Ktoś mi za oknem balonami styropianową gwiazdę na pomnik

Odbudowa Sediny, renowacje budynków, itp.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Ktoś mi za oknem balonami styropianową gwiazdę na pomnik

Postautor: Gambit » 15 mar 2008, o 20:01

zakłada... Wiecie cuś o temże hepeningu? :|

Na pl. Żołnierza Polskiego ofkorz.
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Bruce
Posty: 615
Rejestracja: 8 maja 2004, o 15:30
Lokalizacja: Grüne Schanze

Postautor: Bruce » 15 mar 2008, o 22:33

No własnie tez mi sie przed chwilą w oczy rzuciło, niestety telefonem zdjecie wyszło bardzo marne.
Jak mozesz to cyknij , w końcu masz najlepszy widok :)
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 15 mar 2008, o 22:46

Cykaczy tam było multum, pewnie w gazjetach będzie jutro... A aku się ładują po dzisiejszej wizycie w lesie :)
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 16 mar 2008, o 10:10

Hehe, chyba hepening nie był do końca legalny. Po dobrej godzinie albo i dłużej pojawiła się straż pożarna (wóz drabiniasty i zwykły) i policja, odcięto linki mocujące gwiazdę i aresztowano inicjatorów akcji (według relacji świadka). Szkoda tylko, że mając na wprost pomnika kamerę KWP z których tak się ostatnio w prasie chwalono interwencja zajęła tyle czasu. Zwłaszcza że samo umieszczenie gwiazdy zajęło sporo czasu. Jeszcze nie znalazłem nigdzie relacji z tego wydarzenia.
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Re: Ktoś mi za oknem balonami styropianową gwiazdę na pomnik

Postautor: juna » 16 mar 2008, o 16:18

Gambit pisze:zakłada... Wiecie cuś o temże hepeningu? :|

Na pl. Żołnierza Polskiego ofkorz.
Wszystko w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Wizualnej inSPIRACJE 2008 - "Sacrum - Profanum", a tuż obok w pomieszczeniach nieistniejącego kompleksu fryzjersko-kosmetycznego jest Galeria Bezdomna. Przykre, że promowane wydarzenia festiwalowe budzą u niektórych jedynie domysły.
quistorp
Posty: 423
Rejestracja: 10 cze 2004, o 22:09

Postautor: quistorp » 16 mar 2008, o 17:41

A było to tak. Według mojego wyczucia przesłaniem tego hepeningu być może było: imperia upadają, pomniki pozostają. Historia Finlandii i Polski jest bardzo podobna. Pomnik cara Mikołaja II stoi do dzisiaj. Szczecinowi przypadło w udziale historii posiadać taki pomnik. Historii się nie poprawi, w przeciwnym wypadku dzisiejsi Arabowie musieliby dla poprawności politycznej wyrzucać piramidy na drugą stronę Nilu.




Obrazek
Pabes
Posty: 40
Rejestracja: 29 cze 2004, o 21:17

Postautor: Pabes » 16 mar 2008, o 18:54

Widziałem jak gwiazda frunęła na cokół. A czy ktoś widział jak została z cokołu strącona??
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 364
Rejestracja: 19 maja 2004, o 22:10
Lokalizacja: Stettin - Hokendorf

Postautor: Gambit » 16 mar 2008, o 18:59

A wtedy już się baterie naładowały i nagrałem nawet filmik, cokolwiek przesłonięty gmachem miejskiej tualety ale jest - jak wrzucę gdzieś na jutuba to dam linka. :)
"So, I`ve decided to take my work back underground... To stop to follow it into the wrong hands..."
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 16 mar 2008, o 20:47

Podniesienie.
juna pisze:Przykre, że promowane wydarzenia festiwalowe budzą u niektórych jedynie domysły.
W Szczecinie nic się nie dzieje...
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Postautor: juna » 16 mar 2008, o 23:26


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron