Finki - prośba o identyfikację nr 7

Odgadywanie miejsc, postaci i wydarzeń ze zdjęć, opisów, itp. Każdy użytkownik, który chce zadać zagadkę, zakłada osobny wątek i tytułuje go: nazwa użytkownika + numer zagadki.
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 15 lip 2005, o 23:07

Marcin79 pisze:Zdjęcie zrobione z ul.Szymanowskiego, w kierunku Jedności Narodowej, poprzeczna to Felczaka.A po lewj stronie zdjęcia UM ???????????
Rzeczywiście to jedyne skrzydło UM które nie przylega bezpośrednio do ulicy, ale nie przekonujesz mnie. Wg tego co napisałeś powinniśmy widzieć przy Felczaka ścianę kamienic a tu widzimy luźne bloczki.
Chyba czas się tam przejechać...
Awatar użytkownika
Marcin79
Posty: 257
Rejestracja: 27 kwie 2005, o 00:06

Postautor: Marcin79 » 15 lip 2005, o 23:31

MariuszSamek pisze:
Marcin79 pisze:Zdjęcie zrobione z ul.Szymanowskiego, w kierunku Jedności Narodowej, poprzeczna to Felczaka.A po lewj stronie zdjęcia UM ???????????
Rzeczywiście to jedyne skrzydło UM które nie przylega bezpośrednio do ulicy, ale nie przekonujesz mnie. Wg tego co napisałeś powinniśmy widzieć przy Felczaka ścianę kamienic a tu widzimy luźne bloczki.
Chyba czas się tam przejechać...
Masz rację, to odpada.
jogier
Posty: 107
Rejestracja: 15 lis 2004, o 17:04
Lokalizacja: Stettin Westend

Postautor: jogier » 16 lip 2005, o 00:47

Mo|e ten wysoki buynek toten wojskowy przy Jasnych BBoniach?
Awatar użytkownika
Marcin79
Posty: 257
Rejestracja: 27 kwie 2005, o 00:06

Postautor: Marcin79 » 16 lip 2005, o 00:54

A możeto okolice szpitala na Unii ?
Awatar użytkownika
MariuszSamek
Posty: 1237
Rejestracja: 28 paź 2004, o 22:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: MariuszSamek » 18 lip 2005, o 21:58

Finki, czy zdjęcie nr 1 jest na pewno ze Szczecina ?
Byłem w sobotę przy urzędzie miejskim - tam nic nie pasuje chociaż jedno skrzydło urzędu jest cholernie podobne do tego na zdjęciu - ale i tak to nie to.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 18 lip 2005, o 22:04

MariuszSamek pisze:Finki, czy zdjęcie nr 1 jest na pewno ze Szczecina ?
Byłem w sobotę przy urzędzie miejskim - tam nic nie pasuje chociaż jedno skrzydło urzędu jest cholernie podobne do tego na zdjęciu - ale i tak to nie to.
na stówkę to ja pewny tego nie jestem. Było w zestawie z dwoma ze Szczecina z lat 30-stych, za które gwarantuję, że to nasze miastko.

Właściciel upiera się, że Szczecin, ponoć na rewersie jest napisane Stettin, ale skanu nie widziałem.
Załączniki
t_identyfikacja.jpg

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości