(artykuł) Nowa Galeria Prawobrzeża

Awatar użytkownika
Finki
Posty: 4592
Rejestracja: 1 maja 2005, o 11:20
Lokalizacja: Keddigerstraße

Postautor: Finki » 28 lut 2006, o 21:22

Chciałbym tylko krótko podkreślić, że niestety to ja muszę ostatecznie decydować o źródłach (choc nie lubię podejmować ważnych decyzji), na których opierać sie będzie galeria prawobrzeze.org. Nie jest to moje widzi mi się a jedynie chęć dotrzymania słów umowy między mną a Arkadiuszem B., nie chcę dla żadnej ze stron robić problemów.

Proponuję nie poruszać tak istotnych kwestii na forum, bo to może tylko spotęgować jakieś kolejne nieporozumienia. Dziękuje.
Awatar użytkownika
Jan_Krzysztof
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2004, o 01:55

Postautor: Jan_Krzysztof » 28 lut 2006, o 21:52

Galerię obejrzałem. Podobała się.
Bachu - mniej uszczypliwości.
Murdok nikt Tobie nie broni mieć swego zdania, ale bądź bardziej tolerancyjny i waż słowa. Łatwo dopiec niechcący.
Admin. prośba o zamknięcie wątku, by nie żałować co się niechcący powiedziało.
Świat jest piękny i świeci słońce. :D
Awatar użytkownika
Fitek-69
Posty: 1109
Rejestracja: 2 mar 2005, o 15:43
Lokalizacja: Hohenkrug/Buchholz
Kontakt:

Postautor: Fitek-69 » 28 lut 2006, o 22:00

Ja mam prośbę do wszystkich ludzi dobrej woli, jak wam coś wpadnie z prawobrzeża, choćby to już było w naszym posiadaniu proszę o przesłanie wszystkiego na Fitek-69@tlen.pl
Będzie coraz lepiej.
[url=http://www.prawobrzeze.eu/galeria]JEDYNA GALERIA PRAWOBRZEŻA[/url]
Murdock

Postautor: Murdock » 28 lut 2006, o 23:29

Nie można tolerować sytuacji, w której ktoś próbuje podszywać się pod coś, czego sam nie stworzył. Najuczciwiej powinno się wrzucić ogłoszenie "powstaje nowa strona i galeria bla bla bla poświęcona prawobrzeżu".
To, że jakieś foty są na obu galeriach nie musi wcale świadczyć o powiązaniu ich ze sobą. Galeria prawobrzeża powstaje pod całkowicie innym labelem i proste, koniec tematu.

Bachu: niestety nie znam twórczości zespołu ich troje tak więc gratuluję dobrej znajomości ich releasów :) Avator każdy moze sobie mieć jaki chce, ale chowanie się za np. peruką też może o czymś świadczyć. No ale to już jest offtopic związany z psychologią ogólną.

Jan_Krzystof: tutaj niestety na tym portalu nie zawsze mozna miec swoje zdanie. Mimo tego warto je mieć! Bo jeżeli nie tutaj, to będzie można je wypowiadać gdzie indziej. Proste.

Zapraszam do galerii prawobrzeża :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron