecina.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 30 maja 2005, o 16:58

OK kontakt nawiązany: album - jeśli go wygramy trafi na 110% w całości w ręce serwisu sedina.pl. Jeśli będzie coś z prawobrzeża to pozwolę sobie tylko skany porobić. Zależy mi również aby podobne bajery trafiały do Szczecina więc musimy się ostro za to zabrać. Ja bardzo chętnie (może z czyjąś pomocą) zostanę takim licytantem. Niestety jest juz ktos kto ma nick na ebayu "sedina", ale moznaby zalozyc (moge zrobic to ja) konto na potrzeby tego serwisu. No problem.

Jezeli chodzi o ewentualne bezpieczenstwo z kupnem kota w worku to mozemy otwierac paczki komisyjnie, zeby nie bylo ze ja sobie jakieś ciekawostki powybierałem :wink: Czekamy na koniec aukcji i zobaczymy co dalej...
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 30 maja 2005, o 16:58

Rzecziwiscie piekny album z fotosami "ze Stettina..." - tylko, ze na drugim zdjeciu od dolu widac zamek na Hradczanach w Pradze.... A pozostale fotki ? Jakis kosciolek, zdjecia twarzy - skoro album rozreklamowany jako "PRIVATES FOTOALBUM STETTIN SOLDATEN ASCHEBERG", to powinny byc ukazane przykladowe fotki z terenow miejskich a tu co mamy ? na 34 fotografie, ktore zostaly ukazane w demonstracji tego albumu tylko 2 mozna zaliczyc, ze byc moze to Stettin - pierwsze to poczworne zdjecie na drugim zdjeciu demo od gory - jak przyblizycie to zobaczycie, ze kazde z tego poczwornego zdjecia ma naniesiony na nie opis - wiec nawet to nie jest zdjecie tylko widokowka, a drugie zdjecie to jest fotka lotcznicza na otatniej demonstracyjnej fotografii - ciezko stwierdzic czy to Stettin z lotu ptaka, wiec nie jestem pewien co do tego zdjecia, ale podejrzewam, ze nie bo na zblizeniu tej fotki nie widze jakos Odry...Reszta fotografi, na tym co przedstawil sprzedajacy, to sa jakies zabudowania podmiejskie badz tez wiejskie. W tym momencie wydaje mi sie ze tak jak to juz Finkenwaldczyk, ujal: sedina.pl wygra aukcje a jak przyjdzie przesylka to sie okaze, ze album nosi nazwe PRIVATES FOTOALBUM STETTINER SOLDATEN ASCHEBERG", czyli prywatny album Stettinskiego zolnierza, czyt. ->> wlasciciel tego albumu nie musial pochodzic ze Stettina a po prostu zostal wcielony do jednostki stacjonujacej w Stettinie - a prywatne fotografie sa z miejsca skad pochodzil...
A zauwazyliscie ten pic na wode - logo Stettina - nie jest przyklejone do albumu tylko jako zalacznik - to moze byc po prostu tak samo pamiatka z momentu kiedy wlasciciel moze stacjonowal w Stettinie badz tez byl tylko w nim przejazdem, jak te dwie fotografie/pocztowki zamku na Hradczanach w Pradze. Moim zdaniem sprzedajacy robi jedna wielka podpuche. Moja sugestia: piszcie do sprzedawcy aby w ten wyslale Wam fotografie wszystkich stron albumu, tak jak to przedstawil na ebay'u - wtedy mozna przeanalizowac czy sa jakies fotki ze Stettina badz tez sobie oduscie, bo moim zdaniem ten album to pic na wode.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości