(artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki Szcze

Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

(artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki Szcze

Postautor: Iwonka » 13 lis 2007, o 20:01

Jedna z sympatyczniejszych audycji :)
Gratulacje za debiut. :)
Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Jsz » 13 lis 2007, o 20:32

Rycho Plusik!
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 13 lis 2007, o 20:56

Byłych studentów "tony", zaciekawionych pewnie tez nieco, ale zadzwoniła tylko jedna dama - z Gdyni :(
Awatar użytkownika
ig
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 19:20
Lokalizacja: Gdynia

audycja

Postautor: ig » 13 lis 2007, o 21:58

To ja - dama z Gdyni:-)

Chłopcy kochani - jakże miło było usłyszeć wasze głosy. Ale mało czasu chyba było na poruszenie wszelkich aspektów życia studenckiego - jak choćby specyfika życia w akademiku, zakuwanie do sesji i te sprawy. Co to rekordów - turlanie beczki z piwem od ul. Słowackiego do ul. Judyma - to tez było niezłe widowisko - chociaż dowody wykonania zostały skonsumowane na miejscu w akademiku.
Oj, było parę tematów.... A praktyki półroczne? A pochód pierwszomajowy na statku rybackim?

Ładna audycja....
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

(artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki Szcze

Postautor: Busol » 13 lis 2007, o 22:54

Dziekuje wszystkim szczegolnie ig za udział.
Audycja:
http://sedina.pl/modules.php?op=modload ... it&lid=202

A nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobic kolejna w tym temacie - jestem otwarty na propozycje :)
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
gryf127
Posty: 173
Rejestracja: 6 mar 2006, o 18:11

Re: (artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki S

Postautor: gryf127 » 14 lis 2007, o 10:05

Iwonka pisze:Jedna z sympatyczniejszych audycji :)
Gratulacje za debiut. :)
Faktycznie chłopaki(?!) fajna audycja .....brawo :lol:
Awatar użytkownika
Lazi
Posty: 1342
Rejestracja: 18 sty 2005, o 13:41
Lokalizacja: Szczecin

Re: (artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki S

Postautor: Lazi » 14 lis 2007, o 10:58

Busol pisze:A nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobic kolejna w tym temacie - jestem otwarty na propozycje :)
Busol, uważaj na te deklaracje bo kolejka tematów do powtórzenia się wydłuża ;-)
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 14 lis 2007, o 11:17

Mało skromnie zwrócę uwagę na fakt, że w czasie audycji Busol zaprotegował dwie strony, w których my, "bohaterowie", też mamy swoje kotwice, stępki i stery. Akurat ta audycja ma, przynajmniej w moim mniemaniu, także pozaszczeciński wymiar, więc pozwoliłem sobie powielić Busolowe dokonanie = ściagnąć do www.por.home.pl plik audycji - może ktoś spoza Szczecina to sobie odsłucha?
A jeśli chodzi o to, że nie wszystko powiedzieliśmy... A może nawet za dużo ;) - moja mama po audycji orzekła: NIezłe. Ale nie wiedziałam, że takie bogate życie prowadziłeś. Na co ja: I tak nie wszystko opowiedzieliśmy. Wtedy starsza pani z domyślnym uśmieszkiem: To się rozumie...
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Re: (artykuł) Szczecin we wtorek (13 XI 2007) - Studencki S

Postautor: RychO » 14 lis 2007, o 13:22

Lazi pisze:
Busol pisze:A nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobic kolejna w tym temacie - jestem otwarty na propozycje :)
Busol, uważaj na te deklaracje bo kolejka tematów do powtórzenia się wydłuża ;-)
Jeśli nie spadnie słuchalność, to cykl pociągnie może i kilka ładnych lat, a woti i ja chyba też ;) Zresztą my jesteśmy przyzwyczajeni do kolejek. Jakby co, założymy społeczną, taką jak we wczesnych latach `80 - wpisy w zeszyt. Można też wprowadzić kartki na uczestnictwo :lol:
Awatar użytkownika
Szaza
Posty: 75
Rejestracja: 26 lis 2006, o 21:46

Postautor: Szaza » 14 lis 2007, o 20:54

z przyjemnością wysłuchałem audycji . Brawo RychO i Woti. Dzięki organizatorom za audycję , jestem młodszy znowu o wiele lat.
Awatar użytkownika
RychO
Posty: 3274
Rejestracja: 2 lis 2004, o 14:10
Lokalizacja: Szczecin - Kozacka Góra
Kontakt:

Postautor: RychO » 16 lis 2007, o 16:52

To temat rzeka. My z wotim poruszyliśmy tylko mały wycinek, do tego widziany naszym subiektywnym wzrokiem. Na przykład nie zdążyliśmy nic powiedzieć o studenckich kołach naukowych, o tym jak przybyli z innych miast poznawali Nasze Miasto, jak gubili sie w naszym słynnym gwiaździstym układzie ulic Centrum ;) o zagranicznej studenterii (jeden z nich jest szefem kuchni nieopodal siedziby naszego Radia).
W szerszym niż woti i ja kontekście, mógłby wiele opowiedzieć Baca - Wojciech Hawryszuk. Do tego dodać ig - obecnie w Gdyni - na Skype. To by dopiero mogła być super audycja :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości