(artykuł) Policki Klub Dyskusyjny - Stara Fabryka cz. II -

robertrobert
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2006, o 20:34

Postautor: robertrobert » 20 lut 2006, o 21:42

Torney pisze:Czytanie Regulaminu nie jest przywilejem. To obowiązek.
ok ok.. czasami nie trzeba czegos przeczytac, zeby to wiedziec... a ja znam to miejsce (sedina) dosc dobrze, tylko konto zalozone nowe, bo stare ho ho.. dluga historia... :) Proponuje koniec tematu regulaminu, bo to nie to miejsce. A polityki wcale nie chce mieszac w ten portal, wiec i ten podwatek proponuje zakonczyc.

Pozdrawiam,

Robert
Awatar użytkownika
Torney
Posty: 8630
Rejestracja: 16 wrz 2004, o 13:57

Postautor: Torney » 20 lut 2006, o 21:53

Kończąc temat Regulaminu, polecam punkt 10. Pozdrawiam również.
Erich-Falkenwaldergesellschaft
robertrobert
Posty: 4
Rejestracja: 20 lut 2006, o 20:34

Postautor: robertrobert » 20 lut 2006, o 22:00

Torney pisze:Kończąc temat Regulaminu, polecam punkt 10. Pozdrawiam również.
Tak sie sklada, ze administrator wie o tym, ze mam to konto:) Stare bylo heh.... daaaaawno temu... pozniej bywalo roznie (z moja pamiecia do literek i cyfr wlacznie), o zmianach maili nie wspominajac;) no i dzis zalozylem nowego uzytkownika chcac ponownie bardziej czynnie wlaczyc sie w dzialalnosc portalu:)

Reasumujac, nie zlamalem pkt. 10 regulaminu:)

Pozdrawiam,

Robert
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 20 lut 2006, o 22:12

robertrobert pisze:
Torney pisze:Kończąc temat Regulaminu, polecam punkt 10. Pozdrawiam również.
Tak sie sklada, ze administrator wie o tym, ze mam to konto:) Stare bylo heh.... daaaaawno temu... pozniej bywalo roznie (z moja pamiecia do literek i cyfr wlacznie), o zmianach maili nie wspominajac;) no i dzis zalozylem nowego uzytkownika chcac ponownie bardziej czynnie wlaczyc sie w dzialalnosc portalu:)

Reasumujac, nie zlamalem pkt. 10 regulaminu:)

Pozdrawiam,

Robert
Robert z całym szacunkiem ale po co ciagniesz temat ? To ze wiem nie znaczy ze mozna tak robic to raz. Dwa Torney napisał ze powiniens to uzgodnic. Nie przeczytales -regulaminu - twój bład, nie uzgodniłeś twój błąd, poinformowales - OK przyjalem do wiadomosci bo co innego mam zrobic. A ze nie pamietasz to sorry ale nie jest wytlumaczeniem. Haslo mozna zmieniac ew napisac zebym skasowal...

Dziekuje za uwage...
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

A to piszą o trzecim spotkaniu

Postautor: Penetrator » 28 kwie 2006, o 00:06

Środa, 17 maja, Policki Klub Dyskusyjny - po raz ostatni o Starej Fabryce!

Prosimy zarezerwować już sobie czas na środowe popołudnie w dniu 17 maja. W ramach Polickiego Klubu Dyskusyjnego odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu poświęconego Starej Fabryce. Będzie podsumowanie, będzie konkretny pomysł na Hydrierwerke oraz - tradycyjnie - multimedialna niespodzianka historyczna!

Po trzecim spotkaniu PKD opublikowany zostanie podsumowujący dotychczasowe spotkania prospekt, który powinien znaleźć się w Waszych kolecjach dotyczących fabryki.
Awatar użytkownika
Penetrator
Posty: 701
Rejestracja: 25 lut 2005, o 20:05
Lokalizacja: Junkerswerke

A tak teraz piszą o tym spotkaniu

Postautor: Penetrator » 16 maja 2006, o 18:18

Prosimy zarezerwować już sobie czas na popołudnie w środku maja. W ramach Polickiego Klubu Dyskusyjnego odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu poświęconego Starej Fabryce. Będzie podsumowanie, będzie konkretny pomysł na Hydrierwerke oraz - tradycyjnie - multimedialna niespodzianka historyczna
Awatar użytkownika
Yossarian
Posty: 880
Rejestracja: 26 cze 2004, o 21:36
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Yossarian » 16 maja 2006, o 20:21

A o której?
[url=http://picasaweb.google.com/yossarian67]Szczecinianin z urodzenia i przekonania[/url]
Awatar użytkownika
Exadum
Posty: 1448
Rejestracja: 8 maja 2004, o 21:47
Lokalizacja: klikam z Polic, kiedyś patrzyłem na sklep Matz'a

Postautor: Exadum » 16 maja 2006, o 21:28

Yossarian pisze:A o której?
Niestety narazie wiem tyle co Penetrator i Ty :-)
Trzeba sprawdzać co jakiś czas na stronie Polickiego Klubu Dyskusyjnego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron