Strona 1 z 1

Jan Paweł II w Szczecinie

: 8 cze 2007, o 23:27
autor: kazetha
Jak wszyscy wiemy dnia 11 czerwca lat temu dwadzieścia w skromne progi Szczecina zawitał jakże Wielki Jan Paweł II - Papież. Datę tą jakże ważną dla historii miasta Szczecina, pragnął upamiętnić szczeciński ZR NSZZ"Solidarność" Pomoirze Zachodnie. Odpowiednie dziłania przedsięwziąwszy zarząd zgłosił się do mej osoby poraz wtóry, by akt upamiętniający wizytę Ojca Świetego w czyn zamienić. W pocie czoła i znoju pracy przez ostatni miesiąc NSZZ zbierał materiały (z PAP, Kuri Metropolitalnej, TVP3 oraz wielu innych instytucji a także ptaywatnych zbiorów) a osoba moja skrzętnie prezentacje przygotowywała by potem na CD krażku zwieńczenie znaleźć mogła owa praca.

Po tymże jak niewiele mówiącym wstępie, pragnę poinformować iż wykonałem większy nakład między innymi z myslą o użytkownikach "Sediny" i pragnę się podzielić ów, mam nadzieję, cennym zbiorem informacji o przeddwudziestoletniej historii Szczecina, jakże historii znaczącej.
Płyta przygotowane jest na 11 czerwca, wówczas jest też jej oficjalna promocja. Nie znajduje się w sprzedaży. Jest rozdzielana do władz oraz do rzecz jasna innych oddziałów NSZZtu oraz wybrańców.
Mam wolnych 3 egzemplarze płyty, proponuję przydzielić wg. zasady kto pierwszy ten lepszy...

Pozdrawiam Serdecznie.
Krzysztof

: 9 cze 2007, o 11:45
autor: Torney
Sam bym się zgłosił, ale już mam :). Widać jestem wybrańcem ;).

: 10 cze 2007, o 02:04
autor: konger
Ja mam jakas podobna, kiedys ja dostalem od TVP3, bo mnie wylosowali w konkursie... Byc moze ta moja nie zawiera tylu materialow, ale cos tam... ;)