Wyścig Pokoju w Szczecinie

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
slawbier
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 12:02
Lokalizacja: Stettin Ackermannshöhe Stephanallee
Kontakt:

Re: Wyścig Pokoju w Szczecinie

Postautor: slawbier » 4 lut 2014, o 13:33

Tutaj jest opisane więcej na temat "bandyty" Walerija Lichaczewa w finale 6 etapu 27. kolarskiego Wyścigu Pokoju na stadionie Pogoni.

http://blog.wirtualnemedia.pl/pawel-tom ... bny-finisz
Zasadniczo niepalący jestem.
Awatar użytkownika
wiecho
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2004, o 09:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wyścig Pokoju w Szczecinie

Postautor: wiecho » 11 maja 2014, o 21:00

Chciałbym dołączyć informację o jeszcze jednym, nie wspomnianym wcześniej, 32 Wyścigu Pokoju. W dniu 20 maja 1979 r. w Szczecinie odbył się 10 etap wyścigu - kryterium uliczne, którego zwycięzcą był Krzysztof Sujka. Niestety nie pamiętam na jakich ulicach się ono odbyło. W dniu następnym kolarze pojechali do Rostocku.
Na pamiątkę tego wydarzenia został wybity medal.
Załączniki
Wyścig Pokoju Szczecina.jpg
Wyścig Pokoju Szczecina.jpg (98.02 KiB) Przejrzano 9436 razy
Wyścig Pokoju Szczecinb.jpg
Wyścig Pokoju Szczecinb.jpg (99.67 KiB) Przejrzano 9436 razy
Szczecińskie medale i widokówki
http://www.czaszatrzymany.szczecin.pl
Bogus
Posty: 1887
Rejestracja: 3 lis 2004, o 18:48

Re: Wyścig Pokoju w Szczecinie

Postautor: Bogus » 12 maja 2014, o 15:34

Takie kryteria uliczne odbywały się zazwyczaj w okolicach Wałów Chrobrego. Trasy etapu też nie pamiętam ale na zdjęciach widać jak jadą Jana z Kolna od strony Storrady i skręcają w Admiralską bądź też jak nadjeżdżają od strony Wyszaka.

PS. Gratuluję ciekawej kolekcji medali i dziękuję za możliwość ich zobaczenia. :D
Awatar użytkownika
wiecho
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2004, o 09:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wyścig Pokoju w Szczecinie

Postautor: wiecho » 12 maja 2014, o 17:14

Bogus pisze:PS. Gratuluję ciekawej kolekcji medali i dziękuję za możliwość ich zobaczenia. :D
Miło mi, że strona się podoba. Jest to na razie tylko część mojej kolekcji, Staram się codziennie dodawać chociaż po kilka widokówek albo medali :wink:
Szczecińskie medale i widokówki
http://www.czaszatrzymany.szczecin.pl
PKa
Posty: 356
Rejestracja: 15 kwie 2013, o 23:37

Re: Wyścig Pokoju w Szczecinie

Postautor: PKa » 12 maja 2014, o 18:04

To jest riposta na stauowy atak na mnie na moim wątku Kespersteig viewtopic.php?f=26&t=13805&start=15#p135492

Chociaż w realu mógłbym zapewne z łatwością skopać stauowy tyłek to na forum każdy moderator ma niepodzielną władzę i stąd moje "partyzanckie" działania. Jest dla mnie oczywiste, że od zbanowania mogą mnie dzielić już nawet godziny, a stau ma możliwości dowolnej edycji każdego mojego postu.
Stau pisze:Zaczynają już mnie irytować Twoje bezpodstawne "ataki" słowne, które powtarzają się za każdym razem.
To ma być atak - ty też stawiasz to w cudzysłowie, też masz wątpliwości ?!
Stau pisze: To ostatni taki numer. Kolejnego nie będę już tolerował.
"numer"?? zajmij się lepiej swoimi "numerkami" małolacie !!
Stau pisze: Zapewniam Cię, że mój poprzedni komentarz był zrozumiały dla wszystkich, oprócz Ciebie.
Rzeczywiście nie wiedziałem, że ktokolwiek musi redagować zwykły post, a takiego oczekiwałem od kalmara. I tylko od kalmara - to zaś było zwykłe stwierdzenie po którym oczekiwałem wyjaśnienia twoich słów które zrozumiałem jako zapowiedź niezależnego postu i zapewniam że było to zrozumiałe dla prawie wszystkich oprócz ciebie!
Ale sądzę że niczego ciekawego nie masz do powiedzenia w wątku Kespersteig a poza tym jesteś dobry tylko w podsumowaniach postów innych userów!
Stau pisze: Jak widzę po innych komentarzach, nie tylko ja mam tego dość. Dziwnych zachowań jest za dużo.
Zdarzyła się jedna poważniejsza scysja ze slazmim i może kilka drobniejszych?! Jednak ostatnio otrzymałem minimum 2 podziękowania za moją pomoc i wcześniej też się takowe zdarzyły. W/g mnie to właśnie ja byłem wstrzemięźliwy po atakach które spotykały mnie na portalu i to od początku mojego zalogowania, właśnie także ze stauowym udziałem. Później sytuacja uległa nieco poprawie...a ówczesny adwersarz Bogus stał się osobą której najchętniej pomagałem.
Stau pisze: Aktualnie czasu na galerię czy inne duperele, o które czasami z oburzeniem pytasz (czy których się domagasz)
??? Na pewno się niczego tutaj nie domagałem a jedynie krytykowałem niektóre decyzje - jak widać jest to niemile widziane! Dlatego ten portal faktycznie nie jest miejscem dla mnie, jeśli nie ma tu miejsca na krytykę. Obowiązuje tu raczej słodkomdława zasada żeby pisać tylko pozytywnie albo wcale. Nie interesują mnie obszary w których miałbym dławić swoją ekspresję!
Stau pisze:Przede wszystkim jednak nikt nie ma chęci. Bierze się to z różnych przyczyn, o których nie będę tutaj pisał, bo to inna historia. Historia dość przykra.
To kolejny przejaw twojej portalowej frustracji, której objawy występowały we wcześniejszych postach! W połączeniu z uprzedzeniem do mnie po twoich wpadkach i błędach w dyskusjach ze mną nie dziwny jest upust twojej frustracji właśnie na mnie!
Stau pisze: A jak czytam Twoje komentarze to sam chęci mam jeszcze mniej, dlatego daruj je sobie, bo chciałbym jednak do końca wywiązać się z niektórych ustaleń.
Zapomniałeś już jak w zeszłym roku dla przerwania bezruchu na portalu wyciągałeś bez mojej zgody moje komentarze do artykułów i tworzyłeś z nich nowe wątki na forum, bez żadnego podziękowania - m.in. ten na którym się znajdujemy !! "Do końca" - kończysz niesławnie, bezpodstawnym atakiem na mnie !!! Może zakończysz zbanowaniem, spiesz się!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron