Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
kedzior009
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2011, o 23:04

Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: kedzior009 » 22 lut 2011, o 23:17

Witam to moj pierwszy post na tym forum ale licze ze ktos moze bedzie wiedzial cos o nastepujacej historii. Okolice Szczecińskiej Gubałowki dokładnie przy strumyku bardzo ustronne miejsce nie prowadzi tam zadna sciezka, trafilem tam wieczorem poniewaz dostrzegłem palący sie znicz. Jestem mieszkancem Osowa, ale nikt nie zna histori czy to jest grób? miejsce zbrodni? pamiatka? Kryż jest wysokości metra z napisem Bartolinek, data 19 stycznia 2010, oraz godzina. Moze ktos wie o co chodzi?
Załączniki
bartolinek.jpg
rwpb
Posty: 154
Rejestracja: 28 lut 2005, o 20:38
Lokalizacja: Fritzenhof
Kontakt:

Re: Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: rwpb » 23 lut 2011, o 16:00

W Puszczy Bukowej jest parę podobnych miejsc, są to groby psów, kotów i innych zwierząt. Czasem też są ustawiane dla zabawy.
Moja prywatna strona o Wielgowie i okolicach: http://www.wielgowo.pl
Awatar użytkownika
wraga
Posty: 1336
Rejestracja: 23 gru 2004, o 13:18
Lokalizacja: najpierw Falkenburg, potem Szczecin - Wussower Str., a teraz Am Bültpohl
Kontakt:

Re: Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: wraga » 23 lut 2011, o 20:04

Tak,to chyba dobry trop. Podobna rzecz znajdowała się kiedyś w małym parku przy ul. Niemierzyńskiej (Neuer Grabower Friedhof), ale ktoś lub służby miejski usunęły.
kedzior009
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2011, o 23:04

Re: Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: kedzior009 » 23 lut 2011, o 22:19

No niby tak, ale Bartolinek za długie imie dla zwierzecia, pozatym co maja do tego wioslarze wyryci na kryżu i na grób zwierzecia nikt nie przynosił by z czestotliwoscia raz na tydzien najwieksze wieńce i najdorższe wiązanki kwiatów, dodatkowo wyryta jest precyzyjna godzina no i sam kryż jest z najdrozszego kamienia i jak dowiadywałem sie kosztuje kilka tys złotych....
Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: Słoń_77 » 23 lut 2011, o 22:41

Gdyby rozwinąć Twoją sugestię to już temat nie na ten portal. :roll:
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
Valus
Posty: 1292
Rejestracja: 21 lis 2005, o 12:24
Lokalizacja: Stettin - Carl-Ludwig-Schleich-Str

Re: Tajemniczy kryż w lesie arkońskim !!!

Postautor: Valus » 25 lut 2011, o 14:56

Proponuje zebys poczekal az ktos przyjdzie z kwiatami.. zagadka zapewne sie wtedy rozwiaze :-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości