Kazali zmienic to zmienilem...

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Yomi
Posty: 1832
Rejestracja: 7 lis 2004, o 12:00
Lokalizacja: Colbatz

Kazali zmienic to zmienilem...

Postautor: Yomi » 22 lut 2005, o 18:30

Wlasnie przed chwilka widzialem niejakiego Jsz'a w szczecinskiej kronice - niezle wyszedles, wniose do wladz portalowych o jakies dotacje abys przy nastepnym wywiadzie reprezentowal takze i Sedine i pojawil sie odpowiedni napis pod Twym nazwiskiem :). A tak przy okazji - sliczny byl ten schron - napisz cos o nim, o jego lokalizacji - fotki takze mile widziane...
Ostatnio zmieniony 23 lut 2005, o 13:24 przez Yomi, łącznie zmieniany 1 raz.
slawek-

Re: Przystojniak w tv

Postautor: slawek- » 22 lut 2005, o 18:36

Yomi pisze:napisz cos o nim, o jego lokalizacji - fotki takze mile widziane...
Tutaj jest wszystko.

Obejrza³em kronikê, wszed³em w google i wynalaz³em :)
Awatar użytkownika
Bartez
Posty: 371
Rejestracja: 6 maja 2004, o 09:57
Lokalizacja: ZABELSDORF-Stettin
Kontakt:

Postautor: Bartez » 22 lut 2005, o 18:37

hehe
Jedyny odwazny z grupy szczecinksiej to byl wlasnie Isz :D reszta miala jakiegos cykora :D w tym i ja :D

co do zdjec to beda beda i to sporo

jesli Busol sie zgodzi to i filmik mozna by zapodac :D bo Hammer kamerka dzialal
Piotr22
Posty: 73
Rejestracja: 3 sty 2005, o 15:40

Postautor: Piotr22 » 22 lut 2005, o 18:38

Witam tez widzialem material w kronice , tylko szkoda ze taki skromny , ale naprawde trasa turystyczna w takim miejscu by sie przydala , sam chetnie bym tam poszedl . A zdjecia sa na stronie podziemnyszczecin.pl
Awatar użytkownika
PEPA
Posty: 259
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 21:12
Kontakt:

Re: Przystojniak w tv

Postautor: PEPA » 22 lut 2005, o 20:00

Yomi pisze:Wlasnie przed chwilka widzialem niejakiego Jsz'a w szczecinskiej kronice - niezle wyszedles, wniose do wladz portalowych o jakies dotacje abys przy nastepnym wywiadzie reprezentowal takze i Sedine i pojawil sie odpowiedni napis pod Twym nazwiskiem :). A tak przy okazji - sliczny byl ten schron - napisz cos o nim, o jego lokalizacji - fotki takze mile widziane...
Kolega Jsz wspomniał o Sedinie, Zachodniopomorskiej Grupie Regionalnej i o Podziemnym Szczecinie. Niestety w kronice nie ukazała się jego cała wypowiedź.
Awatar użytkownika
woti
Posty: 838
Rejestracja: 8 maja 2004, o 18:40
Lokalizacja: Szczecin (Bolinko)
Kontakt:

Postautor: woti » 22 lut 2005, o 21:05

Kiedyś mówiło sie, że najpiekniejsze Polki sa w Szczecinie i we Wrocławiu (o W. wspominam, co by mnie nie posądzili o nadmierną megalomanię). Teraz wiem, że i faceci tu są całkiem do rzeczy (ale nie posądzajcie mnie... ;-)
W "Kronice" napomknęli, że podziemia mogą być atrakcją turystyczną - pewnie, że MOGĄ. A może by tak entuzjasci podziemi spróbowali skumać się ze swoimi "pobratymcami" z Nietoperka (Wał Międzyrzecki). Oni tam już od dawna turystycznie eksploatują podziemia i na pewno potrafią podpowiedzieć, jak pokonać bariery organizacyjne, prawne itp.
Awatar użytkownika
szperacz88
Posty: 753
Rejestracja: 20 sie 2004, o 15:19
Lokalizacja: Stettin, Moltkestrasse
Kontakt:

