Świętujemy, czyli 2. urodziny sedina.pl

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 6 maja 2006, o 15:58

Czy mnie się zdaje, czy kolega szperacz miał już na koncie ostrzeżenie za wypowiedzi w podobnym stylu?
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 maja 2006, o 16:23

Widac ze kolega ober juz zgrzybialn nam troche.
Wszak w zargonie mlodzezy zarąbany znaczy zmęczony...


Szperacz88 - zanim napiszesz przeczytaj na głos bo potem ober i ja bedziemyu sie czepiac
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 6 maja 2006, o 16:55

Ja tam sie pakuje
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 6 maja 2006, o 22:45

f*ka co jest z tym przyjeciem?? ktoś mi zarypał z apteczki papierośnice z światłem chemicznym :evil: wszystko przeszukałem, chlebaki, łądownice, kieszenie w moro, szuflady i nie mam tego nigdzie, a wiem że wkładałem w apteczke rano, mam 20 dychy w plecy, zreszta finkiemu wcieło cyfraka, wychodzi ze ktoś nas orypał z części rzeczy jak nikogo na stoliku nie było????posprawdzajcie czy wszytko macie bo coś mi tu śmierdzi
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 6 maja 2006, o 23:24

Moje pierwsze wrażenia>
Po pierwsze primo cieszę się, że się przełamałem i przyszedłem.
Po drugie primo było miło Was wszystkich poznać (ciekawe uczucie kiedy się okazuje, że pod danym nickiem ukrywa się właśnie TA osoba). W szczególności pozdrawiam kgirl, BI, Torneya, gryf127, Finkiego (mam nadzieję, że zguba się odnalazła, ale z tego co widzę ktoś zorganizował niemiły akcent urodzin).

p.s. Następnym razem zostaje na drugiej części :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 7 maja 2006, o 00:27

U mnie stan ilosciowy wygląda na kompletny.
Odstawiłem dwie maszyny i Jsz'a do domu.
Swoje graty mam chyba wszystkie.
Tort był przepyszny. Atmosfera jak zwykle miła. fotki już za niedługo.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 7 maja 2006, o 01:40

Lazi.
Na pierwszym spotkaniu miałem takie same odczucie. Cieszę się, że się przełamałeś. :wink: Może częściej będziesz uczestniczył na spotkaniach.

Szperacz.
Jestem zaszokowany. Czytałem kilka razy i nie mogę .......... :evil:
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 7 maja 2006, o 01:59

Zaszokowany?? mnie wsiąkły lightsticki wartoś ze 20zł to przeboleje, ale finki?? a może się jeszcze okazać że coś wsiąkło osobą siedzącym z nami, w końcu nie tylko ja i finki zostawiliśmy swoje graty odchodząc od stolika.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 7 maja 2006, o 04:22

Niestety stało się, zaginął mi aparat, mizerna cyfrówka, ale fakt jest faktem - pożyczony mi specjalnie na ten wieczór, ktoś go zawinął...

Jeśli jednak ktoś znalazł badziewnego Kodaka, dajmy na to, że cyfrówkę proszony jest o kontakt ze mną na priva. Nikogo nie będę bił...
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 7 maja 2006, o 09:40

I co znalazł się? jestem pewnien że nas ktoś okosił, poszukałem na spokojni i nie znalazłem lightsticków.
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
gustloff
Posty: 106
Rejestracja: 19 mar 2005, o 19:05
Lokalizacja: Stettin/Treuburg/Marggrabowa

:)

Postautor: gustloff » 7 maja 2006, o 10:11

Nie ma to jak odejść czasem sprzed monitora i spotkać się w realu:)
Żałuje tylko, że dotarłem tak późno, ale mimo to udało mi się zapoznać z paroma nowymi osobami...
pozdro600:)

P.S. Szkoda tylko, że nawet na takim spotkaniu nie można czuć się w pełni bezpiecznie :evil:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 7 maja 2006, o 10:36

Bardzo dziekuję wszystkim za przybycie. Frekwencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Az strach myslec co bedzie za rok :-)

A kilka osób to juz wogole mie zaskoczylo.

Mam nadzieje ze dzis w kronice (albo o 18,00 albo wieczorem) cos z tego zobaczymy.

Tradycyjnie prosze o wybaczenie wszystkich z ktorymi mialem a nie zdazylem porozmawiac.

Przekazalem tez wlascicielowi aby zwrócił uwagę na wszelkie pozostawione rzeczy.
Awatar użytkownika
niewdziosek
Posty: 817
Rejestracja: 6 gru 2005, o 15:14
Lokalizacja: Zachodni Kraniec

Postautor: niewdziosek » 7 maja 2006, o 10:40

Bardzo miło było zobaczyć na żywo tak wielu prawdziwych pasjonatów, odświeżyć znajomość z czasów studiów, no i wymienić kilka słów z samym Adminem :D
Już czekam na kolejne spotkania.

Szkoda, że nie obyło się bez przykrych wydarzeń. Mam wciąż nadzieję, że zguby jednak się znajdą.

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 7 maja 2006, o 10:52

Impreza urodzinowa, jak zresztą wszystkie nasze spotkania w realu, była bardzo udana. :D Radość z poznania nowych userów i spotkania stałych naszych bywalców nieoceniona. :D

No i pogaduchy, śmiech, i dzielenie sie informacjami na temat naszego wspólnego mianownika. Potajemnie wymieniane płytki, zdjęcia, mapki, zestaw przygotowany przez naszych poszukiwaczy stettinariów.

Admin jak zwykle stanął na wysokości zadania przygotowując prezentację i kilka informacji na temat Portalu dla nowych userów. :wink:

Dziękujemy oraganizatorom, że moglismy się znowy w takim fajnym towarzystwie spotkać :D

Nie wszyscy może wiedzą, ale w dniu naszych urodzin przybyło nas. Gratulacje !!!!

Pozdrawiam bardzuchno wszystkich obecnych :D
Iwonchen
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 7 maja 2006, o 10:57

Iwonka pisze:Nie wszyscy może wiedzą, ale w dniu naszych urodzin przybyło nas. Gratulacje !!!!
No wlasnie mysmy swietowali a bronx rodzil :-) Gratulacje...

Niewdziosek - to ja dzieki. BO mialem sam podejsc ale mnie porwano i bym nie zapomnial... Mam nadzieje z e na nastepnym spotkaniu (22.05 promocja :-)) bedzie wiecej czasu...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości