Izba Pamieci SFM POLMO (szukam adresu)

Luźne tematy (kultura, sztuka, sport).
motomucha
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2005, o 19:26

Izba Pamieci SFM POLMO (szukam adresu)

Postautor: motomucha » 24 sie 2005, o 21:02

Witam!
Pisze z Piotrkowa Trybunalskiego. Poszukuje adresu i numeru telefonu i jakich kolwiek informacji o Izbie Pamieci SFM POLMO(fabryka motocykli Junak). Czy istnieje itp.
Jestem w trakcie piasnia pracy magisterskiej o Junaku i Historii polskich motocykli.
Z gory dziekuje za pomoc!

PS. odpowiedzi prosilbym kierowac na adres motomucha@tlen.pl

Pozdrawiam Motomucha
Skorek
Posty: 13
Rejestracja: 20 sty 2006, o 20:02

Postautor: Skorek » 25 sty 2006, o 01:20

Witam
Nr tel. nie podam , bo nie znam.
Przy okazji moze bym zwrocil uwage na to , ze to normalna granda ,ze jeszcze zabytkowe motocykle , pamiatki po SFM nie znalazly swojego miejsca w Szczecinskim Muzeum .
Byl czas , kiedy w tym miescie oplacalo sie cos produkowac - motocykl Junak jest tego przykladem.....
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 25 sty 2006, o 07:18

motomucha pisze:jakich kolwiek informacji o Izbie Pamieci SFM POLMO
... dużym prawdopodobieństwem jest niestety, że ona nie istnieje. Jako przykład z ciut innej branży moge podać, że w tak dużym zakładzie jakim jest stocznia, Izbę Pamięci puszczono już w "niepamięć" ... tylko nieliczne drobiazgi udało mi się odzyskac, a gdzie jest cała reszta ? ... pewnie wiedzą to Ci, którzy to sobie wynosili. Dlatego wydaje mi się, że po Izbie Pamięciw POLMO raczej już nic nie zostało. Obym się mylił ...
Awatar użytkownika
piotr_now
Posty: 1560
Rejestracja: 27 sie 2004, o 22:40
Lokalizacja: Poznań

...

Postautor: piotr_now » 25 sty 2006, o 07:32

.. a poza tym powinno wystarczyć, jak w wyszukiwarce wpiszesz "polmo szczecin", by znaleźć podstawowe chociaż informacje w postaci numeru telefonu no i pozostaje jeszcze niezawodne (no może nie zawsze) Biuro Numerów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości