Przeciw Sedinie

Odbudowa Sediny, renowacje budynków, itp.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 28 sty 2009, o 14:19

Wątek można już zamykać.
Niewątpliwym pozytywem (nie ma tego złego...) jest to, że na forum nastąpiło ożywienie (nie tylko w tym wątku resztą). Powrócili "weterani", odezwali się i uaktywnili najmłodsi forumowym stażem.
JimBoss1994
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 18:57

Postautor: JimBoss1994 » 28 sty 2009, o 14:32

RychO pisze:Wątek można już zamykać.
Niewątpliwym pozytywem (nie ma tego złego...) jest to, że na forum nastąpiło ożywienie (nie tylko w tym wątku resztą). Powrócili "weterani", odezwali się i uaktywnili najmłodsi forumowym stażem.

Żywym przykładem jestem ja :D. Gdyby nie to forum to raczej bym się nie udzielał na Sedinie
Ale już dosyć tego dobrego - Forum miało już zostać zamknięte pierwszego dnia, a się wydłuża . . .
Awatar użytkownika
MilaRS
Posty: 261
Rejestracja: 27 maja 2008, o 08:53
Lokalizacja: Klęskowo / Hökendorf
Kontakt:

Postautor: MilaRS » 28 sty 2009, o 14:41

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie - nie uważam zamykania wątku jako czynności koniecznej, więc raczej nie podpisałbym się pod petycją Kevina. Trolle też muszą gdzieś się żywić!
:wink:
Chodzi o to, żeby TEN, KTO CHCE mógł wyrazić swoje zdanie w bieżącym temacie. Osobiście w polemice nie biorę udziału, ale przyglądam się jej z podziwem/zainteresowaniem/rozbawieniem/uwagą/politowaniem/zażenowaniem//obrzydzeniem (właściwe dla poziomu w danej chwili - podkreślić).

Przypomniał mi jeszcze fragment tekstu A. Mogielnickiego z "Vademecum skauta" Lady Pank:
Ciągle gdzieś tam się biedzą
Zawsze chętni, by pianę bić
Tacy, co lepiej wiedzą
Jak wypada poprawnie żyć

Pozdrawiam z obserwatorium.
http://www.prawobrzeze.eu
http://kastamajowe.xt.pl
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 28 sty 2009, o 19:31

Bachinstitut pisze: - tu można pisać, bo tu spotykają się sympatycy odbudowy Sediny,
- w radiu nie można rozmawiać, bo tam się spotykają sympatycy odbudowy Sediny.
Dlatego nie ma co na razie wątku zamykać. Poczekajmy, może Siristru przyjmie zaproszenie do radia, skoro innym zmiękła rura.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 28 sty 2009, o 19:45

Torney pisze: Poczekajmy, może Siristru przyjmie zaproszenie do radia, skoro innym zmiękła rura.

Interesująco zapraszasz. Widać, że Ci bardzo zależy na takiej audycji.

Gdyby Ciebie ktoś w takim tonie zapraszał...
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 28 sty 2009, o 19:47

Ja nie prowadzę tej audycji, zapraszają: Agata i Arek.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 28 sty 2009, o 19:57

Torney pisze:Ja nie prowadzę tej audycji, zapraszają: Agata i Arek.
Pomożesz im, tym razem przeszkodzisz, czy pozostaniesz "neutralny"?
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 28 sty 2009, o 20:10

RychO pisze:
Torney pisze: Poczekajmy, może Siristru przyjmie zaproszenie do radia, skoro innym zmiękła rura.

Interesująco zapraszasz. Widać, że Ci bardzo zależy na takiej audycji.

Gdyby Ciebie ktoś w takim tonie zapraszał...
RychO no bez jaj. Przecież Busol wystarczająco ładnie i grzecznie zaprosił do audycji. A Torney nazwał rzecz po imieniu. Jakoś nie wierzę w mgliste zapewnienia o wystąpieniach "tu i tam" i chęci spotkania tylko w innym miejscu. Pewnie nawet nigdy nie słyszeli audycji i snują jakieś dziwne teorie o ustalonej publiczności.
Agencje reklamowe nieźle by nam zapłaciły za patent ustalania odbiorców
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 28 sty 2009, o 20:11

Nie mieszam się w to, jaki jest temat kolejnej audycji i jacy goście są zapraszani. Jeśli ktoś chce - przyjdzie, jeśli nie - zostanie w domu. Nasi goście gorąco domagali się możliwości wypowiedzi. Zatem odpowiedź "nie chcę" oznacza strach i brak argumentów. Tylko później niech nie żalą się, że zostają im wypowiedzi jedynie na forum miłośników kanarków.

Cóż, publiczna stacja radiowa, zapewne kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy... Trzeba mieć wiedzę, żeby przez blisko godzinę przedstawiać argumenty i bronić swoich racji, choćby w przypadku telefonu do studia. To nie film, tam nie ma kwestii zapisanych w scenariuszu.

Naprawdę liczę na Siristru.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Piorun
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2009, o 21:23

Postautor: Piorun » 28 sty 2009, o 22:05

Torney pisze:
Piorun pisze: Adam Mickiewicz był przede wszystkim poetą. Był postacią autentyczną, więc może być patronem Szkoły. Czy mogłaby nim być jakaś wyimaginowana Sedina? Jeśli tak to równie dobrze mógłby patronem szkoły zostać np. mistrz Yoda (fikcyjna postać z Gwiezdnych Wojen).
A misio nie może być?
W końcu dzięki Torneyowi zrozumiałem, że Sedina to dla was tylko taki „Kubuś Puchatek”, a nie żadna mityczna bogini. Także przepraszam za błędne osądzenie tego portalu.

Wcale rura mi nie zmiękła, a i piorunochronów w okolicy nie starcza na wyładowanie się, więc gdzieś muszę czasami uderzać, nawet jak to jest tylko nieudane jak to określił mirekjot „silne dymienie beziskrowe”.
owca pisze:
Siristru pisze: Aleś mnie rozbawił, chłopcze. W awatarze mam chorągiew województwa zachodniopomorskiego

taaaak... jak najbardziej Zachodniopomorskie - teraz. A wcześniej ??? No myśle że skądś pomysł na taką "chorągiew" dla naszego województwa musiał zostać zaczerpnięty. No chyba że gryf był słowiański a "Kazik" przywłaszczył go sobie bezczelnie...
Czy Gryf był herbem tylko Kazimierza? Raczej odziedziczył go po swoich słowiańskich przodkach. Członkowie rodu Gryfitów używali go jako swojego godła od 1214 roku.

Uważam, że audycja z przedstawicielami RW jest dobrym rozwiązaniem. Jednak ja nie należę do Rodzimej Wiary, i jest to tylko moje własne zdanie.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 28 sty 2009, o 23:10

Piorun pisze:
W końcu dzięki Torneyowi zrozumiałem, że Sedina to dla was tylko taki „Kubuś Puchatek”, a nie żadna mityczna bogini. Także przepraszam za błędne osądzenie tego portalu.
Właśnie właśnie! To ciąg pozytywnych skojarzeń, zbiór symboli powiązanych z miastem i jego charakterem.
Świetne porównanie!
http://www.walkowska.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości