(artykuł) Szczecin we wtorek (13 III 2007) - Czas Przestrze

Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykuł) Szczecin we wtorek (13 III 2007) - Czas Przestrze

Postautor: Busol » 13 mar 2007, o 22:48

CO tak cicho >
Nikt nie sluchal ?
Fakt audycja nieco inna od innyh:

http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... it&lid=168
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
bozena63
Posty: 21
Rejestracja: 18 cze 2004, o 23:15

Postautor: bozena63 » 14 mar 2007, o 23:58

Sluchal, ale niektorzy mieli imieniny i inne dzwieki ich rozpraszaly. Lopuch zawsze pod prad, choc nie sposob nie przyznac mu troche racji
antoni
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2006, o 18:09
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: antoni » 17 mar 2007, o 11:32

bozena63 pisze:Sluchal, ale niektorzy mieli imieniny i inne dzwieki ich rozpraszaly. Lopuch zawsze pod prad, choc nie sposob nie przyznac mu troche racji
Z "poślizgiem" ale tez sie słuchało :)
Gdyby nie ludzie pod "prąd" idący to było by raczej nudnawo,nie ma nic lepszego jak mały "wstrząs".Faktycznie szkoda że portal"milczy" :?
No ale już ani mru mru :wink:
quistorp
Posty: 423
Rejestracja: 10 cze 2004, o 22:09

(artykuł) Szczecin we wtorek (13 III 2007) - Czas Przestrze

Postautor: quistorp » 18 mar 2007, o 16:30

Do Szymona Kasmickiego!

Serdeczne dzięki za wyśmienite fotki. Przez ponad 25 lat nie widziałem tak pięknego zbioru. Jestem pod wrażeniem. w duecie z aierkozakiem moglibyście stworzyć jeszcze piękniejszy materiał. Bardziej nośny.
Jestem w szoku. Wiem jak trudno w tamtym czasie było zdobycie materiałów fotograficznych. Pełna reglamentacja filmów i papierów ! Tylko na kartki dla zakładów fotograficznych przez starszego cecchu w izbie rzemieślniczej!!! Dzisiejsi "młodzi inaczej" tego nie są w stanie zrozumieć. Sam widziałem wiele. Ale nie dane mi było fotografować.
Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Quistorp
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: (artykuł) Szczecin we wtorek (13 III 2007) - Czas Przes

Postautor: Busol » 18 mar 2007, o 19:50

quistorp pisze:Do Szymona Kasmickiego!
Quistorp
A mozesz rozwinąc, bo albo sie zgubilem albo cos mi umknlelo
quistorp
Posty: 423
Rejestracja: 10 cze 2004, o 22:09

(artykuł) Szczecin we wtorek (13 III 2007) - Czas Przestrze

Postautor: quistorp » 19 mar 2007, o 11:02

...[A mozesz rozwinąc, bo albo sie zgubilem albo cos mi umknlelo ]...

To stary chwyt artystów. Zwykły kamień polny leżący w polu na ziemi nie wzbudza zainteresowania. Ten sam kamień wyniesiony nawet na niewielki piedestał wzbudza ogromne zainteresowanie. W myśl zasady-
-"A co on chciał przez to pokazać?

Te same ującia w stanie wojennym przenikające sie z dzisiejszą kolorrystką dnia codziennego nabierają tego samego efektu co ów kamień na piedestale.

To sprawdzona technika wśród fotografików.

A co do trudności w zaopatrzeniu i reglamentowaniu strategicznego -bo w sumie propagandowego materiału jakim były materiały fotograficzne w epoce niedoboru wszystkiego (Specyfika gospodarek sterowanych ręcznie), w dobie gospodarki z nadwyżką posdaży nad popytem trudno wytłumaczyć. to trzeba przeżyć.
Quistorp

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron