(artykuł) Szczecin z lotu ptaka

bagatela
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:08

(artykuł) Szczecin z lotu ptaka

Postautor: bagatela » 7 gru 2008, o 10:19

Od dawna czekałem na ten album.
HALIS
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 13:42
Lokalizacja: Police

(artykuł) Szczecin z lotu ptaka

Postautor: HALIS » 13 gru 2008, o 20:42

Dlaczego taki drogi!? Chętnie kupił bym, ale cena! Jestem urodzonym tutaj, w naszym mieście,(oby, jak najdłużej naszym !). Takie albumy powinny być,dla zwykłych ludzi, a nie dla majętnych!!!
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykuł) Szczecin z lotu ptaka

Postautor: Busol » 13 gru 2008, o 22:46

HALIS pisze:Dlaczego taki drogi!? Chętnie kupił bym, ale cena! Jestem urodzonym tutaj, w naszym mieście,(oby, jak najdłużej naszym !). Takie albumy powinny być,dla zwykłych ludzi, a nie dla majętnych!!!
Drogi HALIS... Wystarczy ze znjadziesz jednego majetnego ktory zasponsoruje wydanie ksiazki i jak dobrze zasponsoruje to nawet za darmo rozdawac mozna... Ale jak nie zasponsoruje to aby nie dokladac pewnie tyle musi kosztowac... Zreszta nie bede zabieral glosu za wydafce
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 13 gru 2008, o 23:10

to jest generalny problem małych wydawców: niski nakład = wyższa cena, a to powoduje mniejszą sprzedaż, a to prowadzi do jeszcze niższych nakładów i wyższych cen
w przypadku "Szczecin z lotu ptaka" nie bez znaczenia jest też format albumu - chciałem żeby był wyjątkowy, a to niestety kosztuje
nawet mając sponsora (Miasto) nie ma mowy o tanich albumach - tanie inserty i darmowe publikacje zawsze odstają in minus od tych wydawanych na normalnym poziomie edytorskim
a swoją drogą HALIS musiałeś już pytać o ten tytuł w empiku chyba, skoro wiesz jaka jest cena - w każdym razie dzięki za wypowiedź, bo to dało mi szansę na odpowiedź: jakby ktoś pytał, to nakład który trafia do sprzedaży nie przekroczy 500 egz., cena detaliczna to 95 zł
http://www.walkowska.pl
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 14 gru 2008, o 00:03

Zawsze można zasugerowć prezent pod choinkę :wink: .
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 16 gru 2008, o 22:50

Album bardzo ładny, ale dlaczego brakuje zdjęć z jednej z najładnieszych dzielnic Szczecina czyli Pogodna?
Awatar użytkownika
Jezu
Posty: 961
Rejestracja: 2 sty 2005, o 01:47
Lokalizacja: Pilchowo

Postautor: Jezu » 16 gru 2008, o 23:20

Kropka pisze:Album bardzo ładny, ale dlaczego brakuje zdjęć z jednej z najładnieszych dzielnic Szczecina czyli Pogodna?
No bo tam widocznie proszę Pani nikomu ptak nie latał.

Ozdrawiam (innych a siebie leczę).
Mad Poets Society
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 17 gru 2008, o 08:21

Pogodno jest widoczne na wielu zdjęciach chociaż nie jest podpisane.
Podobnie Niebuszewo. Jako osoba układająca ten album przyznaję że te dwie nazwy powinny w albumie wystąpić. Ale opisy są lapidarne, a na każdym zdjęciu zawsze widać więcej, niż mówi podpis.
http://www.walkowska.pl
rayman
Posty: 178
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 10:29

Postautor: rayman » 17 gru 2008, o 08:34

Kropka pisze:Album bardzo ładny, ale dlaczego brakuje zdjęć z jednej z najładnieszych dzielnic Szczecina czyli Pogodna?
Niczego nie brakuje!Serdeczne dzięki za super pozycję SJez :wink:
Należy spodziewac się tego co najlepsze,zło przyjdzie samo...
bagatela
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:08

(artykuł) Szczecin z lotu ptaka

Postautor: bagatela » 21 gru 2008, o 21:40

Dzisiaj w EMPiK-u przeglądałem album i trochę się zawiodłem doborem zdjęć , oraz ich rozmieszczeniem. Niby widać na nich cały Szczecin i jego charakterystyczne obiekty , ale wiedząc , że pan Cezary Skórka ma w swoim archiwum wiele innych ciekawszych ujęć, często tych samych miejsc , to odniosłem pewien niedosyt.
Awatar użytkownika
SJez
Muj Wydafca
Posty: 256
Rejestracja: 7 gru 2005, o 01:04
Lokalizacja: Szczecin Podjuchy

Postautor: SJez » 21 gru 2008, o 23:48

Primo - pewnie że niedosyt :-)
Secundo - jak zmieścić tyle zdjęć, tyle miejsc, tyle lotów w jednym albumie ???
Tertio - kto powiedział że to ostatni album C.Skórki ???
http://www.walkowska.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron