(artykuł) Stettin w szczególe - zapraszamy

Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 3 gru 2009, o 15:12

Busol pisze:Kurde - pacze i niewierze

to moja pierwsza w zyciu książka :shock:
Ja też przeżywałem, gdy miała się ukazac moja pierwsza książka. A jeszcze bardziej byłem w szoku, gdy przeczytałem w gazecie, jak szybko się rozeszła i to w ciągu dwóch pierwszych tygodni po wydaniu, że na allegro ktoś ją umieścił, że potem zamówienia przyszły z zagranicy, że dodrukowywano drugie tyle egzemplarzy, co się ukazało. Znam już to uczucie. Nie mniej jednak dam Busolowi zarobic i kupię jego debiutancką książkę. Zaciekawiło mnie jedno zdjęcie, które ujrzałem właśnie na jej okładce, ale o tym później.

PS. Nie doczytujcie się w tym pychy. Gdyby ona przeze mnie przemawiała, to bymwklejał jakieś artykuły z gazet, które mam, ale tego nie robię, bo po co? Kto jest w temacie, to wie jak było, a kto nie wie, to może się dowiedziec.
Ostatnio zmieniony 9 gru 2009, o 16:23 przez secessionlove, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 4 gru 2009, o 17:38

secessionlove pisze: Ja też przeżywałem, gdy miała się ukazac moja pierwsza książka. A jeszcze bardziej byłem w szoku, gdy przeczytałem w gazecie, jak szybko się rozeszła i to w ciągu dwóch pierwszych tygodni po wydaniu, że na allegro ktoś ją umieścił, że potem zamówienia przyszły z zagranicy, że dodrukowywano drugie tyle egzemplarzy, co się ukazało. Znam już to uczucie. Nie mniej jednak dam Busolowi zarobic i kupię jego debiutancką książkę. Zaciekawiło mnie jedno zdjęcie, które ujrzałem właśnie na jej okładce, ale o tym później.
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
A album Arka szczerze polecam. Genialnie prosty pomysł, wspaniały efekt, świetne wydanie. I nie sądze by zrodzone to wszystko dla materialnego wzbogacenia się
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Postautor: juna » 4 gru 2009, o 20:17

fajnie, że książka. ale cykl na sedinie proszę i tak kontynuować :)

(i zgadzam się z każdą literką Krasia).
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 4 gru 2009, o 21:29

Cykl na portalu to 32 odcinki :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 5 gru 2009, o 16:25

Krasiu pisze:
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
Mógłbyś rozwinąc wątek?
Dla wiadomości zainteresowanych: podałem tylko fakty. Zainteresowanie moją pierwszą książką przerosło moje oczekiwania. I nie ma w mojej wypowiedzi nawet trochę pychy, nie mówiąc już o strasznej pysze.
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 752
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kropka » 5 gru 2009, o 17:32

secessionlove pisze:
Krasiu pisze:
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
Mógłbyś rozwinąc wątek?
Dla wiadomości zainteresowanych: podałem tylko fakty. Zainteresowanie moją pierwszą książką przerosło moje oczekiwania. I nie ma w mojej wypowiedzi nawet trochę pychy, nie mówiąc już o strasznej pysze.
A jaki tytul miala ta książka?
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 5 gru 2009, o 17:54

Kropka pisze:
secessionlove pisze:
Krasiu pisze:
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
Mógłbyś rozwinąc wątek?
Dla wiadomości zainteresowanych: podałem tylko fakty. Zainteresowanie moją pierwszą książką przerosło moje oczekiwania. I nie ma w mojej wypowiedzi nawet trochę pychy, nie mówiąc już o strasznej pysze.
A jaki tytul miala ta książka?
"Grudziądzkie tramwaje", wydana w 2007 roku przez Koło Miłośników Dziejów Grudziądza. Będzie ją można kupic podczas kiermaszu świątecznego 19 grudnia 2009 w Wyższej Szkole Zarządzania (ul. Dworcowa 20a, budynek poczty nr 2, drugie piętro). Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na rehabilitację kolegi. Więcej na stronie szkoły www.wsz.szczecin.pl

Zapraszam.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 8 gru 2009, o 14:43

Szczecin we wtorek (15-12-2009):
O nowej książce Stettin w szczególe, z Arkadiuszem Bisem rozmawiać będą Agata Rokicka i... Arkadiusz Bis :D
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 8 gru 2009, o 15:54

A który to będzie godzin? bo zwukle nie słucham radia wieczorową porą. I jeśli mi umknie audycja, to czy ukaże się nagranie z niej na płycie, tak jak ostatnio do papierowego wydania sediny w przyszłym roku?
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 8 gru 2009, o 16:10

secessionlove pisze:A który to będzie godzin? bo zwukle nie słucham radia wieczorową porą. I jeśli mi umknie audycja, to czy ukaże się nagranie z niej na płycie, tak jak ostatnio do papierowego wydania sediny w przyszłym roku?
To był tylko żart z mojej strony, ale... może się okazać proroczy 8)
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lazi » 8 gru 2009, o 19:08

Cytat ze strony http://walkowska.pl/start.html: 15.12.2009 gościem audycji będzie Andrzej Kraśnicki jr, a tematem audycji będą książki: "Tajemnice Szczecina" oraz "Stettin w szczególe" Arkadiusza Bisa
Jak co tydzień we wtorek o 21:05, a później w dziele Download.
Awatar użytkownika
juna
Posty: 335
Rejestracja: 9 maja 2006, o 16:18

Postautor: juna » 8 gru 2009, o 20:35

secessionlove pisze:
Krasiu pisze:
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
Mógłbyś rozwinąc wątek?
Dla wiadomości zainteresowanych: podałem tylko fakty. Zainteresowanie moją pierwszą książką przerosło moje oczekiwania. I nie ma w mojej wypowiedzi nawet trochę pychy, nie mówiąc już o strasznej pysze.
chwalipięty tak już mają. zawsze powiedzą więcej o sobie niż trzeba - i nazywają to tylko faktami. widzę, że edytowałeś swojego posta, pychy ubyło od razu.
Awatar użytkownika
secessionlove
Posty: 396
Rejestracja: 13 cze 2009, o 16:27
Lokalizacja: Graudenz/Stettin
Kontakt:

Postautor: secessionlove » 9 gru 2009, o 16:19

juna pisze:
secessionlove pisze:
Krasiu pisze:
Jakaś straszna pycha przez ciebie przemawia.
Mógłbyś rozwinąc wątek?
Dla wiadomości zainteresowanych: podałem tylko fakty. Zainteresowanie moją pierwszą książką przerosło moje oczekiwania. I nie ma w mojej wypowiedzi nawet trochę pychy, nie mówiąc już o strasznej pysze.
chwalipięty tak już mają. zawsze powiedzą więcej o sobie niż trzeba - i nazywają to tylko faktami. widzę, że edytowałeś swojego posta, pychy ubyło od razu.
Oj ubyło i to ile :lol: Ale potem wkleiłem całą wypowiedź z powrotem i jest jak było w oryginale.


PS. Nie doczytujcie się w tym pychy. Gdyby ona przeze mnie przemawiała, to bym wklejał jakieś artykuły z gazet na temat tej książki, które mam, choc nie wszystkie, ale tego nie robię, bo po co? Kto jest w temacie, to wie jak było, a kto nie wie, to może się dowiedziec. Rozumiem, że się trochę zagalopowałem, co mi się niestety zdarza. Postaram się więc byc bardziej powściągliwy. Dzięki Juna za uwagę :wink: Mam nadzieję, że w dobrej wierze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron