Nowa wieża w św. Kazimierzu

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nowa wieża w św. Kazimierzu

Postautor: Busol » 28 sie 2004, o 08:54

Dostałem info że dziś (sobota) 28.08.2004 ok godz 10.00 w kościele św Kazimierza przy ul. Broniewskiego będą wciągali iglicę na wieżę.
jak ktoś może to cyknąć to bardzo proszę.
Gość

Postautor: Gość » 28 sie 2004, o 12:37

S± zrobione piêkne zdj. i nakrêcony film z operacji WIE¯A
pozdrawiam
A.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 29 sie 2004, o 21:30

Anonymous pisze:Są zrobione piękne zdj. i nakręcony film z operacji WIEŻA pozdrawiam
Ja też w końcu byłem i porobiłem, ale tyko chwilką koło 12.00. Więc już praktycznie po wszystkim.
Jeśli można z tych zdjec i filmuy skorzystać to bardzo proszęo kontakt: arek@sednia.pl

A przy okazji w domowych zbiorach znalazłem włąsnoręczny film z wciągania wieży na kościół św. Stanisława Kostki, ale też bez samego momentu wciagania, tylko dźwigi, gapie itp... (o ile dobrze pamietam) - jak odgrzebie to wrzucę...
(a może ktoś ma inne ciekawe szczecińśkie momenty ?)
Gość

Postautor: Gość » 3 wrz 2004, o 18:27

w Wyborczej ukaza³a sie ma³a wzmianka na temat monta¿u iglicy. Jak masz ochotê go zobaczyc, to daj znac

pozdrawiam
piotr_now
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 3 wrz 2004, o 21:05

Anonymous pisze:w Wyborczej ukazała sie mała wzmianka na temat montażu iglicy. Jak masz ochotę go zobaczyc, to daj znac
Oczywiście że mam(y)
kulfonez
Posty: 25
Rejestracja: 8 lip 2004, o 18:58
Lokalizacja: Jak to skąd? SZCZECIN

Postautor: kulfonez » 4 wrz 2004, o 13:04

ale z tego co widze to ta iglica( czy tam hełm) nie jest skończony( przynajmiej moim zdanie) poniewaz przy czesci dolnej konstrukcji widoczne jest drewniane rusztowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

cron