Zagadki i ich walory poznawcze, czyli drobna plamka na ...

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: Wątek z Iwonka - zagadka nr 109 dla Vitalisa

Postautor: maciozw » 15 lis 2008, o 14:07

Busol pisze:
maciozw pisze:Ponieważ nie ma obecnie woli stworzenia takiego objaśniacza ja sobie kompletuję swój własny, może ktoś kiedyś zdecyduje się na uruchomienie tego projektu na portalu. Siłą rzeczy jednak baza będzie bardzo uboga bo uzupełniana będzie tylko przeze mnie, czyli osobę, która nie zna odpowiedzi, a dopiero ich poszukuje.
O przepraszam. Wola jest tylko trzeb to zrobic i jesli dobrze zrozumialem, wlasnie to robisz najlepiej jak potrafisz... A jak cos sie zbierze pomyslimy jak to wrzucic na portal... Tak jak proponowalem - moze to byc forum, gdzie poszczegolne watki to beda wlasnie hasla

Mam nadzieje ze sprawa aktualna...
Mówiąc szczerze naszą korespondencję odczułem jako brak woli, ale jeśli jestem w błędzie to wybacz. Możemy spróbować od forum, choć jestem sceptykiem. W takich listach najistotniejsza jest wygoda wyszukiwania. W wersji forum będzie bałagan. Jak będzie kilka stron, to już będzie mało czytelne i raczej nieprzydatne. Jedyną korzyścią którą dostrzegam, to wyjaśnienia które pomogą mi w uzupełnianiu mojej bazy (i tu się deklaruję), która będzie zaczynem na pełną wersję "portalową" Zatem zróbmy, zobaczymy co z tego wyniknie. Nie chce żebyście odebrali mnie jako frustrata, pesymistę, czy malkontenta, ale ja po prostu nie lubię robić czegoś kilka razy. Zrobiłbym to sam, niestety nie programuję, natomiast do prowadzenia swojej bazy się zobowiązuję. Odezwę się jak zgromadzę powiedzmy 100 obiektów. Może wtedy coś się uda ruszyć. Spróbuję namówić kumpla by mi napisał taki kod, albo znalazł coś podobnego (bo myślę, że może być jakiś darmowy gotowiec) i wtedy można będzie przekleić.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 15 lis 2008, o 15:12

Zle odczules korespondencje..

Ja tez nie programuje, ale jak juz bedzie "Wsad" to postaram sie aby byl dostepy dla wszystkich. I mysle ze nie trzeba angazowac kumpli bo nie wiadaomo czy jego kod okaze sie pomocny dla nas. Chyba ze planujesz osobną strone wtedy popieram i na pewno podlinkujemyu...
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Postautor: maciozw » 15 lis 2008, o 20:13

Busol pisze:Zle odczules korespondencje..

Ja tez nie programuje, ale jak juz bedzie "Wsad" to postaram sie aby byl dostepy dla wszystkich. I mysle ze nie trzeba angazowac kumpli bo nie wiadaomo czy jego kod okaze sie pomocny dla nas. Chyba ze planujesz osobną strone wtedy popieram i na pewno podlinkujemyu...
OK. Zatem kumpli zostawiam w spokoju. Załóż proszę wątek (np. pod zagadkami) zatytułowany choćby "Szczecińskie obiekty i charakterystyczne miejsca" z opisem, że można zakładać tematy dotyczące obiektów, miejsc i dodawać do tematów opisy, linki i wszelkie informacje ich dotyczące. Być może zadziała wtedy zwykła portalowa wyszukiwarka. Jakby nie było chętnych mogę moderować temat.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Busol » 15 lis 2008, o 20:34

Zrobione... Forum czeka na pierwszy wpis

http://sedina.pl/index.php?name=PNphpBB ... d7b35372a8
Zapraszam na TrocheInaczej.pl.
"Niemcy kiedyś byli źli, a teraz są dobrzy. Ktoś mi tak opowiadał". Franek Bis.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

cron