Szczecińskie Czterofajkowce - Nowy album w Serii z Magnolią

Dyskusje na temat miasta do 26 kwietnia 1945 r.
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dzięki, Dzięki !

Postautor: romeck » 13 cze 2005, o 14:29

Własnie wpadłem do Radia wracając z Opola (ale tam było zamieszanie, ojejku jejku) a ryba z tyłu na siedzeniu w samochodzie.

A ty czytam same miłe wpisy. Wieczorem jak dam radę wrzucę kilka fotek na swoją stronę.

A tak na goraco -

fajnie Was było widzieć, szkoda, ze w takim zamieszaniu i przelocie. (nieźle mnie przy tej Kunie nabraliście) Ha, Ha, Ha

Na KUnie super, spotkanie marynistów - ciekawe doświadzczenie - kto byl na auli i słuchał ten wie oc co chodzi ;)

Inne historie statkowe - jest ich rzeczywiscie wiele i już mam to praktycznie skończone (plus ilustracje z czym zawsze klopot) - polecam się każdemu kto jest w stanie pomóc mogę się późnioej odwazejmniac książką - tak na marginesie poproszę o namiar pocztowy Bartosza Morylewskiego - jest jego fotka, chcę mu wysłać książkę (Bartosz jak czytasz to napisz na maila).

Ale, ale - napisac to jedno a zrobić ksiażkę to drugie. Generalnie czekamy z Wydawcą jak będzię z czterofajkowacami. Jezeli chwycą to idziemy za ciosem, nastepnę już gotowe na 95 proc.

Co do objętości - chciałem wiecej (jak pewnie wszyscy autorzy) ale wtedy skacze w górę cena. A to wazny element. No i tu decyduje Wydawca. Dogadujemy się bez problemow co dobrze wróży.

Pozdrawiam
Romek :)
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Awatar użytkownika
Krasiu
Posty: 1196
Rejestracja: 8 lip 2004, o 00:07
Lokalizacja: Hufelandweg

Postautor: Krasiu » 13 cze 2005, o 14:54

Jeśli szukasz zdjęć konkretnych jednostek to podaj mi nazwy np. na krasiu@tlen.pl albo tu na forum
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

jest galeria...

Postautor: romeck » 13 cze 2005, o 23:26

Na stronach www.czejarek.pl/stettin jest już nowa galeria i m.in. zdjęcie z Wami
http://www.czejarek.pl/stettin/book01c.php

Pozdrawiam
Romek
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 14 cze 2005, o 10:18

Na zdjeciu nimfa wraz z niezla ekipa przystojniakow ;)
My rowniez sie cieszymy, ze Ciebie Romku spotkalismy - mamy nadzieje, ze moze zjawisz sie tak troszke bardziej prywatnie na jakims spotkaniu sedinowcow, czekamy :)
Awatar użytkownika
mike102
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2004, o 20:16

Postautor: mike102 » 14 cze 2005, o 10:54

Romeck, przede wszystkim serdecznie gratuluje ksiazki!
Jeszcze nie czytalem, ale jak tylko przybede do kraju to natychmiast sie zaopatrze. Stettin, Vulcan i jego statki to takze moja wielka pasja i ciesze sie, ze tu na Sedina.pl jest tyle osob ktora ja podziela.
Prawde mowiac zawsze zaskakiwala mnie skala niewiedzy i nieznajomosci tego tematu wsrod obecnych szczecinian (przypuszczam ze 80% mialoby problem z odpowiedza co to byl Vulcan)...

Romeck, jesli bedziesz potrzebowal jakichs zdjec jednostek, to daj znac. Moze bede mogl pomoc! Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Aygon
Posty: 2440
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Stettin Hökendorf

Postautor: Aygon » 14 cze 2005, o 18:13

Pisząc o innych ciekawych historiach z Vulcana takie małe cudo
http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=6538231222
Zweckverband fur Gross Stettin
GG:1237155
[url=http://www.prawobrzeze.org/galeria]galeria przedwojennego prawobrzeża[/url]
BUCHHEIDE VEREIN
Dorian

Postautor: Dorian » 14 cze 2005, o 18:17

150 dolcòw :lol:
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dzięki mike i inni...

Postautor: romeck » 14 cze 2005, o 22:44

Oczywiście, że chętnie skorzystam - Bartoszowi dziś wysłałem książkę - podziekowanie. Historyjek jest masa - rzecz w tym by ludzie byli też tym zainteresowani. Na razie jest tak, że chyba tylko nasze niewielkie grono się w tym 'smakuje" reszta - to prawda - nie wie co to "Vulcan" i masa innych rzeczy.
Spotkałem w Warszawie też osoby, które widząc książkę były zdziwione, że w Szczecinie jakieś statki robiono...
O rany!
Romek
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Re: Dzięki mike i inni...

Postautor: Bartosz » 15 cze 2005, o 00:13

romeck pisze:Oczywiście, że chętnie skorzystam - Bartoszowi dziś wysłałem książkę - podziekowanie. Historyjek jest masa - rzecz w tym by ludzie byli też tym zainteresowani. Na razie jest tak, że chyba tylko nasze niewielkie grono się w tym 'smakuje" reszta - to prawda - nie wie co to "Vulcan" i masa innych rzeczy.
Spotkałem w Warszawie też osoby, które widząc książkę były zdziwione, że w Szczecinie jakieś statki robiono...
O rany!
Romek
Jeszcze raz dziękuję :D.
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 328
Rejestracja: 23 lis 2004, o 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Daj znak jak dojdzie

Postautor: romeck » 15 cze 2005, o 22:12

Poszło poleconym - ale tak na wszelki wypadek, bo czasami nasza Poczta...

Romek :)
zobacz: www.czejarek.pl/stettin
Awatar użytkownika
Bartosz
Expert
Posty: 8809
Rejestracja: 7 cze 2004, o 17:56
Lokalizacja: Stettin

Re: Daj znak jak dojdzie

Postautor: Bartosz » 15 cze 2005, o 22:22

romeck pisze:Poszło poleconym - ale tak na wszelki wypadek, bo czasami nasza Poczta...

Romek :)
Dziękuję, już się nie mogę doczekać :D. Niestety, miałem okazję przekonać się na własnej skórze jak działa nasza droga poczta.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 16 cze 2005, o 18:18

W Kurierze Szczecińskim w poniedziałek 13,06,05 była podana krótka informacja na temat promocji książki Romka. Załączam dla zainteresowanych skan.
Załączniki
maryniści.JPG
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 16 cze 2005, o 20:53

Brzydkie zdjecie dali - nasze grupowe z tym plakatem w tle bylo o wiele ladniejsze ;) - Iwonken, Ty wiesz dobrze kiedy sie nalezy w kadr wepchac ;)
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Postautor: Iwonka » 16 cze 2005, o 22:09

Yomi pisze: - Iwonken, Ty wiesz dobrze kiedy sie nalezy w kadr wepchac ;)
Yomi nigdzie się nie wpycham. :wink: Ale Ciebie też widać. Nie ukrywałeś się jak poprzednio :D
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Postautor: Yomi » 16 cze 2005, o 23:09

Iwonka pisze:Yomi nigdzie się nie wpycham. :wink: Ale Ciebie też widać. Nie ukrywałeś się jak poprzednio :D
Nawet sie nie zorientowalem, ze jakis fotoreporter robi zdjecia, ale sie bardzo ciesze, ze nie jest juz ujeta osoba obok, z ktora dyskutowalem, bo pani Yomowa to by mi leb zmyla... ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

cron