Strona 1 z 1

Szukam Pracownika

: 3 sty 2006, o 15:23
autor: mik
Witam. Czy nie znacie jakiegoś dobrego fryzjera (lub fryzjerkę) który poszukuje pracy? - praca na prawobrzeżu - ul. Beżowa. za jakieś dwa tygodnie żona otwiera salon fryzjerski i potrzebuje do składu jeszcze fryzjerkę - może być też uczennica studium fryzjerskiego. - o pracy więcej [drogą mailową lub PM proszę].

: 3 sty 2006, o 15:33
autor: Yomi
Z tego co wiem to nie jestesmy posrednikami pracy.
Prosze admina o odpowiednia reakcje bo lekko sie zniesmaczylem...

: 3 sty 2006, o 15:41
autor: mik
wiem że to nie pośrednik ale lepiej dać pracę komuś z polecenia niż komuś obcemu. - A danie komuś pracy na uczciwych warunkach to chyba nie grzech.

: 3 sty 2006, o 15:44
autor: Yomi
Grzechem jest umieszczenie czegos co nie jest tematem tego portalu w tak waznym miejscu jak tu. Ewentualnoscia moglobyc umieszczenie tego ogloszenia w dziale tematow wolnych "Quistor Park". Teraz juz nic nie rob tylko miej nadzieje, ze moderator badz administrator nie skasuje tego watku a przeniesie go wlasnie na wspomniana lokalizacje...

: 3 sty 2006, o 15:48
autor: Murdock
hmm a mnie właśnie zastanawia jak podchodzić do tego typu zagadnień. Myślę, że warto by było stworzyć pewien dział ogłoszeń w stylu kupię/sprzedam/zamienię/poszukuję pomocy itp. Oczywiście bez żadnych komercyjnych wstawek, ale czasami ktos z nas potrzebuje jakiejś pomocy a tutaj jest miejsce, gdzie rzeczywiście zbierają się ludzie z całego miasta i zawsze mogą pomóc.

: 3 sty 2006, o 15:52
autor: Yomi
Jestem bardzo ciekaw co na to Busol powie (Torney - zostaw ten watek do wypowiedzenia sie Busolowi)

: 3 sty 2006, o 16:24
autor: Aygon
Myślę że po prostu można to przesunąć do quistrop parku i po problemie. Myślę że to zwykłe ludzkie pytanie więc nie ma co potępiać.

: 3 sty 2006, o 17:28
autor: Torney
Yomi, ja wiem co mam robić.

Wątek przenoszę do QP. W obecnych czasach człowiek który chce dać pracę wart jest górę złota. Na Portalu nie proponujemy kupna i sprzedaży czegokolwiek, ale jeśli mamy komuś pomóc w zarabianiu na życie i być może utrzymaniu rodziny, to podpisuję się pod tym obiema rękami.

: 3 sty 2006, o 18:39
autor: Busol
Torney> Rozumiem i podzielam uwage ze dawanie pracy obecnie to czyn chwalebny, ale tematyka portalu jest jasna a wydaje mi sie ze poszukujący pracy nie bedzie jej szukał na portalu poświęconym historii Szczecina a w innych miejscach sieci gdzie znalezienie pracownika jest duzo bardzoej prawdopodobne

Yomi> Rozumiem.

Murdock> zrób :-) - może wlasnie w ten sposó stworzysz nowe miejsca pracy (powaznie)

mik> Nic sie nie stalo, rozumiem intencje, i dzieki ze u nas szukasz kogos, ale chcialbym trzymac sie tematyki portalu

Nic sie nie stalo. temat zostawmy - nastepne prosze usuwać. Niestety precendensy sa niebezpieczne i potem bedziemy przekopywac sie przez pytania czy ktos nie znalazł dokumentó, albo zna dobrego weterynarza :-) Wszystko ma swoje miejsce

PS. Panowie Yomi i Torney. - wiecej usmiechu wobec siebie a bedzie fajnie :-)

: 3 sty 2006, o 18:47
autor: Torney
Busol pisze:Nic sie nie stalo. temat zostawmy - nastepne prosze usuwać.
Mam nadzieję, że nie będę musiał usuwać, gdyż wszystkie propozycje znajdą się w tym właśnie wątku, bez zaśmiecania forum kolejnymi.
Busol pisze:Niestety precendensy sa niebezpieczne i potem bedziemy przekopywac sie przez pytania czy ktos nie znalazł dokumentó, albo zna dobrego weterynarza :-) Wszystko ma swoje miejsce
Dokładnie, precyzyjnie rzecz ujmując tutaj. Pytanie zawsze można zadać, a by uniknąć precedensów typu reklama dobrego weterynarza, odpowiedzi na nie mogą rozchodzić się drogą prywatnych wiadomości.