Różne tematy.

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 14 paź 2004, o 14:06

Drogi Zbysiu,

nikt nie ma nic przeciwko Tobie , wrzuc na luz.
Wszyscy sa rowni na forum, tylko admini sa rowniejsi.
Bo odpowiadaja za funkcjonowanie portalu i tresci w nim zawarte.
Banujemy tylko za perfidny trolling i bluzgi, rzadko zamykamy watki.
Natomiast gdyby jakis pajac urwal sobie lapki wysadzajac sciane w podziemiach, wole zeby nie bylo to poprzedzone zazarta dyskusja na tym forum, jakis srodkow powinien uzyc.


ps. abuse funkcjonuje wszedzie. w nitce, w ippartners, nawet w tepsie.anonimowych proxy serwerow coraz mniej, a oprogramowanie dostosowuje sie do zalewu spamu i flamingu.

ps II: nie badz dupa, nie obrazaj sie :lol:
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 14 paź 2004, o 15:01

Zbysiu !
Nie obrazaj sie.
Brakowałoby nam Ciebie jesli naprawdę byś odszedł.
Daj nam jeszcze szanse...
Gość

Postautor: Gość » 14 paź 2004, o 15:05

Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2004, o 15:47

Zbysiu (jeśli to Ty), nie obrarzaj się tak od razu, poczebujemy Cię. Bósol nawet po cichu zadeklarował się, rze pszy pomocy petardy wysadzi razem z Tobom cały bónkier, i potem morze na własny koszt dokonać remątu. Naprawdę, u nas w rankinku gości masz trwałe mniejsce, bendzie nam Ciebie brakować. Nie mniej do nas rzadnego rzalu.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2004, o 15:57 przez Bachinstitut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
keson
Admin
Posty: 844
Rejestracja: 12 maja 2004, o 10:21
Kontakt:

Postautor: keson » 14 paź 2004, o 15:56

Bachu,
ja wiedzialem ze ty jestes ostry zawodnik.. ale teraz to wymieklem na calego :) :D :lol: :lol:
uwarzaj, rzebys tesz nie skonczyl bez ronczek ...
:oops: ale z nas mendy.
wstyd.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 14 paź 2004, o 19:14

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim obecnym składam serdeczne życzenia - Jedyny Prawdziwy Saper.
Na dowód, że znam się na rzeczy, taka opowieść sapera, który pomylił się nie jeden raz:
Czasy dawne, Szkoła Oficerów Rezerwy Wojsk Inżynieryjnych... Ćwiczenia z wybuchania, tzn. kilka kostek prawdziwego trotylu, kilka kostek z drewna - toto zakopuje się w matkę ziemię, łączy specjalnymi lontami o dużej szybkosci spalania ("wybuchowymi"), następnie do tych "wybuchowych" "zbiera się" przy spłonce i dalej w nią wtyka się lont "zwykły", którego dwa końce (lont, jak kij, zawsze ma dwa końce) przycina się, a każdy inaczej (nie powiem jak który, cobyście nie próbowali, chętni następcy Bena spod Lady) i odpowiednio wtyka w tę spłonkę (nie wolno odwrotnie, bo nie odpali).
Za prawidłowość wykonania i ostateczne "połączenia" sprawdza i kończy wyznaczony dowódca - SOR-men.
Wykonano i zameldowano pułkownikowi prowadzącemu zajęcia:
- "Gotowe".
Pułkownik pyta: - Wszystko sprawdzone? Czas zapłonu?
- 3 minuty (coby lontu nadmiernie nie zużywać, bo w całym kraju ogólny deficyt wszystkiego).
- Wycofać się (za przewidywaną linię opadania ostatnich kamuszków) i "Odpalać".
Zapalam zatem - mija 3 minuty - cisza. 3x3 - dalej nic.
No, i zagadki:
1/ Kto poszedł sprawdzić, dlaczego ten nieprzewidywalny lont i trotyl nie działa?
2/ I dlaczego?
Odpowiedź na pyt. 2: Bo nie tym końcem wsadziłem.
I to byłoby na tyle dla przyszłych pirotechników.
Pytanie pomocnicze: ile fur siana potrzeba dla wysadzenia "Arkony"?
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2004, o 21:01

A i ja, Woti, mam dla Ciebie pytanie pomocnicze (Zagadka, którą zadał Szwejk lekarzom sądowym): Jest dom o trzech piętrach, każde piętro ma osiem okien. Na dachu są dwa dymniki i dwa kominy. Na każdym piętrze mieszkają dwaj lokatorzy. A teraz powiedz: którego roku umarła babka stróża?
To za te zdanie u góry Twojego akapitu! Nie sądzisz, że jest tam trochę za dużo liter?
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

Postautor: piotr_now » 14 paź 2004, o 21:30

...a mi po prostu sie wydaje, że szkoda nerwów. Po prostu każdy dla siebie na pewno znajdzie tu coś interesującego i chyba o to w tym chodzi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 1556
Rejestracja: 11 maja 2004, o 18:00

Postautor: Sławek » 14 paź 2004, o 22:29

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim obecnym składam serdeczne życzenia - Jedyny Prawdziwy Saper.
To za te zdanie u góry Twojego akapitu! Nie sądzisz, że jest tam trochę za dużo liter?
Bachinstitut - czy sugerujesz, że Woti pisze niezrozumiale? A może Go za to zabanować? :D

Pozdrwiam, szczególnie Woti'ego, z którym swego czsu namiętnie dyskutowliśmy w temacie: http://www.sedina.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=237 :D
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2004, o 22:51

„Za dużo liter” to oczywiście tylko niewinna parafraza z filmu Amadeusz, w którym Cesarz zarzucił Mozartowi, że w operze „Uprowadzenie z Seraju” jest za dużo… nut. I każdy może rozumieć co chce. Jak mawiał M. Luter - „Gedanken sind zollfrei” (myśli są wolne od cła).

A teraz w drugą mańkę:
„Zabanować” - ze staro-pomorskiego: zesłać do miejscowości „Banie”. Po niemiecku entbahnen
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 14 paź 2004, o 23:21

Bachinstitut pisze:Jest dom o trzech piętrach, każde piętro ma osiem okien. Na dachu są dwa dymniki i dwa kominy. Na każdym piętrze mieszkają dwaj lokatorzy. A teraz powiedz: którego roku umarła babka stróża?
Yyyyyy, toż to by trzeba znać wpierw powierzchnię przekroju kuli ziemskiej! :lol:
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2004, o 23:30

Cześć, Turzyński. Lepiej zmień ksywę na polską, bo mi każą Ciebie przetłumaczyć.
Nie trzeba z tym przekrojem. Wystarczy wiedzieć, ile jest 20897 x 13873... :lol:
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 14 paź 2004, o 23:40

Mnie? Tłumaczyć? Ja sam siebie nie potrafię zrozumieć! :wink:
Awatar użytkownika
Bachinstitut
Expert
Posty: 11311
Rejestracja: 22 cze 2004, o 17:54

Postautor: Bachinstitut » 14 paź 2004, o 23:59

O, to musisz być Ciekawym człowiekiem, panie Turzyński. Choć ja Cię też do końca nie rozumiem. Przepisać kawałek pracy z biblioteki, bo nie można kopiować? Chyba na Twoim miejscu bym im podłożył jakąś świnię.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 15 paź 2004, o 00:04

Najwcześniej w czerwcu 2005 r., gdy będzie mógł tego dokonać już mgr Torney :twisted:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron