Bunkier, szczelina ?

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Bunkier, szczelina ?

Postautor: wraga » 10 cze 2007, o 15:21

Pytanie do tych co w temacie (ja trochę niebardzo). Czy to pokrywa szczeliny, kanału czy coś innego? Znajduje się to to w tzw. Ogrodzie Botanicznym ("Górny Botanik"), wejście od ul.Kochanowskiego. Szukałem w necie ale niestety nic na ten temat nie znalazłem
Załączniki
Szczelina.jpg
Awatar użytkownika
shiba
Posty: 397
Rejestracja: 17 wrz 2004, o 22:22
Lokalizacja: Neu-Westend
Kontakt:

Postautor: shiba » 10 cze 2007, o 16:01

Jak poszukasz to obok jest kolejne wejście tyle, że odsłonięte. Jak dla mnie może być to przejście do zniszczonej parę lat temu "oczyszczalni", która mieściła się w Parku.
[b] TWH TS [/b]
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Postautor: Valus » 10 cze 2007, o 21:26

Tak.. w istocie.. w parku Kochanowskiego znajdowal sie pare lat temu podziemny obiekt wystajacy ponad powierzchnie jakies 3-4m... pamietam ze byl z czerwonej cegly i byl dosc konkretnych rozmiarow. Nie wiem co sie w nim miescilo, wygladalo to jak jakis podziemny magazyn. Stalo to wiele lat puste a ja czesto przechodzilem obok wracajac z przedszkola z rodzicami ktore miescilo sie na Cure Sklodowskiej. Byc moze ten wlaz polaczony jest jakos z tym obiektem?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości