(artykuł) sedina.pl ma 5 lat!

Awatar użytkownika
Słoń_77
Posty: 1189
Rejestracja: 27 sie 2005, o 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Słoń_77 » 19 maja 2009, o 14:54

Lazi pisze:Śmiej się RychO, śmiej. Ale mi z początku do śmiechu nie było zanim sobie nie poskładałem wszystkiego do kupy :-) Problem w tym, że mało wypiłem, a mimo to nie pamiętałem, żebym tam siedział. Już nawet miałem postanowienie - koniec z alkoholem! Trauma :lol:
No sorry ale tylko Ty mi tam pasowałeś a szkoda było odrzucić fotkę, mam nadzieję, że nie masz pretensji. Nie Ty jeden stajesz na ołtarzu zaSłaniania. :wink: :lol: :lol:
Motylem byłem lecz utyłem :P POLAK
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 19 maja 2009, o 16:34

Słoń_77 pisze:
Lazi pisze:Śmiej się RychO, śmiej. Ale mi z początku do śmiechu nie było zanim sobie nie poskładałem wszystkiego do kupy :-) Problem w tym, że mało wypiłem, a mimo to nie pamiętałem, żebym tam siedział. Już nawet miałem postanowienie - koniec z alkoholem! Trauma :lol:
No sorry ale tylko Ty mi tam pasowałeś a szkoda było odrzucić fotkę, mam nadzieję, że nie masz pretensji. Nie Ty jeden stajesz na ołtarzu zaSłaniania. :wink: :lol: :lol:
Teraz jak już wiem o co chodzi to nawet czuję się wyróżniony :-) Coś jak agent BOR'u chroniący VIP'a :lol:
Kreska
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009, o 17:11
Lokalizacja: bezrzecze

pozdrowienia

Postautor: Kreska » 20 maja 2009, o 21:06

Busol pozdrawiam..na następnym spotkaniu Sediny z pewnością będę
Awatar użytkownika
gozal
Posty: 637
Rejestracja: 7 sty 2006, o 19:22
Lokalizacja: Grünstr. / Kaiser-Wilhelm-Platz

Postautor: gozal » 21 maja 2009, o 20:29

Lazi pisze:Do której godziny ostatni uczestnicy wytrwali?
Skończyło się tuż przed 2.00. Mogłoby trwać dłużej, ale Torney tak zdecydowanie wstał, sięgnął po wdzianko i oznajmił, iż koniec biesiadowania już nadszedł, że wszyscy dołączyli do tej dezercji.
Żałuję, ze tak późno przyszłam, ale mimo wszystko fajnie było znów zobaczy mordki niektórych i pogadać z Aygonem o dość nietypowych zagadnieniach jak na taki mieszany duet ;)
Gozal jest KOBIETĄ.
Awatar użytkownika
kgirl
Bravo
Posty: 2059
Rejestracja: 17 lis 2005, o 17:07
Lokalizacja: Braunsfelde

Postautor: kgirl » 22 maja 2009, o 11:38

gozal pisze: Skończyło się tuż przed 2.00. Mogłoby trwać dłużej, ale Torney tak zdecydowanie wstał, sięgnął po wdzianko i oznajmił, iż koniec biesiadowania już nadszedł, że wszyscy dołączyli do tej dezercji.
Żałuję, ze tak późno przyszłam, ale mimo wszystko fajnie było znów zobaczy mordki niektórych i pogadać z Aygonem o dość nietypowych zagadnieniach jak na taki mieszany duet ;)
Ja co prawda "odpadłam" trochę wcześniej, ale jak gozal muszę przyznać, że tematy rozmów były ciekawe... i tak jakoś nie zawsze związane ze Szczecinem (serwery, teatr, wieże ;) ).
Portal jest bez sensu !! (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 31 maja 2009, o 01:24

Erich-Falkenwaldergesellschaft

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron