Kto zna jakie wejscia pod ziemie?? Wpisujcie!!

Dla tych, co patrzą w dół.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2004, o 21:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Kto zna jakie wejscia pod ziemie?? Wpisujcie!!

Postautor: BRAT_MIH » 11 maja 2004, o 01:05

Tak jak w temacie:) Najpierw dzieki wielkie ze moja prosba odnosnie forum podziemia zostala uwzgledniona. W koncu to co pod ziemia zostalo tak samo stare jak i 60 lat temu. Nikt nie odmalowywal i nie remontowal. To jest prawdziwy stary Szczecin:) Prosze o info wszystkie osoby, ktore maja namiary na jakies wejscia do podziemi i dobrze jezeli je zwiedzaly. No chyba ze nie zwiedzaly ale maja takowa ochote to ja jestem otwarty na propozycje:) Lato idze, upaly, trzeba sie gdzies schowac...
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 12 maja 2004, o 16:55

ul. Zarnista - wyjście ewakuacyjne z dawnego kasyna dla oficerów niemieckich, obecnie szkoła, przejście przy szkole zamurowane, ale jak ktoś chce to może poganiać po tunelach... Zbudowane w sumie bez ładu i składu... To na przykład... Spotkamy się, pogadamy, to powiem więcej...
.:konger:.

One life. Live it.
Gość

Postautor: Gość » 13 maja 2004, o 21:32

Ciê¿ko okre¶liæ ale pamiêtam- Wzgórze Warszewskie niedaleko dzia³ek Skarbówka w skarpie nad strumykiem podobne wej¶cie jak na pêtli 3.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 13 maja 2004, o 22:57

hmm tylko teraz pytanie jak tam dojsc ?? tak jak jedzie autobus pod gore a pozniej odbc w prawo do strumyka ?? tzn tego co z niego pozostalo ??
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2004, o 09:42

Od ul, Chopina w okolicach Skarbówka najlepiej pój¶æ w górê strumyka. Wej¶cie jest na lewym zboczu (by³o parê lat temu). My¶lê, ¿e od ulicy bêdzie to ok 1 km.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 15 maja 2004, o 17:19

a to chyba kojarze to miejsce, rowerkiem tam smigalem niech tylko pogoda dopisze to wsiade na bajka i podjade
Gość

Postautor: Gość » 19 maja 2004, o 22:14

A znacie bunkier na polance w Lasku Arkoñskim niedaleko sp36? W sumie nic ciekawego ale dla pasjonatów.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 19 maja 2004, o 22:29

słyszane ale niewidziane

jakies blizsze namiary ??
Awatar użytkownika
pejsik
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2004, o 16:24
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: pejsik » 20 maja 2004, o 16:29

Na os.Somosierry jest kilka wejsc, a raczej zejsc. Tylkko nie mam pojecia czy to tylko do bunkrow skromnych czy jest to czesc jakiejs wiekszej calosci.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 20 maja 2004, o 17:07

mozesz skonkretyzowac lokalizacje ???

siakas mapka z zaznaczonymi punktami czy widac to normlnie idac chodnikiem badz ulica ??\
moj dziadek niedaleko mieszka i czesto za malolata smigalm tam jednak niepamietam aby byly tam jakies zejscia
Gość

Postautor: Gość » 21 maja 2004, o 10:28

hmm... jest kilka wej¶æ w parku ¯eromskiego..... i pod kopu³± na wa³ach... ale drzwi ju¿ s± zabezpieczone...
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 24 maja 2004, o 15:40

Osiedle Samosierry pamiętam jako śmierdzący (od strumyka ) i zabagniony poligon... ;) Jak jeszcze tam bloków nie było... I teraz też nie kojarzę, gdzie mogą być jakiekolwiek zejścia pod ziemię... Pejsik, podaj bliższą lokalizację to się kiedyś sprawdzi / zobaczy... Niekoniecznie legalnie...
.:konger:.

One life. Live it.
Awatar użytkownika
konger
Posty: 464
Rejestracja: 6 maja 2004, o 12:49
Lokalizacja: Szczecin koło Polic
Kontakt:

Postautor: konger » 24 maja 2004, o 15:45

A coś bliżej nt. parku Żeromskiego... ? Coś kiedyś słyszałem o wejściu z hotelu, który tam jest...
Jakiś czas temu dowiedziałem się, że były chłopak mojej koleżanki, będąc w wojsku, przesiadywał służbowo w podziemiach, gdzieś w okolicy Wałów... Jednak bliższych danych nie mam, jak tylko go kiedyś spotkam to spróbuję wyciągnąć potrzebne info....
.:konger:.

One life. Live it.
wanda
Posty: 31
Rejestracja: 21 cze 2004, o 00:16
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: wanda » 18 lip 2004, o 22:12

W lesie koło Klucza jest bunkier, duży hangar (na czołgi?) i rowy w których leżą resztki min.
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 18 lip 2004, o 22:21

Wanda troszke szczegółów...jak dojechać , w którym miejscu trzeba wejść w las , jak daleko trzeba iść, kiedy skręcić itp :-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron