POLMO - kolekcja powojennych lecz starych zdjęć

Informacje dotyczące działania portalu i forum, propozycje i sugestie zmian, sprawy techniczne, zauważone błędy.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 12 cze 2006, o 16:08

maciulka pisze:Bardzo się cieszę, że Kevin zgłosił się na ochotnika i to dobrze, że żyje pan Cieślak. Mirku, czy wiesz, jak można byłoby dotrzeć do jego archiwów jeśli takowe kiedykolwiek posiadał?
Syn pana Cieślaka -Tadeusz Cieślak. Parę lat temu był dziennikarzem w Głosie (a jego tata -zawsze Kurier Szczecinski.) Tadzio, to mój szkolny kolega z podstawówki. ale szukać go będę mógł dopiero w lipcu.
Teraz... zarobiony jestem.
Awatar użytkownika
Kevin
Posty: 430
Rejestracja: 26 sty 2005, o 09:40
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kevin » 12 cze 2006, o 18:46

Zdjęcia są już zeskanowane, kończę obróbkę, myślę że za parę dni będą gotowe. Są 104 zdjęcia, niektóre trochę dublują się tematycznie, ale na pewno znakomitą większość da się wykorzystać.
_____________________
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 12 cze 2006, o 20:28

Kevin pisze:Zdjęcia są już zeskanowane, kończę obróbkę, myślę że za parę dni będą gotowe. Są 104 zdjęcia, niektóre trochę dublują się tematycznie, ale na pewno znakomitą większość da się wykorzystać.
Fajnie - daj znac jak skonczysz - pewnie poporsimy klemensa o opisanie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron