Miejsca warte uwagi

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Vladek
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2010, o 17:48

Miejsca warte uwagi

Postautor: Vladek » 19 lis 2011, o 11:42

Ostatnimi czasy szukam kolejnych miejsc na wyprawy z aparatem. Na swoim koncie mam już zaliczoną starą olejarnię, gocław, niebuszewo (od kołłątaja aż po wszystkich świętych), warszewo (oprócz lasku przy podbórzu), park kasprowicza <ile można>, brama portowa i okolice. Jestem w trakcie starania się o przepustkę na stocznię (marne szanse jak mniemam). Co możecie mi polecić? Jakieś obiekty, miejsca (głównie natura ale architektura też ujdzie). Coś z prawobrzeża?

Z góry dziękuję ;)
wmaj2
Posty: 20
Rejestracja: 21 paź 2011, o 14:54

Re: Miejsca warte uwagi

Postautor: wmaj2 » 21 lis 2011, o 10:11

Z lewobrzeża: dolinka (zresztą rezerwat) poniżej ulicy Górnej - dzika przyroda w mieście, ulica Orna (przedłużenie Nehringa) - fantastyczne panoramy (troszkę trzeba podejść w kierunku Odry) rozlewisk i jeziora Dąbskiego.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 5889
Rejestracja: 16 sie 2004, o 10:32
Lokalizacja: Bollinken-Frauendorf

Re: Miejsca warte uwagi

Postautor: Iwonka » 22 lis 2011, o 18:46

Iwonka bądź mężczyzną... (copyright by Busol)
Vladek
Posty: 2
Rejestracja: 8 gru 2010, o 17:48

Re: Miejsca warte uwagi

Postautor: Vladek » 26 lis 2011, o 17:01

wmaj2 pisze:Z lewobrzeża: dolinka (zresztą rezerwat) poniżej ulicy Górnej - dzika przyroda w mieście, ulica Orna (przedłużenie Nehringa) - fantastyczne panoramy (troszkę trzeba podejść w kierunku Odry) rozlewisk i jeziora Dąbskiego.

Mógłbyś określić dokładniej (najlepiej zaznaczyć na google maps i zrobić zrzut ekranu) położenie tych miejsc ;>?

Wszystko ładnie, jednak wszystkie obiekty poza Szczecinem :D. Tam zamierzam pojechać jak będzie trochę cieplej :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości