Zgłaszenie błędów i problemów technicznych

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 2 lis 2005, o 22:21

Wiesz, poprzeć Ciebie mogę, jeśli tylko coś to da. Wolałbym jednak aby ktoś zorientowanyw temacie wypowiedział się.

Dla mnie jest to troszkę męczące - bo co zdjęcie to mail, niektóre zdjęcia są nawet potwierdzone kilkoma takimi samymi mailami.
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 2 lis 2005, o 22:23

To znaczy, że mam już duże poparcie, fajnie. A może zadużo zdjęć przesyłam i System mnie ukarał?
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 3 lis 2005, o 14:50

Szanowni ADMINISTRATORZY czy Coś zadziałacie w tej kwesti :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 3 lis 2005, o 16:57

Słoń_77 pisze:Szanowni ADMINISTRATORZY czy Coś zadziałacie w tej kwesti :?: :?: :?:
Wlasnie wlasnie....
Trzeba cos zrobic...
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 3 lis 2005, o 17:27

Busol pisze:
Słoń_77 pisze:Szanowni ADMINISTRATORZY czy Coś zadziałacie w tej kwesti :?: :?: :?:
Wlasnie wlasnie....
Trzeba cos zrobic...
Nie, trzeba COŚ zrobić :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 3 lis 2005, o 19:37

Właśnie... myślę, że warto coś zrobić...
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 3 lis 2005, o 19:49

Słoń_77 pisze:Szanowni ADMINISTRATORZY czy Coś zadziałacie w tej kwesti :?: :?: :?:
Szanowny Uzytkowniku, prosze sprawdz teraz - po prostu pojechales po bandzie z Quota - nie wysylaj tak duzych plikow - 17 sztuk, ktore przeslales ma > 6MB
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 3 lis 2005, o 20:01

A właśnie, co zrobić jak się człowiekowi quota na załączniki kończy?Żal stare kasować.
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 3 lis 2005, o 20:05

Aygon pisze:A właśnie, co zrobić jak się człowiekowi quota na załączniki kończy?Żal stare kasować.
pisac do admina galerii, albo do mnie - dostanie sie wtedy nowe uprawnienia z wyzsza Quota - kasowac nieczego nie trzeba !

jezeli chodzi o zalaczniki na forum, to jedziemy ostro z koksem:
Załączniki
zalaczniki.jpg
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Jestem niewinny !!!

Postautor: Słoń_77 » 3 lis 2005, o 20:36

keson pisze:
Słoń_77 pisze:Szanowni ADMINISTRATORZY czy Coś zadziałacie w tej kwesti :?: :?: :?:
Szanowny Uzytkowniku, prosze sprawdz teraz - po prostu pojechales po bandzie z Quota - nie wysylaj tak duzych plikow - 17 sztuk, ktore przeslales ma > 6MB
Gdzie, do kogo, w jakim celu??? Ale żeby zaraz po bandzie.
A tak na poważnie, jednorazowo nie przesyłałem takiej ilości dany, jeszcze pamiętam, że 2+2 to coś koło czterech, a skąd te maile do Finkiego. Pisałem, że ukarał mnie System!!!!
Mimo wszystko proszę o bardziej szczegółowe pouczenie. :D :!:
A dobrze by było aby Administrator dogłębnie zapoznał się z problemem, albo poprosi o szczegóły, zanim zarzuci użytkownikowi nieodpowiedzialne zachowanie. 8)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Jestem niewinny !!!

Postautor: Busol » 3 lis 2005, o 22:04

Drogi Słoniu_77 przepraszam ale musze wyrazić swoje zdanie. Z całym szacunkiem, ale jakos tak nieswojo czuje sie czytając Twoje kolejne posty któe wydają mi się ocierac o postawę roszczeniową. "Proszę coś zrobić" "Niech admini coś zrobią" itp itd.

Otrzymałeś informację na poczatku w watku "dodawanie obrazków do galerii" gdzie podano c nalezy zrobic aby obraki sie dodawały. Zakłądam ze sie zapoznałeś, bo ktos spedził torche czasu aby taki opis przygotwać. Zgłosiłeś problem, otrzymałeś odpowiedź, ale nie oczekuj prosze, ze wszyscy teraz zajmą się Twoim problemem. Przy takiej ilości userów materiału i pracy licze raczej na wsparcie ze strony userów niz na oczekiwanie ze ktos sie nimi zajmie. Caly portal od poczatku do konca jest robiony przez ludzi ktorzy chca i kiedy tylko moga pomagaja innym co zrobilismy w tym watku. Jesli chcialbys nam pomoc to opisz dokadnie problem, aby zaoszczedzic czas nasz i innych a nie pisz ze
Słoń_77 pisze:dobrze by było aby Administrator dogłębnie zapoznał się z problemem, albo poprosi o szczegóły, zanim zarzuci użytkownikowi nieodpowiedzialne zachowanie)
Chyba ze wolisz aby wszyscy zostawili swoje zadania i zajeli sie sloniem zglebiajac i proszac o szczegóły....

nie traktuj tego jako zarzut ale jak prosbe od zapracowanej admiistracji. A moze masz ochte nas wspomoc swoaja wiedza i checiami. Pracy Ci u nas dostatek...
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 3 lis 2005, o 22:27

Szanowny Busolku, wierzę w Wasze zapracowanie, ale zwróć uwagę, że "COS" było, powiedzmy, żartobliwym dialogiem między mną a innymi użytkownikami. Nie było w tym nic pouczającego, choć zgłaszany problem nie dotyczy tylko mnie, ach te emocje. :D
Jeśli moja wiedza w jakikolwiek sposób mogła bybyć pomocna(?), choć jak widzisz zjawiam się na portalu w godzinach bardzo wieczornych.
Ostatnio zmieniony 3 lis 2005, o 22:41 przez Słoń_77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Re: Jestem niewinny !!!

Postautor: keson » 3 lis 2005, o 22:32

Busol pisze:
Słoń_77 pisze:dobrze by było aby Administrator dogłębnie zapoznał się z problemem, albo poprosi o szczegóły, zanim zarzuci użytkownikowi nieodpowiedzialne zachowanie)
Chyba ze wolisz aby wszyscy zostawili swoje zadania i zajeli sie sloniem zglebiajac i proszac o szczegóły....
zajalem sie dzisiaj tzw. Problemem Slonia :wink:
uwazam sprawe za zamknieta-bledow nie stwierdzono.
wszlekie dodatkowe pytania prosze do mnie na priva.
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 3 lis 2005, o 22:43

Ale z aferą WaterGate nie ma to nic wspólnego oczywiście??????
Gdyby z "priva" uciekło "r" byłoby jeszcze fajniej!
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 16 lis 2005, o 23:58

To jak Keson się zjawił to mam pytanie: można coś z tym zrobić? Chodzi mi o pierdyknięcie się z tytułem i ten szereg cyferek z krzaczkami trochę bije po oczach.
Załączniki
problem1.jpg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

cron