sedina.pl magazyn

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Okularnik
Posty: 22
Rejestracja: 10 cze 2005, o 17:18
Lokalizacja: Ottawa, Canada

Postautor: Okularnik » 27 mar 2006, o 06:02

I ja tez chce sie zapisac na liste, moglbym nawet postac w kolejce cala noc, jak kiedys za pralka Frania przed Argedem. Mam nadzieje, ze wyslecie za ocean.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Natalac
Posty: 78
Rejestracja: 25 gru 2005, o 22:27

Postautor: Natalac » 27 mar 2006, o 13:38

Ja też bym chciała :D W końcu mogłabym pokazać mamie ciekawe artykuły (niestety ma zły wzrok i na komputerze nie może ich przeczytać). Moja domowa biblioteczka wzbogaciłaby się o jeszcze jedną perełkę :wink:
Bundyman
Posty: 174
Rejestracja: 8 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Wychowanek Zabelsdorf

Postautor: Bundyman » 27 mar 2006, o 14:11

Tak, to bedą perełki.
Za 20 lat pewnie zdobędą insygnia bialego kruka.

Tak niski nakład podsyci jeszcze te szaleństwo.
A tak całkowiecie poważnie to naprwde proponuje choc jakąś część wpisac na liste zgloszen.
Stworzyc taka liste,zbierac deklaracje i wplaty wczesniej i poprostu czekac na znak ze mozna odebrac swierzutka sedinke.pl :) Pomysl Oceniam celująco.
Bundyman
Posty: 174
Rejestracja: 8 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Wychowanek Zabelsdorf

Postautor: Bundyman » 27 mar 2006, o 14:14

Apropos DVD... to wystarczy material z pokazów w heliosie:) Nie bede narzekal.
Kilka przemian Airkozaka,"chłopiec wiążący buta" na moscie dlugim...

Marzenia.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 27 mar 2006, o 19:44

Ja też, ja też chcę! Może być numer ostatni, ten 1000-ny. Z przedpłatą to dobry pomysł.
Admin, nie zapomnij o mnie!
Awatar użytkownika
niewdziosek
Posty: 817
Rejestracja: 6 gru 2005, o 15:14
Lokalizacja: Zachodni Kraniec

Postautor: niewdziosek » 28 mar 2006, o 13:30

Jestem bardzo zainteresowany egzemplarzem o dowolnym numerze (chodzi oczywiście o wydawnictwo Sediny).
Jeżeli to oświadczenie nie wystarczy, to mogę natychmiast wystosować bardziej oficjalne :) (tylko w jaki sposób?)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 28 mar 2006, o 13:46

W stosownym czasie zostane uruchomiony odpowiedni formularz pozwalajacy zlozyc zamowienie. Formularz bedzie dostepny na sedina.pl. O pojawienieu sie bedziemy informowac
gryf127
Posty: 173
Rejestracja: 6 mar 2006, o 18:11

Postautor: gryf127 » 28 mar 2006, o 16:31

Ja gryf127 wyrażam szczerą wole nabycia tego wydawnictwa-szt.1 a może i szt.2.Konkrety,konkrety szanowna SEDINO. :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Postautor: wraga » 28 mar 2006, o 20:10

gryf127 pisze:Ja gryf127 wyrażam szczerą wole nabycia tego wydawnictwa-szt.1 a może i szt.2.Konkrety,konkrety szanowna SEDINO. :D :D :D :D :D :D
Ja też chcę :P :D :lol: (oby nie zabrakło :evil: )
paschke
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 00:44
Lokalizacja: Pogodno

Postautor: paschke » 22 kwie 2006, o 02:03

Miło.że powstaje wydawnictwo i pierwszy numer z rozmachem! Czy nie o to chodzi? Sam bym pokazal mojej babci stary Szczecin przedwojenny w dobrej jakości obrazu, bo ona i tak słabo widzi, a dla niej byłyby to wspomnienia, czasy w których spędzała swoją młodość... które ona tak pamieta... Divx tego nie oddaje na ekranie tv. Mieszkańcy przedwojennego Szczecina, którzy są "prawie na wymarciu" na pewno nie będą zaniteresowani zakupem. Bo i mały nakład. Ten portal jest super ideą, ale jak wszystko powoli zaczyna przeradzac się w komercję, a nie o to chyba chodzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 22 kwie 2006, o 02:12

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź.
Jaką komercję masz na myśli? Bardziej należy to rozumieć jako sposób na poinformowanie o tym co tu sie dzieje. Nadal jest zbyt wąskie grono ludzi, które ma pojęcie, że sedina.pl w ogóle istnieje. A tych czym się zajmuje, jeszcze mniej, biorąc pod uwagę choćby obecną ilość mieszkańców Szczecina. Nie wspomnę o całej masie rodowitych Szczecinian mieszkających na całym świecie.
Jeżeli dysponujesz lepszą koncepcja pozwalająca na dotarcie do oczu to prosze podziel się tym z nami.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 22 kwie 2006, o 10:49

paschke pisze:Ten portal jest super ideą, ale jak wszystko powoli zaczyna przeradzac się w komercję, a nie o to chyba chodzi. Pozdrawiam
Wiesz... Jak napisał jakiś młody człowiek na pewnym portalu historycznym:

Sedina.pl to komercha...

Bardzo mi sie to zdanie podoba, pytanie czym jest komercha. Bo jesli wyjsciem z internetu i proba dotarcia w profesjonalny i "nowoczesny" sposób do ludzi celem poszerzenia ich wiedzy i horyzontow itp to tak - magazyn to komercja w czystej postaci...

Jesli zas przez komerche rozumiesz kase, to niestety mimo iz chcialbym abys mial racje i marzy mi sie aby sedina.pl stala sie zrodlem utrzymania ale niestety tak nie jest i przez 2 lata nie trafil sie projekt ktory sprawilby ze moznaby w taki komercyjny sposob traktowac (co nie znaczy ze nie pracujemy nad tym) :-)

A jesli do magazynu nie bedziemy musieli dokładać i/lub nie zostaniemy z długami to bede sie cieszyl :-)
gryf127
Posty: 173
Rejestracja: 6 mar 2006, o 18:11

Postautor: gryf127 » 22 kwie 2006, o 11:47

Komercha co takiego-buła w sklepie,bilet w kiosku,list na poczcie....a SEDINA jak komercha kliknij ENTER-miły"paschke"ja to "łykam"bom ciekawy.
Awatar użytkownika
ArkadiuszSz
Posty: 404
Rejestracja: 9 paź 2004, o 14:34
Lokalizacja: Szczecin-Altdamm

Postautor: ArkadiuszSz » 22 kwie 2006, o 12:10

Busol pisze:W stosownym czasie zostane uruchomiony odpowiedni formularz pozwalajacy zlozyc zamowienie. Formularz bedzie dostepny na sedina.pl. O pojawienieu sie bedziemy informowac
CZEKAMY !!!

Może jednak marzenia zaczną się spełniać ?

I jeszcze jedno - kolego paschke- czas nauczyć sie odróżniać komercję od pasji, to bardzo ułatwia życie.

pozdrawiam

Arek
Ars Longa! Vita brevis.
========
GG 1893442
Skype: izy_dorek
Awatar użytkownika
marpa
Posty: 227
Rejestracja: 23 gru 2004, o 10:52
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marpa » 22 kwie 2006, o 13:38

ArkadiuszSz pisze:kolego paschke- czas nauczyć sie odróżniać komercję od pasji, to bardzo ułatwia życie.
Ano właśnie, maruderzy zawsze się znajdą...
A przecież sedina.pl jest dla każdego, komu Szczecin leży na sercu 8) Natomiast Sedina.pl magazyn jest li tylko utrwaleniem dorobku Portalu Miłośników Dawnego Szczecina :-)
Busol pisze:jesli do magazynu nie bedziemy musieli dokładać i/lub nie zostaniemy z długami to bede sie cieszyl :-)

Drogi paschke, my bardzo dobrze wiemy o co nam chodzi,
ale Ty sam chyba nie do końca wiesz o co Tobie chodzi...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 37 gości