Postument pomnika przy kościele Piotra i Pawła

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
iwmali
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2010, o 19:02

Postument pomnika przy kościele Piotra i Pawła

Postautor: iwmali » 28 gru 2013, o 17:15

Od dawna interesuję się historią Szczecina, od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju ten postument stojący przy basenie p/pożarowym przy kościele Piotra i Pawła, przeszukałam wątki Sediny i cały internet, ale nic nie znalazłam. Chociaż coś mi kołacze w głowie, że kiedyś szukając innych nieistniejących pomników znalazłam o nim info, niestety nie zapisałam i zapomniałam. :roll: Proszę o pomoc w identyfikacji tego cokołu.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Cpt.Kyniev
Posty: 135
Rejestracja: 12 gru 2009, o 11:27
Lokalizacja: Szczecin

Re: Postument pomnika przy kościele Piotra i Pawła

Postautor: Cpt.Kyniev » 28 gru 2013, o 18:16

To raczej nie cokol, a wejscie do kanalow lub instalacji pod basenem. Przepraszam za brak polskich liter. Pozdrawiam
---
Zapraszam:
www.popetersburgu.pl
www.facebook.com/popetersburgu
iwmali
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2010, o 19:02

Re: Postument pomnika przy kościele Piotra i Pawła

Postautor: iwmali » 28 gru 2013, o 18:25

Cpt.Kyniev pisze:To raczej nie cokol, a wejscie do kanalow lub instalacji pod basenem.
Mnie się wydaje, że jednak cokół, zdaje się, że ten pomnik długo na nim nie stał, tak mi się przypomina. Nie wiem czy tego o pomniku nie czytałam na Sedinie, niestety teraz nie mogę znaleźć. To był pomnik, który zdaje się zmienił swoje miejsce
'postoju". Ale może to być wejście do kanału, w każdym razie czekam na jakieś wiadomości. :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości