Bartosz - zagadka nr 1

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 9 paź 2005, o 21:36

Ekhem, Arathorna.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 9 paź 2005, o 21:40

Torney pisze:Ekhem, Arathorna.
No napisalem przecie ;-)

Yomi> Torney mnie poprawił - jeszcze dwie poprawki i bedzie minus jak pas startowy
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 9 paź 2005, o 22:20

Wśród wspomnianych materiałów mam mało wyraźne ksero dwóch przedwojennych fotografii z widokiem na absydę. Być może uda mi się w przyszłości dotrzeć do oryginałów, bo to malowidło nurtuje mnie już od prawie 10 lat.
Arathorn
Posty: 16
Rejestracja: 19 lut 2005, o 15:36
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Arathorn » 10 paź 2005, o 00:04

Torney pisze:Ekhem, Arathorna.
O właśnie ;)
Ale na początku dosyć często mylą ludzie tego nicka ;)
Poniekąd przwyczajony jestem :P
Wśród wspomnianych materiałów mam mało wyraźne ksero dwóch przedwojennych fotografii z widokiem na absydę. Być może uda mi się w przyszłości dotrzeć do oryginałów, bo to malowidło nurtuje mnie już od prawie 10 lat.
Troszkę sie pogubiłem - czyli mógłbym te zdjęcia i rysunki z tego tematu wrzucić na stronę I LO, czy nie?
A i czy masz może ksera tych przedwojennych fotografii w formie zdygitalizowanej, lub czy masz może możliwość przerzucenia ich na kompa?

Byłbym wdzięczny za wszelkie materiały związane z I LO a które mógłbym wrzucić na stronę.

Szczerze mówiąc to ja o tym malowidle z Auli nie wiem nic oprócz tego jak się nazywało. Słyszałem też, że bogowie na na nim przedstawieni to bogowie Greccy, jednak żadnych szczegółów nie znam.
Prosiłbym też o jakieś informacje z tym związane, jeśli oczywiście takowe posiadasz. :)
[b]Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej[/b]

[img]http://members.lycos.co.uk/loozbrd/sgk/arat/ara/syg1b.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Postautor: Bartosz » 10 paź 2005, o 13:25

To, co zeskanowałem, znajduje się w różnych wątkach, m.in. w tym. Najlepsze zdjęcie w kierunku apsydy zamieściłem właśnie tutaj. Więcej skanów będę mógł porobić, kiedy odzyskam swoje materiały.

Zmierzch bogów nawiązuje do mitologii skandynawskiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron