Paulus zagadka light nr 3 ( z nagrodą )

Zagadki zadawane bez obawy, że zostaną szybko zepsute przez grono redakcyjne, które w tym miejscu ma zakaz ich rozwiązywania.
Awatar użytkownika
Paulus
Posty: 87
Rejestracja: 30 lis 2004, o 20:30
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Paulus » 3 wrz 2009, o 20:22

Jagielońska skrzyżowanie z Wojska Polskiego, w tle Piastów. Proszę o adres na priv na jaki mam wysłać nagrodę. Pozdrawiam
mirekjot
Posty: 1039
Rejestracja: 17 gru 2004, o 12:32

Postautor: mirekjot » 3 wrz 2009, o 22:07

A większy kawałek fotosa będzie? Bo może to nawet rok 1967, a wtedy był tam jeszcze przystanek dziesiątki :-)
babajack
Posty: 309
Rejestracja: 6 lip 2005, o 12:52

Re: Paulus zagadka light nr 3 ( z nagrodą )

Postautor: babajack » 7 wrz 2009, o 20:49

mirekjot pisze:
Paulus pisze:Mocno wykadrowane, ale i tak dalej light. Początek lat 60-tych. Dla zwycięzcy - nagroda ( jeśli będzie chciał ).
Ja... Ja... Ja bym chciał wiedziec, co jest do wygrania?
A poza tym to nie wcześniej niż rok 1966 :-)
Zaspokoję Twoją ciekawość, nagroda przyszła dzisiaj PRIORYTETEM , piękna , czarno biała pocztówka z roku 1969 z widokiem Placu Grunwaldzkiego z ........ jadącym środkiem składem czwórki , ale jakiej pięknej, mniam mniam, wielkie dzięki dla Paulusa 8)
mirekjot
Posty: 1039
Rejestracja: 17 gru 2004, o 12:32

Re: Paulus zagadka light nr 3 ( z nagrodą )

Postautor: mirekjot » 7 wrz 2009, o 21:37

babajack pisze:
mirekjot pisze:
Paulus pisze:Mocno wykadrowane, ale i tak dalej light. Początek lat 60-tych. Dla zwycięzcy - nagroda ( jeśli będzie chciał ).
Ja... Ja... Ja bym chciał wiedziec, co jest do wygrania?
A poza tym to nie wcześniej niż rok 1966 :-)
Zaspokoję Twoją ciekawość, nagroda przyszła dzisiaj PRIORYTETEM , piękna , czarno biała pocztówka z roku 1969 z widokiem Placu Grunwaldzkiego z ........ jadącym środkiem składem czwórki , ale jakiej pięknej, mniam mniam, wielkie dzięki dla Paulusa 8)
A dzięki, dzięki. Znam ten widoczek, rzeczywiście piękne tramwaje wtedy były. Ale niemniej ładne dziewczyny z pobliskiej Budowlanki też tam widac ;-)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości