Strona 1 z 1

plenery

: 25 maja 2005, o 20:29
autor: Agata
Sediniacy, jak spędzacie "długi" weekend? Jakieś przyjemne plenery? A gdzie zabieracie Avatarki?(nie prowadzę statystyk, tylko szukam pomysłu)

: 25 maja 2005, o 21:27
autor: szperacz88
Ja chyba pisać nie muszę gdzie spędzam czas. A propos historycznego pikniku jakby ktoś se chciał zrobić, to ze wzgórza 60,5 przy autostradzie przy Siadle Dolnym widoczek jest ładny, okoliczni rolnicy nie przeszkadzają i poopalać się można.

Re: plenery

: 25 maja 2005, o 21:58
autor: Bruce
Agata pisze:Sediniacy, jak spędzacie "długi" weekend? Jakieś przyjemne plenery? A gdzie zabieracie Avatarki?(nie prowadzę statystyk, tylko szukam pomysłu)
I ja mam ten sam problem, wacham się miedzy wypadem nad morze, MRU, albo zostane w szczecinie i po puszczy połaże.
Niestety mój długi weekend sprowadza się tylko do wolnego czwartku :(

: 25 maja 2005, o 22:23
autor: Piotr22
Witam ja swoj dlugi weekend bede spedzal wraz z dziewczyna znajomymi i komarami nad Inskiem ( bardzo czyste jeziorko) ,ale bardzo chetnie na jakas wycieczke po puszczy lub MRU bym sie wybral gdzybym nie jechal . Bylem dzisiaj w puszczy i jest wspaniale taka piekna zielona wiosenna zielen i malo ludzi polecam .

: 26 maja 2005, o 00:01
autor: Krasiu
Mój avatarek (którego na avatarku nie ma) ma jeszcze ograniczony zasięg działania więc będę bawił w rejonie Binowa (nad jeziorem) i ogrodu dendrologicznego w Glinnej (ale tam to krótko, bo nie ma gdzie lepić babek)

: 26 maja 2005, o 00:02
autor: Agata
Krasiu pisze:i ogrodu dendrologicznego w Glinnej (ale tam to krótko, bo nie ma gdzie lepić babek)
O! Czy to daleko? Ale jest gdzie pospacerować?

: 26 maja 2005, o 00:08
autor: Aygon
Ano jest, i gdzie usiąść też jest, niedaleko za Binowem cała atrakcja, ostatnio zresztą robiłem mojej frau :wink: prezentacje o Binowie i okolicach :D . sam jeszcze nie wiem co będę robił ale jak mówią pogoda ssię poprawiła na stałe więc pewno jakiś plener.

: 26 maja 2005, o 00:13
autor: Krasiu
Glinna jest parę kilometrów na wschód od Binowa (drogowskazy na miejscowość Glinna, a w samej wsi są już drogowskazy do ogrodu, można też spytać tubylców). To jeszcze Puszcza Bukowa. A miejsce wyjątkowo urocze. Można spacerować, przepiękne drzewa, krzewy, a w sąsiedztwie ogrodu solidna, efektowana wiata z podłogą z drewnianych kołków, stołami, ławami, gdzie można odpocząć, coś zjeść. Można też grilować.
Między ogrodem a wsią jeszcze jedna ciekawostka - cmentarz żołnierzy niemieckich