gdzie szukac informacji

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
jacek80
Posty: 87
Rejestracja: 27 kwie 2005, o 11:26
Lokalizacja: Forever Szczecin

gdzie szukac informacji

Postautor: jacek80 » 12 sty 2006, o 16:08

mam pytanie potrzebowal bym sie dowiedziec jak najwiecej o bylej spadochronowni ktora znajdowala sie nieopodal parku rozanego..chodzi mi o jakie kolwiek informacje zdjecia z zewnatrz a moze i ktos posiada z srodka fotografie wiem ze byla mozliwosc ich wykonania kiedys jak obiekt stal opuszczony dokladnie interesuja mnie zdjecia z zewnatrz betonowej posadzli i to co bylo w niej umieszczone z gory dzieki za wszelka pomoc :) [/list]
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 12 sty 2006, o 17:33

hmm, troszke kiepska zajawka...
A co by kolega powiedzial, gdyby najpierw sam by wypisal wszelkie informacje na temat omawianego obiektu (wlacznie z opisem lokalizacji gdzie to sie znajdowalo bo nie wszyscy wiedza gdzie dokladnie to sie znajdowalo) i dopiero wtedy poprosil o uzupelnienie informacji ?
Sadze, ze przy takim starcie ludziom znajacym temat bardziej rozplacza sie jezyki...
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: gdzie szukac informacji

Postautor: Jsz » 12 sty 2006, o 18:22

jacek80 pisze:mam pytanie potrzebowal bym sie dowiedziec jak najwiecej o bylej spadochronowni...
Robi się to tak. Wpisuje w pusty prostokącik słowo "spadochronownia" i wciska guzik Szukaj...
Co wychodzi ?:
spadochronownia nr 1 (Kochanowskiego) Bonus: 2 Obrazki
oraz
spadochronownia nr 2 (Kołowo)
Awatar użytkownika
jacek80
Posty: 87
Rejestracja: 27 kwie 2005, o 11:26
Lokalizacja: Forever Szczecin

Postautor: jacek80 » 12 sty 2006, o 18:52

Yomi pisze:hmm, troszke kiepska zajawka...
A co by kolega powiedzial, gdyby najpierw sam by wypisal wszelkie informacje na temat omawianego obiektu (wlacznie z opisem lokalizacji gdzie to sie znajdowalo bo nie wszyscy wiedza gdzie dokladnie to sie znajdowalo) i dopiero wtedy poprosil o uzupelnienie informacji ?
Sadze, ze przy takim starcie ludziom znajacym temat bardziej rozplacza sie jezyki...
masz racje powinienem napisac cos wiecej wiec sprostuje to...

kolega zalaczyl juz linka do fotografi spadochronowni na ulicy...kochanowskiego ale to w pewnym sensie jest malo poniewaz chodzi mi dokladnie o budynek ktory do niej nalezal i stal obok niej niedaleko ..chodzi mi dokladnie o wnetrze bo pamietam jak bedeac na wycieczce szkolnej spadochronownia byla juz nie czynna wiec oczywiscie nie obeszlo sie bez zajzenia do niej...i dlatego prosze o jakies fotografie lub co kolwiek co wskazywalo by wnetrze otoz tego budynku

prosze o to poniewaz widzialem tam cos bardzo ciekawego i wiem ze podczas rozborki napewno nie zostalo to zniszczone do konca...chce sie upewnic poprostu czy oby nie tylko ja to wiem czy jeszcze ktos cos wie... w razie czego reszte dokladnie napisze na zamknietym forum bo ochotnikow przogod jest pelno ktozy to czytaja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

cron