Ciekawostki z serwisów aukcyjnych

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
woos
Posty: 47
Rejestracja: 5 sty 2005, o 19:56
Lokalizacja: Łękno

Postautor: woos » 19 sty 2005, o 21:04

Może zorganizujmy jakąś zrzutkę na ten film? Ogłoszenie wyglada obiecująco. :)
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 19 sty 2005, o 21:15

Jestem za. Tym bardziej, ze cena jak do tej pory jest atrakcyjna ;- ). Pytanie tylko kto ma konto na eBuy i kto tu jest skarbnikiem?
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 19 sty 2005, o 22:43

no jak to, ja jestem skarbnikiem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 19 sty 2005, o 22:56

No jak już kiedyś mówił busol oficjalna akcja z kontem i napotyka wiele trudności. No ale nikt mi nie broni nam dać np. skarbnikowi żeby nam pivo kupil to czemu ma filmu nie zdobyć. większość z nas i tak nie miała by pożytku z 8mm taśmy.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 20 sty 2005, o 03:21

Nie ma bata, ja chce bardzo zobaczyc ten film. Kazdy mowi ze sie dorzuca tylko ze to brzmi troche za ogolnikowo, Panie i Panowie trzeba sypac konkretami - ja chce ten film i deklaruje 5€.
Keson - jestes skarbnikiem czy nie ? Jezeli tak to Ci przyniose ta kase, film chce zobaczyc do tego stopnia ze jezeli nie jestes skarbnikiem to ja moge kase zebrac - umowic sie o konkretnej godzinie konkretnego dnia, (np. piwnica Kany ;)), kase przyniesiecie a ja pozniej dostarcze temu co ma to konto na e-bayu (tylko zeby sie taki znalazl) Sam osobiscie sie nie podejme licytacji bo ja nicht fersztejen po dojczemu..... Trzymajcie sie powiedzenia Carpe diem bo inaczej okazjia nas przeoczy...
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 sty 2005, o 08:51

Yomi pisze:Nie ma bata, ja chce bardzo zobaczyc ten film. Kazdy mowi ze sie dorzuca tylko ze to brzmi troche za ogolnikowo, Panie i Panowie trzeba sypac konkretami - ja chce ten film i deklaruje 5€.
Keson - jestes skarbnikiem czy nie ? Jezeli tak to Ci przyniose ta kase, film chce zobaczyc do tego stopnia ze jezeli nie jestes skarbnikiem to ja moge kase zebrac - umowic sie o konkretnej godzinie konkretnego dnia, (np. piwnica Kany ;)), kase przyniesiecie a ja pozniej dostarcze temu co ma to konto na e-bayu (tylko zeby sie taki znalazl) Sam osobiscie sie nie podejme licytacji bo ja nicht fersztejen po dojczemu..... Trzymajcie sie powiedzenia Carpe diem bo inaczej okazjia nas przeoczy...
Yomi - porozmawiaj z pomantem. Wspominalem mu o tym wczoraj i wydawal sie byc ematem zainteresowany a mysle ze moze miec doswiadczenie lub konto na ebayu...

Jak widac po raz kolejny - pieniadze to nie wszystko :roll:
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 20 sty 2005, o 09:18

Jesli juz znajdziecie kogos kto ma konto na eBay to podajcie numer konta bankowego skarbnika, poniewaz w moim przypadku bedzie prostszy przelew.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 20 sty 2005, o 09:22

po pierwsze prosze panstwa, to warto uderzyc do goscia, ktory kupil poprzedni film na ebay-u. wydaje sie ciekawszy i istnieje duzo wieksze prawdopodobienstwo, ze beda to jakies unikalne ujecia. moze zawodnik juz go w jakis sposob przegral i odsprzeda nam kopie na jakims normalnym nosniku.

film, do ktorego link podeslal Aygon musi byc kompilacja powojenna, zawiera w koncu material z roznych miast. moze sie okazac, ze odpowiada dokladnie filmom zamieszczonym na znanych nam kasetach vhs (tych z amazona)
Gość

Postautor: Gość » 20 sty 2005, o 09:33

Ja mam konto na e-bay'u.
Awatar użytkownika
spimac
Posty: 808
Rejestracja: 12 cze 2004, o 21:50
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham UK

Postautor: spimac » 20 sty 2005, o 09:36

Hey!! Sorry!!! Ja to ja tylko mnie nie zalogowalo pierwszym razom.
_________________
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
spimac
Posty: 808
Rejestracja: 12 cze 2004, o 21:50
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham UK

Postautor: spimac » 20 sty 2005, o 10:39

Dalem 5 euro ale licytuje sie ze mna jakis Polak . Nie wiem czy jest sens bic sie wspolnie moze ktos go zna???
_________________
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 26 sty 2005, o 11:13

I jak sie aukcja skonczyla?
Gość

Postautor: Gość » 26 sty 2005, o 11:44

wylicytowal to ktos z Polski za 33 euro, jak chcesz to sprawdze jego nick. Ale z tego co juz sprawdzalem to zadnych innych info nie ma . Moze po prostu po nicku ktos go rozpozna?
Awatar użytkownika
spimac
Posty: 808
Rejestracja: 12 cze 2004, o 21:50
Lokalizacja: Szczecin/Birmingham UK

Postautor: spimac » 26 sty 2005, o 11:55

to bylem ja ale jak zwykje niezalogowalem sie . sprawdzilem jego nick brzmi: abdtm moze ktos zna??
_________________
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 26 sty 2005, o 12:04

... najprosciej po zalogowaniu na ebay byłoby wysłać meila do tegoż użytkownika. Za chwilę sprawdzę czy jest to możliwe .... dam znać

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron