"Młode Wilki"- informacje na temat miejsc, osob it

Dyskusje na temat powojennego Szczecina.
Richie
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 17:32

"Młode Wilki"- informacje na temat miejsc, osob it

Postautor: Richie » 26 kwie 2008, o 17:40

Witam!
Jestem zywo zainteresowany wszelakimi informacjami na temat wyzej wymienionej pozycji, a w szczegolnosci:
- miejscami w ktorych nagrywany byl film (te w Szczecinie)
- Zdjeciami i filmikami dotyczacymi tworzenia tego filmu (super jesli ktos posiada :P )
- informacjami na temat krecenia tego filmu w naszej miescienie :)
- pojazdami wynajmowanymi do filmu (Skad je wynajeto? Co sie z nimi stalo?, np slynna zolta Corvetta czy czarny Wrangler)
i wszystkim innym :) ...
Szczegolnie interesuje mnie jeszcze gdzie jest dawny pub 'Imperium'? Gdzie jest dom 'Czarnego' (przypuszczam ze to okolice Bezrzecza patrzac na filmie)? Czy ktos moze asystowal/pomagal przy kreceniu lub byl widzem ?
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Arthur
Miszcz
Posty: 349
Rejestracja: 28 cze 2005, o 11:06
Lokalizacja: Preussische Strasse

Postautor: Arthur » 26 kwie 2008, o 20:44

Jeśli chodzi o miejsca kręcenia tego "arcydzieła" to chyba nie ma trudności z identyfikacją. Przynajmniej jeśli chodzi o centrum (m.in. Brama Królewska, ul. Św. Wojciecha itd.)
Czarny Jeep, z tego co wiem, był pożyczony od właściciela nauki jazdy PD.
Awatar użytkownika
shiba
Posty: 397
Rejestracja: 17 wrz 2004, o 22:22
Lokalizacja: Neu-Westend
Kontakt:

Postautor: shiba » 26 kwie 2008, o 21:21

Quistorpturm, 'Chrobregowałłen' a także: http://pl.wikipedia.org/wiki/M%C5%82ode_wilki
[b] TWH TS [/b]
Awatar użytkownika
patryk
Posty: 305
Rejestracja: 31 sie 2004, o 21:16
Lokalizacja: szczecin

Postautor: patryk » 26 kwie 2008, o 21:59

Ma motorze przejeżdzali przez pl.Lotnikow,miejsce gdzie ukradł przy pomocy piłeczki tenisowej autko(niby Niemcy) własnie na ul.św.Wojciecha,Imperium przemieniło sie najpierw w Soho a teraz są to Siódemki przy Boh.Warszawy.Ostatnia scenka,w ruinach Wieży Quistorpa w LAsku Arkońskim,zaraz nad stadionem szkoleniowym Arkoni.
Co do Corwety to niejestem pewiem ala chyba obiło mi sie o uszy ze to faktycznie było autko jakiegoś szczecińskiego czortasa(niewiem czy nie czarnego)-ale z tym moge sie mylic.
Zbyt dawno temu oglądałem ten film i reszty szczegułów nie pamietam,

Pozdrawiam

PS z tego co pamietam z cześci 1/2 to ze zakonczenie było na zamku...
Richie
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 17:32

Postautor: Richie » 27 kwie 2008, o 09:43

Kurcze to szkoda z ta chata Czarnego, bo chcialem ja odwiedzic ;) A np ta scena pod koniec filmu gdzie zostal zabity Cichy, i o slup telegraficzny rozbil sie fiat? Wydaje mi sie ze to gdzies w okolicach Lubieszyna (nawet na filmie w tej scenie mowili ze sa kilka kilometrow od granicy). Jestem ciekaw czy ktos stad bawil sie w tym 95/97 roku z ekipa filmowa, w jednym z wywiadow Jakimowicz (Cichy) mowil ze wtedy znal ich caly Szczecin..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron