Kto zna jakie wejscia pod ziemie?? Wpisujcie!!

Dla tych, co patrzą w dół.
Gość

Postautor: Gość » 31 sie 2004, o 19:12

szperacz88(nie chcia³o mi siê logowaæ) :tak tak prosimy o szczegó³y tylko w miarê dok³adne
Gość

Postautor: Gość » 31 sie 2004, o 19:19

szperacz88: to mo¿e stworzyæ na sedinie dzia³ typu: spis podziemi lub co¶ takiego????
Gość

Postautor: Gość » 31 sie 2004, o 21:26

Anonymous pisze:szperacz88: to mo¿e stworzyæ na sedinie dzia³ typu: spis podziemi lub co¶ takiego????
A szkoda - bo ilo¶æ postów jest zliczana i potem na tej podstawie przydzielane mog± byæ rangi a najaktywiejszych czekaj± dodatkowe przyjemno¶ci itp. itd. A tak ech nie bêdzie jak zliczyæ Twoich postów a szkoda szkoda. ALe có¿, Twój wybór tylko oszczêd¼ nam proszê tekstów w tym stylu
Pavlinsky
Posty: 107
Rejestracja: 5 lip 2004, o 19:26
Lokalizacja: Szczecin-Świerczewo

Postautor: Pavlinsky » 31 sie 2004, o 21:38

Thurd Master, od podstawówki sam właziłem tu czy tam, ale dziś twierdzę, że to na pewno nie było nierozsądne. Pewnego razu wlazłem do dużego schronu, było bardzo ciemno (jak zazwyczaj w takich miejscach) i nadziałem się na pręt zbrojenia wystający ze zwalonej ścianki, na szczęście trafiłem tylko w udo powyżej kolana.
Zabrzmi to banalnie, ale mnie tylko o to chodzi, że tu wszystko trzeba robić z głową, no i trzeba przede wszystkim wiedzy. Ktoś może sobie wyobrażać, że jest Indiana Jones, zapominając jednak o tym, że to był tylko film. W zeszłym roku brat jednego mojego znajomego o mały włos nie wpadł do zalanego korytarza, powiedziano mu, że tylko nurek z dużym doświadczeniem byłby w stanie wydostać się z tamtej podziemnej głębi. Ja tylko uważam, że powinno się bazować na wskazówkach i dokumentacji specjalistów (której niestety często w ogóle nie ma), no i po prostu uważać na siebie.
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 31 sie 2004, o 21:47

Pavlinsky pisze:Thurd Master, od podstawówki sam właziłem tu czy tam, ale dziś twierdzę, że to na pewno nie było nierozsądne. Pewnego razu wlazłem do dużego schronu, było bardzo ciemno (jak zazwyczaj w takich miejscach) i nadziałem się na pręt zbrojenia wystający ze zwalonej ścianki, na szczęście trafiłem tylko w udo powyżej kolana.
Zabrzmi to banalnie, ale mnie tylko o to chodzi, że tu wszystko trzeba robić z głową, no i trzeba przede wszystkim wiedzy. Ktoś może sobie wyobrażać, że jest Indiana Jones, zapominając jednak o tym, że to był tylko film. W zeszłym roku brat jednego mojego znajomego o mały włos nie wpadł do zalanego korytarza, powiedziano mu, że tylko nurek z dużym doświadczeniem byłby w stanie wydostać się z tamtej podziemnej głębi. Ja tylko uważam, że powinno się bazować na wskazówkach i dokumentacji specjalistów (której niestety często w ogóle nie ma), no i po prostu uważać na siebie.
kolega ma racje !!!
niemozna tak wszystkiego napisac bo zaraz by wszyscy zaczeli smigac a pzoniej bylo by na NAs (mowie jako o calym portalu sedina.pl) ze dalismy pomysl na lazenie i jeszcze dalismy wskazowki co i gdzie i jak

owszem czesc informacji nadaje sie do podania ogolnej informacji bo sa to miejsca bezpieczne zwiedzane wiele razy

pozdrawiam
kwgpp
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2004, o 19:00
Lokalizacja: Malmedystr.

Postautor: kwgpp » 8 wrz 2004, o 11:56

Na dzialkach przy Derdowskiego/Witkiewicza jest takie miejsce gdzie rosna duze stare drzewa i jest jeden czy 2 male schrony. Teraz tam sa dzialki ale pamietam jak bylem maly to bylo cos na wzor malego pareczku.

A i jeszcze jest wejscie do schronu na Czorsztynskiej po prawej stronie, jakies 100 metrow przed Lukasinskiego
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 8 wrz 2004, o 13:34

kwgpp pisze:Na dzialkach przy Derdowskiego/Witkiewicza jest takie miejsce gdzie rosna duze stare drzewa i jest jeden czy 2 male schrony. Teraz tam sa dzialki ale pamietam jak bylem maly to bylo cos na wzor malego pareczku.
Jest cały czas. Był to kiedyś miniparczek z huśtawkami a teraz jest to na terenie działek. Działkowcy ogrodzili i jakoś dziwnie patrzą jak ktoś na ich działkę patrzy...
Gość

Wej¶cie przy turzynie.

Postautor: Gość » 13 wrz 2004, o 18:32

Czy kto¶ wchodzi³ wej¶ciem przy turzynie. ¦mierdzi tam bardzo i nie wiem czy warto rano wstawaæ(bo to centrum miasta i pe³no ludzi). Z 3 wej¶æ tylko jedno jest otwarte. Czy kto¶ wie co tam jest. A tak pozatym, czy naprawde nie ma rzadnych po¿±dnych wej¶æ. Niby pod Szczecinem s± ca³e siecie, a gzie wej¶cia. Znam kilka wej¶æ, ale zaspawane albo zamurowane. Spawy mo¿na rozwaliæ tylko czy co¶ tam bêdzie czy tylko kolejny tunel na 10m i ma³a sala.
Gość

Postautor: Gość » 13 wrz 2004, o 18:41

Ale gdzie dok³adnie s± te wej¶cia :?
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 14 wrz 2004, o 18:22

Miałem dzisiaj troche czasu to z kumplem poszłem zobaczyć co jest w wejściu przed turzynem. Jest tam krety tunel z mlutkimi salami. Trudno wejść bo śmieci pełno. Na końcu tunel jest zablokowany workami z piachem. Musi być tam coś dużego, albo wejście do sieci. Planuje to z kumplem wziąć przekopać. A tak w ogule w całym tunelu jest pełno śmieci z hurtu: kartony, skrzynie, beczki itp.
Gość

Postautor: Gość » 14 wrz 2004, o 20:24

A maj± to byæ wej¶cia pod ziemie, czy zbadane bunkry?
airkozak
Posty: 316
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 01:56

Postautor: airkozak » 15 wrz 2004, o 23:20

Na ulicy Romera sa dwa wejscia do schronow. Oba miedzy garazami. Jedno z nich tuz obok kanalu samochodowego - zamkniete na klodke. Podobno tunele sa zalane woda. Przypuszczam, ze oba wejscia prowadza do wspolnego pomieszczenia.
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 17 wrz 2004, o 18:55

Jutro ide rozwalać ściane zagradzającom idący na miastow korytarz w tunelu ewakułacyjnym przy Uni Lubelaskiej. Biore ze sobą dłuto i łom, czy ktos mi coś poradzi?
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 18 wrz 2004, o 09:17

Zbysiu pisze:Jutro ide rozwalać ściane zagradzającom idący na miastow korytarz w tunelu ewakułacyjnym przy Uni Lubelaskiej. Biore ze sobą dłuto i łom, czy ktos mi coś poradzi?
Moja rada jest taka, abyś niechwalił się tym co chcesz robić, bo nigdy nie wiesz kto czyta to forum.
A dłutem i łomem to możesz tylko tynk zeskrobać, bo ściany napewno nieprzebijesz.
Awatar użytkownika
MiWolo
Posty: 466
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 18:47
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: MiWolo » 18 wrz 2004, o 11:15

Nie pisałem przecież o której godzinie ide, ale dzięki za troske.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości