Najgłupsi radni świata

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Najgłupsi radni świata

Postautor: maciozw » 23 mar 2012, o 10:38

Czy nie sądzicie że mamy w Szczecinie najgłupszych radnych świata? http://www.24kurier.pl/W-Kurierze/Zaglo ... strzezonym. To jakaś choroba. Kto tu będzie chciał pływać? Biedne miasto.
Awatar użytkownika
bronx
Posty: 806
Rejestracja: 5 sty 2005, o 00:56
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: bronx » 23 mar 2012, o 16:11

I bardzo dobrze, jak chlasz to jedynym właściwym miejscem jest bezpieczne łóżko a nie stery roweru, łódki czy samochodu. I nie to żebym był przeciw chlaniu... :)

A w ogóle to wątek pewnie zaraz zniknie.
[url=http://www.szczecinek.org][img]http://www.szczecinek.org/HotLink/gruss_aus1.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: maciozw » 23 mar 2012, o 16:49

Chlanie na leżąco, to musi być ciekawe doświadczenie :shock: Poza tym jest różnica między chlaniem, a piciem. Zasadnicza różnica. Są ludzie, którzy nie chleją, naprawdę. Dziwi mnie ta tolerancja dla bezsensownych zakazów. Na Mazurach nikt na taki idiotyzm nie pozwolił, bo tam żyją z turystyki. A tu nie ma lobby i raczej nie będzie, bo nikt tu nie będzie pływał narażając się na ustawiczne kontrole. Nie czujesz co się dzieje? Zakazy, nakazy, kary. Niedługo będziesz pił piwo wyłącznie na "tajnych kompletach" ale wtedy będzie już za późno. Dlaczego to właśnie tutaj (no i w Ustce) wpadli na ten genialny pomysł? Dlaczego tutaj jest najwięcej w Polsce mandatów z fotoradarów? Tu jest co robić, ale trzeba by się wykazać myśleniem. Oczywiście najprościej jest wprowadzić zakaz. A wiesz ile było dramatycznych zdarzeń spowodowanych przez podpitych żeglarzy? O tym jakoś nikt nie mówi, a od tego chyba powinno się zacząć? Jest za to genialne odkrycie że "Z doświadczeń policji wynika, że najczęściej sytuacje takie mają miejsce w okresach letnich". No super spostrzeżenie, a najwięcej urazów narciarskich jest w zimie. Rany co za bełkot. Nie chciałbym żeby Orwell okazał się prorokiem.
Charlie11
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2013, o 21:14

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: Charlie11 » 31 lip 2013, o 21:20

A ja popieram piłeś? nie jedź/pływaj/lataj....
osp <------ sprawdź to:)
Awatar użytkownika
maciozw
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2008, o 00:09
Lokalizacja: Niebüshewen-Ösiedlen Piästöwsken
Kontakt:

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: maciozw » 1 sie 2013, o 02:47

Charlie11 pisze:A ja popieram piłeś? nie jedź/pływaj/lataj....
Nie chodź/siedź/oddychaj/żyj. Gratulacje
nuteczzka
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2014, o 15:28

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: nuteczzka » 25 sty 2014, o 19:33

Też popieram...
gwiazdeczka
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2015, o 14:29

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: gwiazdeczka » 15 sty 2015, o 14:32

Heh no niestety. ALe dla pocieszenia podam że to w całej Polsce a nie tylko w Szczecinie...
kaber
Posty: 15
Rejestracja: 21 lis 2009, o 21:38
Lokalizacja: Schivelbein - Greifenhagen - Stettin

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: kaber » 15 sty 2015, o 17:42

Cóż... i ja popieram takie działania. Moim zdaniem jednak próg wydychanych procentów powinien zostać w tym przypadku podniesiony. Piwko nad/na wodzie smakuje wszak wybornie :)
shea123
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2015, o 18:59

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: shea123 » 23 sty 2015, o 20:04

Ja też popieram takie działania ale tak jak mówi mój przedmówca - podnieść ilość % :)
bamip
Posty: 60
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 15:28
Lokalizacja: Zdroje

Re: Najgłupsi radni świata

Postautor: bamip » 30 sty 2015, o 18:47

Kilka dni temu wdałem się w polemikę z jednym z nowo wybranych radnych na temat "czy Niemcy wybielają się za holokaust". Jakże olbrzymie było moje zdumienie, kiedy zarzucając Niemcom kwestionowanie win za holokaust ów radny oburzył się za stwierdzenie, że Polacy brali udział w najeździe na Czechosłowację w 1968 nazywając określając je jako wypaczenie. Nie chodzi o sam fakt czy stopień patriotyzmu czy też podejście do historii, ale fakt jednoczesnego zarzucania innym wybielania win, przy jednoczesnym wybielaniu swojej nacji świadczy o całkowitym braku zdolności abstrakcyjnego myślenia. Przeraża fakt, że osoba poniekąd na stanowisku tak łatwo daje się sprowokować do powiedzenia absurdu, jednocześnie wykazując brak zdolności tak prostego myślenia. Jak taka osoba może podejmować zdroworozsądkowe decyzje wykazując brak tak elementarnych zdolności analizy faktów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron