Kolejne spotkanie Sediniaków

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Darkman1948
Posty: 1751
Rejestracja: 15 lip 2005, o 11:31
Lokalizacja: Braunsfelde

Postautor: Darkman1948 » 18 mar 2006, o 22:43

Trzeci!

Bylo fajnie chociaz chyba troche za szybko wrocilem. Ale warto bylo w ogole pojsc. Czekam na nastepne okazje do spotkania. Moze nastepnym razem bedzie wiecej czasu na pogadanie.
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 18 mar 2006, o 22:47

Czwarty ;-) (niech i tak będzie)
Tak, to spotkanie zaliczam do bardzo miłych.
Yossarian :-) wygladasz w realu bardziej podobnie niż w avatarze.
Jak tylko "odchudze" fotki to podrzuce link.
Szkoda, że nowi userzy czmychnęli, może na rocznicy będzie więcej odważnych.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2006, o 22:56 przez Exadum, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shiba
Posty: 397
Rejestracja: 17 wrz 2004, o 22:22
Lokalizacja: Neu-Westend
Kontakt:

Postautor: shiba » 18 mar 2006, o 22:49

Piąty!

Bardzo mi sie podobalo :)
[b] TWH TS [/b]
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 18 mar 2006, o 23:00

Busol pisze:Pierwszy ! (choc inni jeszcze baluja)

...i wszystkim za przybycie. Milo bylo poznac
Dziękuję Busol, też Cię poznałem choć choroba Alzheimera ma tę właściwość, że codziennie poznaje się nowych ludzi.

Podziękowania dla wszystkich organizatorów i prelegentów. Było jak zwykle bardzo klimatycznie i interesująco.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 18 mar 2006, o 23:33

Iwonka pisze:
Piotrek pisze:Zapowiada sie baaaaardzo interesujace spotkanie :D "przyciąganie owcy", piesek, rybki, śpiewy i tańce. Czyżby przygotowania do jeszcze huczniejszego świetowania 2 urodzin sediny.pl :roll:
Warto zobaczyć osobiście takie spotkanie bo nagrania to nie ten klimat.
Jak zwykle zresztą fajnie się zapowiada. :D
A co to będzie na spotkaniu rocznicowym ? Hmmm
Zardroszczę wszystkim, którzy byli, którzy mogli być. O terminie następnego spotkania powiadamiajcie z miesięcznym wyprzedzeniem, najlepiej największymi literami na stronie głównej.
Pozdrawiam Wszystkich, którzy nie mogli być, a chcieli.
Izuś
Posty: 4
Rejestracja: 1 lis 2005, o 19:31

Postautor: Izuś » 19 mar 2006, o 00:36

I ja bardzo się sie cieszę,że przyszłam!To było moję pierwsze spotkanie :D i na 100% nie ostatnie :lol: W brew pozorom jeszcze więcej dowiedziałam się o Szczecinie i ludziach z tak krótkiego spotkania
:wink:
Dozobaczenia
Jane
Posty: 24
Rejestracja: 5 kwie 2005, o 15:35

Postautor: Jane » 19 mar 2006, o 00:39

Żałuje, że musiałam zmykać po części oficjalnej, bo ta nie oficjalna zapowiadała się równe ciekawie. Cieszę się, że miałam okazję poznać szanowne grono Sediniaków i liczę na kolejne spotkanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 19 mar 2006, o 02:09

No, nareszcie uporałem się z komputerem. Reinstalowałem system, dlatego musiałem po części oficjalnej wyjść.
Oj Valenty Valenty. A tak chcieli Ciebie poznać. Prawie mi się oberwało, że brat z dzielnicy nie przyszedł. Niektórzy próbowali pieska pogryźć. Fajnie było.
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 19 mar 2006, o 07:15

Jan_Krzysztof pisze:No, nareszcie uporałem się z komputerem. Reinstalowałem system, dlatego musiałem po części oficjalnej wyjść.
Oj Valenty Valenty. A tak chcieli Ciebie poznać. Prawie mi się oberwało, że brat z dzielnicy nie przyszedł. Niektórzy próbowali pieska pogryźć. Fajnie było.
Przykro mi.. nie dalem rady pogodzic tych urodzin ze spotkaniem... nawet nie smialem baknac o czyms bo dostalbym patelnia po karku. Bedzie jeszcze nie raz okazja by sie spatkac. Pozdrawiam wszystkich tych co byli i tych co nie byli :)
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 mar 2006, o 07:52

Valus pisze: nawet nie smialem baknac o czyms bo dostalbym patelnia po karku
Drogi Nemitzer V!
No i na co to ci było, na co?
Teraz szefowa LIGI za nieobcność osobiście przyłoży Ci w naszym imieniu patelnią - to nie raz.
Miło mi było poznać wszystkich nowych. Żałuję, że czasu nie starczyło, by z wszystkimi pogadać. A gdzie i kiedy mi umknął Krzekowo, tego doprawdy nie jestem w stanie pojąć.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 19 mar 2006, o 10:34

Zaluje bardzo ze nie moglem zostac na czesci nieoficjalnej - mam nadzieje ze chiciaz zdjecia zobacze.

Przy okazji odopowiadajac Sloniowi -

1. No wlasnie to ze nie zapowiadamy tego na glownej jest swiadomym dzialaniem. BO chcemy aby spotkniae bylo otwarte ale user zeby sie o nim dowiedzial wykonal chociaz minimum pracy ze swojej strony aby sie o nim dowiedziec czyli przeczytal post :-)

2. Kolejne spotkanie odbedzie sie w okolicach naszych urodzin ktore wypadaja 7 maja 2006.
Awatar użytkownika
ratownik202
Posty: 38
Rejestracja: 18 maja 2005, o 15:54
Lokalizacja: Szczecin,śródmieście
Kontakt:

Postautor: ratownik202 » 19 mar 2006, o 11:40

wielkie dzieki za zaproszenie było super było miło poznać szanowne grono Sediniaków i liczę na kolejne spotkanie.
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 19 mar 2006, o 12:26

Madam na pewno się cieszy, że LIGA się rozrasta…
Czy mógłbym prosić Jana Krzysztofa o malutki skanik wilczura z ząbkami? To moja ulubiona rasa. Ten drugi - pies-brzydal też był ok.
Erich-Falkenwalder-Gesellschaft
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 19 mar 2006, o 14:29

Cieszę się, że mogłam poznać nowych userów, a także spotkać się ze stałą ekipą portalu. :D
Dziękuję Markowi OPUS za przygotowanie wszystkiego.
Podziękowania także należą się BI i Kurzej Stopce, a za co to sami wiecie. :D
Juz sobie wyobrażam spotkanie rocznicowe. :D

Nadmieniam, że nikogo nie mam i nigdy nie miałam zamiaru potraktować patelnią. BI jak zwykle dołki podemną kopie, ale sam w nie kiedyś się wpakuje.

Pozdrawiam Iwonchen
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 19 mar 2006, o 15:09

Mam takie pytanko: dlaczego zawsze po części oficjalnej prawie wszyscy uciekają, hę? Świecka tradycja mówi, że później należy przenieść się w miejsce, które umożliwi baaaaaaardzo swobodną dyskusję i wznieść toast kubkiem herbaty. To znakomita okazja żeby się poznać, a to tylko procentuje.

Dziękuję za miłe spotkanie, za część oficjalną, nieoficjalną i dzisiejsze After Party ;).

Pozdrawiam Iwonchen (i innych też).
Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron