Różne tematy.

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 13 paź 2004, o 18:35

Busol pisze: Z nieznanych dotąd przyczyn zawalił się podziemny korytarz przy ul. Dworcowej w Szczecine. Saperzy przeszukują podziemia, jak do tej pory udało się odnaleźć tylko fragmenty dziecięcych petard... oraz fragmenty tkanki ludzkiej
Czemu akurat przy ul.Dworcowej :?: Coś Ci się niepodoba w mojej ulicy :) Planujesz coś Busol 8) ? Czy mam się bać o swoje życie :)

PS.
Nietrzeba być adminem aby domysleć się kto jest autorem tak wspaniałych petardowych pomysłów :)
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 22:22

Bruce pisze:
Busol pisze: Z nieznanych dotąd przyczyn zawalił się podziemny korytarz przy ul. Dworcowej w Szczecine. Saperzy przeszukują podziemia, jak do tej pory udało się odnaleźć tylko fragmenty dziecięcych petard... oraz fragmenty tkanki ludzkiej
Czemu akurat przy ul.Dworcowej :?: Coś Ci się niepodoba w mojej ulicy :) Planujesz coś Busol 8) ? Czy mam się bać o swoje życie :)

PS.
Nietrzeba być adminem aby domysleć się kto jest autorem tak wspaniałych petardowych pomysłów :)
Przykłąd po prostu przykład.
jako że mieszają mi się te wasze podziemia i ostatnio coś gadali na forum pl Tobruckim to pierwsze co mi przyszło do głowy...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 22:30

Jak już jesteśmy przy tej Dworcowej, to kiedyś słyszałem, że biblioteka chce kupić ten teren, gdzie ma Bruce swoją rezydencję i tam cos zmajstrować. Mnie się te domy tam nie bardzo podobają, więc gdyby wykwaterować stamtąd Bruca i mieszkańców, to ja bym się na naszego śp. (in spe) petardziarza nie obraził. Co tam miałoby być - tego już nie wiem, bo akurat tego dania wywołam tam kolejną awanturę.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 22:32

Bachinstitut pisze:[...]bo akurat tego dania wywołam tam kolejną awanturę.
Znowu o jedzeniu... :shock:
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 22:37

Pfuj, miało być „dnia”. A o papu też się wtedy chyba rozeszło. I o to, że nie wolno się zdrzemnąć przy czytaniu.
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 1556
Rejestracja: 11 maja 2004, o 18:00

Postautor: Sławek » 13 paź 2004, o 22:46

Ech Sławek aka Życzliwy ... Ech Bachinstitut.
Zarty sie was trzymają a ja naprawdę przejąłęm się losem tego młodego człowieka o którym niedługo być może przeczytamy w gazetach

Z nieznanych dotąd przyczyn zawalił się podziemny korytarz przy ul. Dworcowej w Szczecine. Saperzy przeszukują podziemia, jak do tej pory udało się odnaleźć tylko fragmenty dziecięcych petard... oraz fragmenty tkanki ludzkiej
Pozdrowienia dla Admina :D
Petardziarze zdażają się wszędzie - nawet w Smerfach był Smerf-Zgrywus.
Czy go zaraz banować? Ludzi trzeba brać takimi, jakimi są...
Pozdrawiam - Sławek
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 23:00

No właśnie, a nasz Bus jest także z marmuru - szperaczom i petardziarzom nie chce dać żyć. Więc mu należy trąbić do ucha, że Sedina.pl nie może mieć zawsze takiej miny, jakby miała równo nawalone w obu kieszeniach.
Grunt, że się coś dzieje na forum. Wchodzę czasami na FDS, a tam nuda. Nikt się nie kłóci, Hubert pisze jakieś niezrozumiałe teksty. Nie ma to, jak Sedina.pl - nawet marmurowa.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 23:25

Bachinstitut pisze:No właśnie, a nasz Bus jest także z marmuru - szperaczom i petardziarzom nie chce dać żyć. Więc mu należy trąbić do ucha, że Sedina.pl nie może mieć zawsze takiej miny, jakby miała równo nawalone w obu kieszeniach.
Rozwaliliście mnie.
Poddaję się.
Będe mniej poważny.

A tak poważnie :wink: to z racji belfrowskiego [kiedys] zawodu wiem co moze mlodziezy przyjsc do glowy. :?

A dodatkow ostatnio sam byłem wystawiany na podobne próby i wiem ze pokusa aby sprawdzic co jest dalej - wyżej - głębiej [Bachinstitut/Keson/Bruce/Skoniak wiedza o czy mówię] jest czasami tak silna ze nawet marmurowy Admin mial ochote dac poniesc sie na skrzydlach fantazji...

A zona, a dziecko, a zycie...

Sławek - zgadzam się ze ludzi nalezy brac takimi jacy sa, ale czasmi trzeba im pomoc zrozumiec, za za kilka dni - doslownie i w przenoscni moga nie byc juz wogole...
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 23:37

Rany, jaki monument. Wiedziałem, że Twoja kupa też będzie musiała być marmurowa, z dydaktycznym smrodkiem. Bus, czy to znowu ja mam stawiać wszystko do góry nogami? Zarżyj w końcu.
Pamiętasz, jak kilka lat temu wykonywaliśmy Nun komm, der Heiden Heiland u św. Gertrudy na 1. Adwent? Jak wyśmiewałeś się z pewnego portretu, jak cały zespół o mało nie urżnął się winem Messa di voce, czy jak ono się tam zwało? Więcej luzu. Nawet jak się gra kantaty na nabożeństwie można się powyłupiać. Dlaczego nie teraz? Właśnie na Sednie?
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 13 paź 2004, o 23:47

Bachinstitut pisze:Jak wyśmiewałeś się z pewnego portretu, jak cały zespół o mało nie urżnął się winem Messa di voce, czy jak ono się tam zwało?
Przecież pisze ze sie staram.
A to nie ja sie wysmiewalem tylko Lysy ale ja za to oberwalem. A portret byl Twojej babci i wisial obok mistrza ze św. Tomasza
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 13 paź 2004, o 23:59

Myślisz, że nie pasowali do siebie? Chciałem tam jeszcze powiesić Hiacyntę Bukiet, nieźle by się komponowała w tym towarzystwie.
Staraj się, Bus, a ja tymczasem pogmeram jeszcze w książkach, bo coś mi się zdaje, że dostanę zadanie domowe - Grünhof.
Gość

Postautor: Gość » 14 paź 2004, o 09:18

Widze, ¿e wywo³a³em niema³e poruszenie. A teraz tak naprawde: czy wy my¶leli¶cie, ¿e ja naprawde chce wysadziæ t± ¶ciane? Tak u góry bar. Pe³no samochoduw. Czasami przechodnie, a ja ide z workiem petard wk³adam je do dziur i podpala. Ciekawe co by siê sta³o? A mo¿e tam by by³ gaz? By³y by du¿e fajerwerki. Mam tylko jedno pytanie: jak wy tam ³azili¶cie? Co pewniw by³o otwarte? I to mnie w³a¶nie wkurza. Z miastem nie pogadasz, tu to tak ¶rednio. No to co mamy robiæ, aby sobbie co¶ zwiedziæ. Niby dlaczego wy sobie mogli¶cie tam ³aziæ.
Porucznik
Posty: 104
Rejestracja: 23 maja 2004, o 00:52
Lokalizacja: Naugard koło Stettina

Postautor: Porucznik » 14 paź 2004, o 09:55

Co do chodzenia... Możemy, bo chcemy i próbujemy (piszę to w imieniu wszystkich zainteresowanych). Jeżeli nie uda się wejść do jakiegoś obiektu za pierwszym razem to może za czas jakiś próba będzie udana. Można sie imać równiez bardziej skutecznych sposobów, ale wszystko (mam nadzieję) odbywa się w granicach dozwolonych pzez prawo.
Szczelina przy ul. Jana z Kolna jeszcze w maju była ogólnie dostępna, miala odkryte otwory wejściowe, teraz jest zabezpieczona (jedo wejscie zamurowane, w drugim są drzwi) przez prawdopodobnie Obronę Cywilną (może śledzą forum i namierzają opuszczone obiekty).

PS.Ton dyskusji bardzo mi sie podobał
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 14 paź 2004, o 11:34

Bachinstitut pisze:Jak już jesteśmy przy tej Dworcowej, to kiedyś słyszałem, że biblioteka chce kupić ten teren, gdzie ma Bruce swoją rezydencję i tam cos zmajstrować. Mnie się te domy tam nie bardzo podobają, więc gdyby wykwaterować stamtąd Bruca i mieszkańców, to ja bym się na naszego śp. (in spe) petardziarza nie obraził. Co tam miałoby być - tego już nie wiem, bo akurat tego dania wywołam tam kolejną awanturę.

jojojojojojo kolege mi chcecie wykwaterowac ?? nieladnie
niepowzolimy na to :D mowie jako ZGR :P
Gość

Postautor: Gość » 14 paź 2004, o 12:28

Busol pisze:
Anonymous pisze:Gdzie na wa³ach jest niby wej¶cie?! A i nie wo¶cie siê tak na tym forum :!:
Drogi u¿ytkowniku ! (powedzmy ¿e nie wiem kim jeste¶, a tak naprawdê to jak na d³oni widzê twój IP

Zupe³nie nie rozumiem co masz na my¶li mówi±c o "wo¿eniu siê".

Zazwyczaj nie banujemy niekogo bez przyczyny, ale ca³a ta dyskusja o petardach i innych rzucaniach kamieniami w ¶cianê jest wg mnie zupe³nie bez sensu. Dlatego proponujê zakoñczyæ ten temat. Dla w³asnego bezpieczenstwa nie próbuj takich czynno¶ci...
A jak na przyka³ad komp ten jest w kafejce internetowej. Albo mam no³strade, tam numer IP zmienia siê za karzdym w³±czeniem komputera.
A co do tego forum to nie wiem po co one jest. Mo¿na tylko pisaæ co ka¿dy wie, a forum jest przecierz do dyskusji. Pisanie o rzeczach nielegalnych nie jest chyaba nielegalne. A od dzisiaj, od tej pory nie pozostawie tu rzadnego postu. ¯egnam. Morzecie mnie nawet zabanowaæ, bo z wami nie idzie gadaæ. Po prostu z tego IP ju¿ nic nie zobaczycie. Dziêkuje.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości