(artykul) Wandale pomazali pomnik przy ul. Nehringa

Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

(artykul) Wandale pomazali pomnik przy ul. Nehringa

Postautor: Torney » 19 sie 2010, o 13:00

To jest fragment artykulu. Aby przeczytac calosc kliknij tu »

Chuligani pomazali pomnik upamiętniający tych, którzy zdobyli Szczecin w kwietniu 1945 r. Policja szuka sprawców. Na środku płyty z napisem, ktoś namalował wielki czerwony napis „Nie !”. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy ze środy na czwartek. – Sprawdzamy to zgłoszenie – informuje st. sierż. Łukasz Famulski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
Awatar użytkownika
skoda
Posty: 15
Rejestracja: 7 kwie 2009, o 19:11
Lokalizacja: Stettin-Scheune

(artykul) Wandale pomazali pomnik przy ul. Nehringa

Postautor: skoda » 22 sie 2010, o 00:14

często tamtędy przejeżdżam i te całe NIE to już jest dobry miesiąc jak nie więcej. Dla mnie to nie wandale tylko jakieś barany którzy wypili parę bronków(obok jest sklep z piwem)i szajba we łbie.Myślę że te barany nawet nie rozumiały co robią, dla nich po prostu wielka draka.
Uważam że u nas w Polsce mylimy pojęcia, co jest winny ten szary żołnierz ze wschodu,jemu po prostu kazano, to jest szary człowiek który czym dalej szedł na zachód to poznawał świat.Wracając po wojnie do kraju Stalin od razu zamykał ich w obozach, co szanowne grono z Sediny.pl. na pewno wie.
Kończąc moją wypiskę uważam że powinniśmy czcić tych szarych żołnierzy,oni niczemu nie są winni. Reszta to jest polityka.

Pozdrawiam.
Stettin
Scheune
Szeligowskiego
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykul) Wandale pomazali pomnik przy ul. Nehringa

Postautor: Busol » 22 sie 2010, o 09:23

skoda pisze:Kończąc moją wypiskę uważam że powinniśmy czcić tych szarych żołnierzy,oni niczemu nie są winni. Reszta to jest polityka. Pozdrawiam.
Widzisz ja to doskonale rozumiem, ale bardzo podobne argumenty padają z drugiej niemieckiej strony gdy okazuje się, że dziadek, czy tata był tym któremu też kazano....
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości

cron