Postautor: szperacz88 » 22 lut 2005, o 21:18

skąd macie info że to było do zwiedzania?? ja nic nie wiedziałem(jak zawsze dowiaduje się z kroniki po fakcie) a chetnie bym polaz.........
No widziałem chyba 2 - 3 osoby z ZGR-u.........
GG:6137084 szperacz88@tlen.pl/ 0508925219
Towarzystwo Wiedzy historycznej "Terra Stetinum"/motto: Fant zawsze musi być
posiadacz wykrywacza jabel i dyktafonu jakby co. Teren działania: Międzyodrze, strefa przygraniczna, las arkoński, wyspa pucka.
Awatar użytkownika
Busol
Admin
Posty: 9632
Rejestracja: 21 kwie 2004, o 01:42
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przystojniak w tv

Postautor: Busol » 22 lut 2005, o 21:33

Yomi pisze:Wlasnie przed chwilka widzialem niejakiego Jsz'a w szczecinskiej kronice - niezle wyszedles, wniose do wladz portalowych o jakies dotacje abys przy nastepnym wywiadzie reprezentowal takze i Sedine i pojawil sie odpowiedni napis pod Twym nazwiskiem :). A tak przy okazji - sliczny byl ten schron - napisz cos o nim, o jego lokalizacji - fotki takze mile widziane...
Byłem dumny ale jednocześnie serce mnie sie krajalo.
Coz dzieci wyrastaja i uciekaja w swiat tak oto Jsz dojrzał i poszedł w Podziemny Szczecin :-(
Taka kolej rzeczy...


Oczywiście żartuję.
Jarek gratuluje wystepu - jak sie pojawisz opowiedz cos wiecej - a moze zamknieta wyprawa sedina.pl ???
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przystojniak w tv

Postautor: Jsz » 22 lut 2005, o 21:58

Busol pisze: ....a moze zamknieta wyprawa sedina.pl ?...
..jak parę razy coś tam powiedziałem na portalu to cisza, a jak mnie wypchneli do TV, abym powiedział słowo to nagle burza...
Siła mediów!
Wzorem Piotra-now (wodowanie stocznia) nie pozostaje mi nic innego jak rozpoczęcie przygotowań do organizacji wyprawy dla aktywnych!! Forumowiczów.
Przyjmuję zapisy. Szczególy wkrótce.
Jsz
ewaewa
Posty: 457
Rejestracja: 6 gru 2004, o 20:40
Lokalizacja: Stettin - a dziś :-( ...Mazowsze

Postautor: ewaewa » 22 lut 2005, o 22:38

Proszę o więcej informacji, chociaż jakiś skrót. Kroniki szczecińskiej to my tu nie mamy :(
Awatar użytkownika
kuko
Posty: 159
Rejestracja: 8 sie 2004, o 20:18
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przystojniak w tv

Postautor: kuko » 22 lut 2005, o 22:55

Jsz pisze:
Busol pisze: ....a moze zamknieta wyprawa sedina.pl ?...
Przyjmuję zapisy. Szczególy wkrótce.
Jsz
Chciales - masz! Jestem chętny!
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 1702
Rejestracja: 11 lip 2004, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek » 22 lut 2005, o 22:58

Też jestem chętny na zwiedzanie schronu.
Awatar użytkownika
Przemo21
Posty: 513
Rejestracja: 4 sty 2005, o 20:33
Lokalizacja: Lortzingstr.

Postautor: Przemo21 » 22 lut 2005, o 23:29

Tez bym bardzo chetnie dołonczył sie do grupy :D
Awatar użytkownika
Jsz
Posty: 1698
Rejestracja: 17 lis 2004, o 19:32
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: Jsz » 22 lut 2005, o 23:34

ewaewa pisze:Proszę o więcej informacji, chociaż jakiś skrót. Kroniki szczecińskiej to my tu nie mamy :(
wyborcza tutaj: http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2565567.html
konger-nl

Postautor: konger-nl » 22 lut 2005, o 23:47

Ja takze - po raz czwarty :D

Pozdro

konger

PS. Woti, oj chyba bys nie chcial wiedziec jakie panowaly kiedys i jakie panuja obecnie uklady na Froncie Ufortyfikowanym £uku Odry i Warty (czyli popularnie i propagandowo zwanym Miedzyrzeckim Rejonem Umocnionym - jakby ktos chcial pozwiedzac MRU, niech koluje auto i uderza do mnie :P )... Chyba, ze chcesz, ale to za duzo pisania, lepiej na zywo pogadac...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości